Vazgeç

Sakın vazgeçme ! Eğer sen vazgeçersen, hak etmeyen biri kazanacak...

Sakın vazgeçme ! Eğer sen vazgeçersen, haketmeyen biri kazanacak...

Bir Süre Sonra Anladım ki; Vazgeçilmez Olan Sen Değilsin, Vazgeçmeyi Bilmeyen Benim...

Asla sevmediğim birine seni seviyorum demedim, Ya da asla birini severken karşılığını beklemedim. Dostluğuma değer biçmedim,sevgime ise hiçbir zaman sınır çizmedim. Sevdiysem sonuna kadar gittim, bitirdiysem öldürse de hasreti geriye dönmedim. Bazen çok kırıldım, bazen belki de kırdım. Ama hata insana mahsustur dedim. Affettim, af diledim. Kimileri birden fazla kırdılar kalbimi ama ben onları yinede affettim. Onlar belki beni saflıkla yargıladılar. Belki de içten içe sinsice güldüler. Ama asıl unuttukları şuydu; Ben aldanmadım..! Aldanan her zaman kendileri oldular ama bunu anlayamadılar. Bir insan kaybının ne olduğu bilemedikleri için, Kaybetmek onlar için bir alışkanlık haline geldiği için. Oysa ben hiç insan kaybetmedim. Sadece zamanı geldiğinde vazgeçmeyi bildim o kadar..

Her şey üstüne gelip , seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde sakın vazgeçme !

Kaybetmek yapımda yok. Vazgeçmek daha çok hoşuma gidiyor ..

Biraz sevmek diye bir şey yok... Ya öleceksin aşkından, ya da vazgeçeceksin...

Rastgele Sözler

Başkalarını örnek alma, kendini tanı ! Olduğun gibi görün ve buna inan. "Çünkü dünyada senden değerlisi yok"

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!

Bedenin yükünü ayaklar taşır,Ruhun yükünü Yürekler..

"İlk yalanı söyledikten sonra bir daha konuşmamalı insan." -Oğuz Atay

İşimiz Rab’be kaldı ise, oldu bil.

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar...

En tatlı sabahlar çokokremle başlar diyorlar ama yanlış en tatlı sabahlar benimle başlar günaydın aşkımm :)

Bazen öyle konuşacaksın ki, karşındaki cevap veremeyecek. Bazen de öyle bir susacaksın ki karşındaki konuşmaya cesaret edemeyecek.

“Özel bir şey yapmana gerek yok. Sen öyle uzaktayken bile sevebiliyorum. Görmüyor musun kaburgamın altındakini, nasıl atıyor senin için ?”

Kendime not: Her gelen mesajı ondan sanma gerizekalı. Sonra sen üzülüyorsun

“Dost düğünde halaya, ölümde tabuta omuz verendir” derler. Sen benim için candan bir dostsun ve hep öyle kalacaksın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Kendimi her zaman mutlu hissederim. Neden biliyor musunuz? Çünkü kimseden bir şey ummam. Beklentiler daima yaralar. William Shakespeare

Eski sen olsan ördüğüm bütün duvarları ellerimle yıkardım. Ama yeni sen buna değmezsin.

Eğer bir insanın samimi olmadığını fark edersem, bunu ona belli etmem. Gözümde daha ne kadar küçülebileceğini seyrederim. Ts Eliot

Ayrılık vaktiyse duvarda çalan saatte bir klik vururuz yüreğimize. Ölümse soluyan ensemizde derin bir nefes çekeriz içimize.

Biraz daha sarılabilir misin bu gece? Mutluluğumu gök yüzüne taşımama yardım edebilir misin? Gözlerimi her kapattığımda düşündüğüm adam olup yanımda kalacağına söz verebilir misin? Çünkü, nedenini bilmediğim bir şekilde sadece seni düşünüyorum. Mesela çok güzel gülümsüyorsun. Kızdığında gözlerini kaçırmanı seviyorum. Bana bakışını seviyorum. Öfkelendiğin zamanı bile unutmak istemiyorum. Düşünmeye devam etmek istiyorum. Her gün biraz daha hissetmek istiyorum seni. Varlığını, kokunu, sevgini. O yüzden, biraz daha sevebilir misin beni bu gece.

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Zamansızdır ayrılıklar

Bazen her şey üstüne geliyordur, birden fark edersin ki aslında yanlış yolda olan senmişsin.

Gidene üzülme sevseydi gitmezdi gelene sevinme o da başkasından geldi

Seven insan iki eli kanda bile olsa yine gelir, bahaneler üretmez

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!.. Sevgililer Günü kutlu olsun bir tanem, seni çok seviyorum.

Neden durgunsun sorusuna cevap aramaktan; Ve bunu sormasınlar diye gülümsemekten yoruldum.

Kısa yazların baharı erken gelir (W Shakespeare)

indir