Yanlış

Evet Belki Yarına Sağ Çıkamayacağım , Ama Bu Gerçek ; Yanlış Yapanları Bana Affettiremez . . !

Bizde Yanlış olmaz olmuşsa da yanlışlıkla olmuştur...

Doğru zamanda gelen yanlış insana tanıdığın şansı, yanlış zamanda gelen doğru insana tanımadığın sürece üzülen hep sen olursun.

Kendi Doğruların Başkalarına Yanlış Geliyor Diye ; Doğrularından Vazgeçecek Değilsin . . !

Yanlış Hayat, Doğru Yaşanmaz..

Varsa Hatam Yine Yaparım, Yanlış İnsana Doğru Yapılmaz !

Yanlış anladın sen , kalıcı ol dediysem, Kal acı ol demedim . . !

Bizde Yanlış olmaz olmuşsada yanlışıkla olmuştur..

Yarını iyileştirmenin tek yolu bugün neyi yanlış yaptığını bilmektir.

Bazen her şey üstüne geliyordur, birden fark edersin ki aslında yanlış yolda olan senmişsin.

Rastgele Sözler

Allah aramızdan ayrılan dostumuzun mekanını cennet eylesin. Toprağı bol olsun. Işıklar içinde uyusun.

Doğru zamanda gelen yanlış insana tanıdığın şansı, yanlış zamanda gelen doğru insana tanımadığın sürece üzülen hep sen olursun.

Hayatının anlamını arayan bir insan için zaman en gerekli olgudur. Çünkü hayat yaşadığımız her anda gizlidir ve anlam arayışımız ölene kadar devam eder.

Hayata veda edip öIüme merhaba diyen bütün ruhIara birlikte dua etme zamanıdır. RuhIarı şad olsun ve mekânları da cennet… İnşallah. Hepimizin başı sağ oIsun.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor… Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

Sana olan sevgim bedenimdeki kanların hepsi bedenimi terk edince ve sana olan sevgim ben ölünce bitecektir!!!

Birisi tarafından delice sevilmek size güç verir, birisini delice sevmek ise cesaret. Lao Tzu

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

Konuşulması gereken yerde susmak, kendi denizinde boğulmaktan başka bir şey değil.

Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine.. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

En kötüsü de etrafa renk saçarken, kendi içinde siyah olmak.

Kardeşim dedim; acılarıma da kardeş olur musun?

Sessizliğime Aldanmayın , Bi Esersem Mevsim Değişir . . !

Kadınlar hisli varlıklardır. Bir erkek için dünyanın en mutlu anında üzülebilir hatta ağlayabilirler. En küçük şeyle kırılıp, en küçük hediyeyle çok mutlu olabilir. Bir kadın için ailesi önde olmak üzere en yakın arkadaşı, sevgilisi çok değerlidir. Onlar için her şeyi yapabilirler. Mutlu olmaları için çabalaması bir yana mutsuz olduklarında onlarla beraber üzülür ya da mutlu etmek için elinden gelenin fazlasını yaparlar. En yakınları dışındakilere pek sorunlarını anlatmaz; hiç beklemediği anda, hiç beklemediği bir insana sorunlarını anlatabilir o insanın davranışlarına karşı duygu besleyebilir. Daha önce dediğim gibi çok küçük şeylerle mutlu olabilir hatta bunlar şunlar olabilir; kahve, yağmur, kitap üçlüsü mükemmel üçlüleridir. Bunlar dışında; jelibon, milkshake, sıcak çikolata, süpriz, ilgi, kıskanılmak, sabah uyandığında telefonunda gördüğü uzun yazı, güldürülmek, alışveriş, güzel kokular, bakış, saçlarının okşanması, çiçek ( papatya mesela ), oyuncak ayı, sarılmak v.b. Bunları yapmak bir erkeğin en büyük görevi olmakla beraber büyük aşka sahip olması için gereken etkenlerdir. Kadınlar narin varlıklardır; önce ruhlarının, sonra bedenlerinin saygıyla okşanmasını ister. Kadınlar çok masraflı görünse de aslında bunları yapmak hiç masraflı değil hatta ve hatta kolaydır. Saydıklarımı yapan bir erkeğe çok bağlanır ve kaybetmemek için elinden gelenin fazlasını yapar. Kadınlar ince varlıklardır, kırmak yerine yanlarında olup sağlamlaştırmak gereklidir.

Okula bir türlü erken gitmeyi beceremeyen, ne kadar uyusa da uykusunu alamayan dostum günaydın...

Aşk köprü kurmaktır. İnsanlar köprü kuracakları yerde, duvar ördükleri için yalnız kalırlar. Newton

Sakın sevme beni. Arkadaş kalmak daha iyi. Hiç başlamayalım bak. Güzel günler olcak tamam eğlencez ama sonumuz yine aynı olacak. Sevgin biticek. Gerek yok ağlamaya. Acıya gerek yok kısacık ömrümüzde. Anlıyosun değil mi?

Uzaktan sevmek daha zordur bazen. Daha çok acıtır, daha çok kanatır. Hiç hissetmediğiniz bir sıcaklığı özlemek nasıldır sizce, hiç dokunmadığınız bir teni ve hiç duymadığınız bir kokuyu bu kadar çok istemek, bu kadar çok özlemek. Her seferinde yüreği kanayan birisine ”internetten ilişki mi olurmuş lan” diye sormak kolay değil mi? Onu her seferinde bir daha öldürüyorsunuz işte. Yaralı bir kalbe sah...iptir mesafe ardında aşk yaşayan insanlar. Onlar sadece çok severler, onlar art niyetsiz severler, çocukça severler, bazen öyle çok severler ki geceleri annelerinden gizli pijamalarının kolu teselli eder onların gözyaşlarını. Çok mu yandı mı yürekleri az mı onları bi Allah bide onlar bilir. Cidden bu kolay mı geliyor size mesafeler ardında birini sevmek? Onların içinde ne fırtınalar kopuyor bilemezsiniz işte herkes bilmez.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun? Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Dimdik ve dosdoğru yürü, hiç olmazsa boyundan kısa gözükmezsin.

Sevgin 1 numara seviyorum seni bebeğim güzelliğin yeter dünyaya

Herkesin Yarası , Yar İle Arası Kadardır . . !

Uzaktan seviyorum seni...Kokunu alamadan, boynuna sarılamadan, yüzüne dokunamadan... "SADECE SEVİYORUM"

İnsanlar iyilik ve hayır yapmaktan ziyade öç almaya daha yatkındırlar.

indir