Yaşlanmak

Seninle Yaşlanmak tek idealim, Gözlerine Bakarak ömrümü Bitirmek ise Vasiyetim Bebeğim…

Seninle Yaşlanmak tek idealim, Gözlerine Bakarak ömrümü Bitirmek ise Vasiyetim Bebeğim…

Seninle yaşlanmak tek idealim, gözlerine bakarak ömrümü bitirmek ise vasiyetim bebeğim!

Rastgele Sözler

Uzun lafın kısası"seni hala seviyorum"bittiğini artık kabul ettim ama kendimi buna alıştırmakta henüz güçlük çekiyorum.Zamanı ilaç olduğu için değil,seni içimde öldürecek bir katil olduğunu düşünerek yarama basıyorum.Hani çıksa biri bir gün,o öldü dese; Zerre acı yada nefret hissetmeyecek kadar sana yabancı biri gibi olmak istiyorum öyle doluyum ki sana,öyle seviyorum; öyle yarım,öyle çaresizim ki sensiz; inan ne diyeceğimi bile bilmiyorum.Ve bir gün sana,uzun lafın kısası "artık seni sevmiyorum diye bilmek istiyorum.

'Her şeyin üstüne geldiği falan yok... Sadece senin çok üstüne düştüğün şeyler var.' A.Huxley

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

Mutlu olmak istiyorsan doğruları söyle bir gün yalanın çıkarsa ağlarsın yalan sözlerine.

Aşk öyle birşey ki .. Karşıdaki ne yaparsa yapsın seviyorsun, onun hatalarına karşı hep susuyorsun, o yaptığı hatanın senin farkında bile olmadığını sanıyor ama sen aranız bozulmasın diye susuyorsun. Her dönmek istediğinde gülümseyip onu kabul ediyorsun. Seviyorsun çünkü.. O ne yapıyor biliyor musun? " Sıkıldım. " diyor, bahane diye adlandıramayacağım şeyler söyleyip gidiyor. Sen yine susuyorsun. Sen hep susuyorsun. Çünkü; Eğer herşeye rağmen yinede aşıksan, başka çaren olmuyor

Kırıklar, zamanında onarılmadı mı büsbütün kırılıyor, durmadan kırılıyor. Tomris Uyar

Canımı Yaktığın Hiç Bir Gece Üşümedim Ben.

Kan bağı neye yarar can bağı olmadıktan sonra.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım...

Bir ara sana yazmayı düşündüm. Sana olan sevgimi nefretimi her şeyi yazacaktım. Sayfalar dolusu bir mektup ile her şeyi anlatabilirdim. Hep erteledim. Sonra fark ettim ki ne yazarsam yazayım, ne söylersem söyleyim bende olanları hiçbir kelime anlatamayacaktı. Bende sustum. Sonsuza kadar.

Hani O Çok Sevdiğiniz , Yeri Gelince Düşünmeden Öleceğiniz İnsanlar Var ya ; İşte Onlar Bir gün Hiç Tereddüt Etmeden Gidecekler Bilin İstedim . .

Sahte aşklara inat yaşasın manitasız hayat.

Ben senin 2. seçeneğin ya da yedek planın değilim. O yüzden; Her sıkıldığında bana mesaj atmayı kes diyemedik hiç birimiz..

İyilik yapmaya devam et. Karşındaki o iyiliğe layık olmasa bile sen o iyiliğe layıksın.

Kimi Sözler Ağrına Gider İnsanın . Sözden Ötürü Değil , Söyleyenden Ötürü . . !

Sevgi bin kilometre ötede bile olsa gelir dokunur bize.

Merhaba Yoksul Mahallemizin En Havalı Kızı...

Sevesim geliyor, kirpiklerinin dibine kadar.

En güzel ironisidir dünyanın seni üzmek istemiyorum diyen herkesin hayatımızın içine sıçması.

Küçük üzüntüler sineklere benzer: biraz hareket, biraz eylemle onları kovabiliriz.

Denizleri kalem kumları kağıt yapıp her yere seni seviyorum yazdım sende aptaldın buna inandın oysa ben seni sevmedim sana taptım …

Kendi Doğruların Başkalarına Yanlış Geliyor Diye ; Doğrularından Vazgeçecek Değilsin . . !

Soframızdaki yemeği paylaşmak Okul yolunda beraber koşmak Askerde aynı safta savaşmak Bu yaşamın adı kardeşliktir, kardeşlik

Çünkü ne olursa olsun boşveremiyosun, umursamıyomuş gibi davransanda kalbinin bi yerlerinde eksiklik kalıyo ve bunu hiç bi şekilde dolduramıyosun.

indir