Yarış

Hayat Bir Yarış benim için Zorlu ve Acımasız, Seninleyken Unutuyorum Bütün hayat telaşını Seninle buluyorum kendimi huzurlu ve rahat Seninle Bir bütün Olduğumu Anlıyorum Kimsenin bozamayacağı bir bütünüz Aşkım Seni Seviyorum..

Rastgele Sözler

Kursakta kalanımsın.

Eğer bir kadın hala kalbini kıran adamın peşinden gidiyorsa, bilin ki o kadın dünyanın en sadık aşığıdır.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim.

Göstermeyin yüreğinizin yangınını kimseye. Çünkü odun atacak çok.

İşimiz Rab’be kaldı ise, oldu bil.

Sevdiğimiz ve saydığımız bir kişilik olan dostumuz bu gidişiyle bizleri acılar ve kederler içinde bıraktı. Ama şimdi bu dünyada kalan bizler Allah’a dualarımızla onun cennette sevinç içinde olması için yakarıyoruz. İnşallah o zaten en güzeli hak etmiştir de dualarımızla en çarçabuk şekilde ilahi şefkat ve huzura kavuşur hemen şu anda. Sizlerin de başı sağ olsun.

“Bilirsin işte ne kadar kırılsam da, üzülsem de yine dönüp dolaşıp sana geleceğim. İnsan canının parçasından uzak nasıl kalır ki.”

Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.

Sanırım ben bir aşka sahip olmayı değil, bir aşkın bana sahip olmasını bekliyorum. Değişmem gerek biliyorum.

Baktım sana kızgın değilim, kırgın değilim, dargın değilim... Kısacası artık ben sana "hiç birşey" değilim...

Özür dilemek, senin haksız olduğun, karşı tarafın haklı olduğu anlamına gelmez. Verdiğin değerin egondan yüksek olduğunu ifade eder.

"Şimdiye kadar insanoğlu doğayla mücadele etti; bunan sonra ise kendi doğasıyla mücadele edecek." - Dennis Gabor

' Çok gülüyorsun bu aralar .' diyorlar... ' Saklayacak çok acım var.' diyemiyorum.

Senin doğman ne güzel iyiliktir. Hiçbir zaman, duygularımı ve düşüncelerimi ertelemedim… Yaşamak istediğim hiçbir anı yarına ertelemedim… Yarınlara bırakıpta tehlikeye atmadım isteklerimi… Hep yarınlar için hayaller kurmak, gelip gelmeyeceği belli olmayan günleri beklemek bana göre değil… Aşk vardır, hep “O” var olandır. Aşkı bir kenara koyup, öylece onu seyredemezsin. Bir adım atmalısın aşka doğru, bir el uzatmalısın… Aşkın anahtarı nedir? Cesarettir. Cesur olmak gerekir bir sevdayı yaşamak ve büyütmek için? Sana Aşık oldum. Erteleyemezdim seni, seninle aynı atmosferde nefes alıp uyumayı, senin kokunla uyanmayı, birlikte yemek yemeyi, kahve içmeyi, kavga etmeyi, sevişmeyi… Seni Seviyorum… Bugün doğum günün. Ertelemediğim aşkımın “İyi ki doğmuş dediğim Sevgilim” in doğum günü. İyi ki doğmuşsun benim canım, en bi’ tanecik eşim, sevgilim… İyi ki doğmuşsun ki, bana AŞKların en güzelini yaşatıyorsun… İyi ki doğmuşsun ki, her şeyin en güzelini yaşamamı sağladın… İyi ki doğmuşsun ki, benim eşim olmuşsun!! SENİ SEVİYORUM.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam.

Şimdi gönIümüz hüzünIüdür ve gözIerimiz yaşIı… Can dostumuzun bu dünyada nasibi tamam olsa da, dileğimiz odur ki cennette sevinci sonsuz olsun. SizIerin de başı sağ oIsun.

Yılların yaprak solgun gibi dökülüp, sevgilerin buz gibi eridiği ve insanların öz değerlerini yitirdiği şu dünyada güzelliğini kaybetmeyen en güzel insana kucak dolusu sevgilerle. Günaydınlar..

Peygamberimize saygıdan, Padişahımız Mekke demir yolları yapılırken rayların altına keçe döşenmesini emretmiştir.

Bir kutu don, Bir kutu bonbon, Bir kutu biber, beni unutursan geber:)

En iyi insanlar hiç tanışmadıklarındır.” /Bukowski/

Huzurun olmalı biraz ve seni güçlü kılacak kadar acın. Biraz garip ama; "Bazen kimseye aldanmayacak kadar taş kalpli olmalısın".

Akıttığın gözyaşlarından bıktıysan doğruları söylemeyi denemelisin.

Ölüm dediğin nedir ki? Dönüşü olmayan tatil. Aşk dediğin nedir ki? Gençliği öldüren katil.

Hobilerimin arasında kaybetmek var.

indir