Yapmam

Yapmam gereken en son şey sana aşık olmaktı . Ve ben yine sondan başladım.

Rastgele Sözler

Ölüm dediğin nedir ki? Dönüşü olmayan tatil. Aşk dediğin nedir ki? Gençliği öldüren katil.

Üzgünüm sevgilim, sana gebeyim. İçimde senin aşkını taşıyorum.

Seni Sensiz Geçirdiğim Günlerin Kazası Yok Be Sevgilim

Hep intikam almayı düşünen bir kimsenin yarası, kapanacağına işler.

Biz Küçükken Oyuncakları Severdik , Şimdi Sevmeleri Oyuncak Yaptılar . . !

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi... Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle...

Dudaklarım Ceza Evi , Dilim Gardiyan. İçimde Müebbet Yemiş Hayallerim Var . . !

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar...

Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün KUTLU OLSUN, Tüm güzellikler seni bulsun! NiCE YILLARA

Sevdiğimiz ve saydığımız bir kişilik olan dostumuz bu gidişiyle bizleri acılar ve kederler içinde bıraktı. Ama şimdi bu dünyada kalan bizler Allah’a dualarımızla onun cennette sevinç içinde olması için yakarıyoruz. İnşallah o zaten en güzeli hak etmiştir de dualarımızla en çarçabuk şekilde ilahi şefkat ve huzura kavuşur hemen şu anda. Sizlerin de başı sağ olsun.

Ayrıldıktan sonra arkadaşlarınızla dertleşirken ağlayarak "Ben ona ne yaptım, niye bana bu kadar acı çektiriyor?" demeyin. O sorunun cevabı yok çünkü..

Çiğ adamın, pişkin işi olmaz.

Bekle dedi gitti Ben beklemedim o da gelmedi. Ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi. Özdemir Asaf

Gece sabahlamak niyetiyle en derin muhabbete girişip uyuyakalan, oha uyumuş kalmışım, sabah olmuş ya yaww diyen dostum, günaydın

Kızɑ; “seninle ciddi düşünüyorum.” Dedim, “ispɑtlɑ” dedi. Tɑkım elbise giyip oturdum kɑrşısınɑ, ülke sorunlɑrını konuşuyoruz.

Evet, acı çekiyorum, Evet çok özlüyorum. Evet, ulan evet onu unutamıyorum. Kime ne? Sormayın artık bana nasılsın? Diye. Boş verin, ben iyiyim işte.

Acıdan kıvrandığın zamanlar olacak, kendini zavallı gösterme.

Her erkek zeki, güzel, anlayışlı ve onu çok sevecek bi kadın ister. İyi güzelde adama sormazlar mı, bunları hakedecek ne yaptın?

Bize sözlerimizden çok yüreğimizden anlayan biri gerek.

Sen olmadan ben asla varolamam baba. Seni seviyorum.

Dün rüya yarın hayaldir. Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sana söyleyecek ağır sözlerim var elbet, ama dudaklarım senin kalbin kadar vicdansız değil.

Aramızdaki fark ne biliyor musun; sana yardım istemeyi öğretmişler, bana ise yardım etmeyi.

indir