Unutulan

Unutulan Hayat işte, Biri gidiyor, Aşk deniliyor. Biri geliyor, Ne denmiyor. Gelen gideni aratmıyor, Giden unutulmuyor ki, Gelen aratsın. Unutulur mu onun, Kahverengi gözleri Unutulur mu onun, Sağ yanağındaki gamzesi. Ama bir şey unutuluyor, O unutulan ise, Gamzeli kızın beni unuttuğu.

Rastgele Sözler

Uyku, ölümün kardeşidir.

“Sen yokken, birkaç defa daha sevdim seni.. Helal et!”

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara…

İnanç aşk gibidir. İspat istemez. Mantıksal bir açıklama beklemez. Ya vardır, ya da yok.

Hayatı güzelleştiren insanların güzelliğidir. Kimi emek ve çaba harcayarak bir şeyler yapmak ister. Kiminin ise varlığı en büyük güzelliktir. Günaydın

Dünyanın en güzel şeyi değilsin, ama dünyamın en güzel şeyisin.

Söyle bana Sebastian hayat bu kadar kısayken bu kadar uzun süren acılar niye.

Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de? Noel Baban...

Gözyaşının bile görevi varmış; ardından gelecek gülümseme için temizlik yaparmış.

İnan her günün sabahı gözlerimde senin gözlerinin görme umudu olmasaydı sevgilim hiç uyanmazdımm.

Duygularımın sel olup aktığı yerde adınla yüzüyorum gönül denizinde, aşkın simgesi saklıdır gözlerinde, bir sözün yeter giderim ölüme seve seve.

Ama bu sızı farklıydı. Diğer sızılar geçerdi sanki, sadece onu düşününce gelirdi. Ama bu sızı hiç gitmeyecek gibiydi, hep onunla yaşayacak gibi.

Arkadaşınız hakkınızda her şeyi bilen, ona rağmen hala sizi seven insandır

Egosunu Beslerken , Karakterini Aç Bırakan İnsanlar Var

"Rüzgara, gelgite ya da denize aldırmıyorum artık. Zamana ya da kadere isyan etmiyorum, bana ait olan bana gelecek çünkü." Shakespeare

Alışkanlıklar bırakılmazsa zamanla ihtiyaç halini alırlar. Campbell

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin... Sevgililer günün kutlu olsun!

Sanmaki Sevgimden Ağlıyorum nefretimin Çığlıklarıdır Bunlar...

Duygusuz olmayı merak ediyorum. Hiç üzülmemeyi, hiç ağlamamayı, hiç sevmemeyi, dünyanın umrunda olmaması nasıl bir şey merak ediyorum.

Her yerdesin.. Okuduğum şiirde, yazdığım yazıda, dinlediğim her şarkıda.. Sanki hepsi senin için, sanki hepsi seni anlatıyor.. Her yerdesin, en çok da içimde.. Ahh gönlünü sevdiğim.. Canımın tatlı acısı.. Bugün senin doğum günün.. İyi ki doğmuşsun. Keşke kuru bir mesajla değil de, yanı başında gözlerinin içine bakıp kutlayabilseydim. Kocaman, sanki hiç bırakmayacakmış gibi sarılabilseydim sana… Doğum günün kutlu olsun canımın şiiri.. İyi ki içimin en derinlerindesin. İyi ki kalbimdesin..

Ölümün olduğu bu dünyada, hiç bişey çokta ciddi değildir aslında ...

Kızɑ; “seninle ciddi düşünüyorum.” Dedim, “ispɑtlɑ” dedi. Tɑkım elbise giyip oturdum kɑrşısınɑ, ülke sorunlɑrını konuşuyoruz.

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar...

Herkese mutlu sabahlar diliyorum... hayırlı ve mutlu bir güne başlamanız dileğiyle günaydın...

indir