Teselli

Hayatta en zor şey de; insanın kendi kendini teselli etmek zorunda kalmasıdır.

Hayatta en zor şey de; insanın kendi kendini teselli etmek zorunda kalmasıdır.

Rastgele Sözler

İçin yanarken üşümek, Yüreğin kan ağlarken gülmek, Özleyip de sevdiğini görememek.. İşte aşk bu olsa gerek !

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun içlerinde en farklısı. Çünkü bu mesajın her harfi tamamen sevgiden oluşuyor. Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın! İyi ki doğdun ve iyi ki varsın…

"Sana kemik değil, Aşk verdim. Şimdi itlik yapmanın alemi yok!.. Gitme diyorsam gitme."

Seni sevdiğim sokaklarda başkasına sarılma lütfen.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

İçinde kitap olmayan bir oda ruhsuz bir beden gibidir. Marcus Tullius Cicero

Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir. Benjamin Franklin

Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun ANNECİĞİM.

Bana 1 günün 24 saat 1 saatin 60 dk 1 dk 60 saniye olduğu öğretildi amam sensiz olunca zamanın na kadar zor geçtiği öğretilmedi.

Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun, ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumları yeşere dursun veya bir şarkı şöyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın, yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

Ölünceye kadar seni bekleyecekmiş Sersem. Beni seni beklerken ölmem ki. Beklersem. Özdemir Asaf

Özledim Seni Sevgilim! Özledim Seninle Geçtiğim yerleri Özledim bana Aşkım Dediğin Günleri, Şimdi Sadece resimlerin Elimde, Ağlarım Hasretini Çekerim içime..

Yalnızım işte. Çok basit görünebilir, ama değil. Hiç basit değil. Hep acı çekiyorsun mesela. Birbirini çok seven bir çift görünce imreniyorsun, kıskanıyorsun. Sonra bi de ağlamak var. En can sıkıcı kısmı yalnız olmanın. En uzun süren, ve hiç bitmeyen kısmı .

Hayallerimi biliyor musun? -Hayır. +Ama onlar seni biliyor..

İçimdeki Nefretin İhanetisin Sen Zaten Benim Hep Hayallerimdeki yalancıydın...

İnsanın insana tutunacağı zamanlar çok eskilerde kaldı.Çünkü artık "insan" kalmadı.O yürek,o cesaret,o vicdan,o vefa bitti artık.

Yaradan elini sırtımdan çekmesin de güvendiğim bütün dağlara kar yağabilir.

Kardeş her zaman kardeştir. Benjamin Franklin

"Ne gülmüştük be" diye hatırladığın zamanların varsa,mutlusun demektir.

En Güzel İnsan ; Güven Verendir . . !

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın…

Her kalp, kendi içindeki çiçeğin kokusunu verir. Abdülkadir Geylani

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim...

indir