Teşekkür

Teşekkür etsem, çok yavan be. Bir insan diğerine, ömrünü güzelleştirdiği için yavan bir teşekkür edip kaçabilir mi böyle? Sen nereden geldin sevgilim? Nereden içim dışım oldun böyle.. Seninle büyümek, ne güzeldi sevgilim. Doğrularımda yüzüme senin kadar içten gülüp, hatalarımda kollarını boynuma senin kadar sıkı dolayanı olmadı hiç. Ne zaman arkama dönüp baksam, hep orada bir yerlerde bana gülümseyen yüzünle karşılaşıyorum. Bana verdiğin ömrün için teşekkür etsem, çok mu basit olur sevgilim? Bu gece, hayatıma tekrar iyi ki doğdun.

Rastgele Sözler

Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!

Yüzümüzün ve gözlerimizin rengi ne olursa olsun gözyaşlarımızın rengi aynıdır

Arkadaşınız hakkınızda her şeyi bilen, ona rağmen hala sizi seven insandır

"Gülmek her zaman mutlu olmak için değildir. Bazen öyle gülmeler vardır ki; en büyük acıları gizlemek içindir." - Bob Marley

Sersemler, intikamın tatlı olduğuna inanırlar.

Vefat eden çok kıymetli dostumuzu kaybetmenin üzüntüsü ve kederini ailesiyle beraber paylaşıyoruz. Kederli ailesine sabırlar dilerken merhuma Tanrı’dan rahmet eylemesini niyaz ediyoruz.

Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildiğin adresteyim.

Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

Ezelden ebede sonsuz rahmeti her şeyi kuşatmış olana yürüyen merhuma / merhumeye cennete en güzel şekilde kabulünü diliyoruz. Dualarımız bunun içindir şimdi. Yüce AIIah’tan ona rahmet dilerken, aynı zamanda kederIi aiIesine sabırIar diIiyoruz. Onun yeri nur ve mekânı cennet oIsun. Başınız sağ oIsun.

Denir ya aşk iki kişilik, yalan! Aşk bile bile delilik. Bide hayat müşterektir denir. Buda yalan çünkü aşk acısı hep tek kişilik.

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

Gözlerim karanlıkta hiç bir şey görmüyor, ama gözümün önüne seni getirdiğimde her yer ışıl ışıl parlıyor Aşkım...!

Güzelsen her şey daha iyi,daha kolay. Güzelsen insan yerine konulursun. Güzelsen yaşamaya hakkın vardır.

İnsanlarla mesafeli olmak iyidir, gereksiz pişmanlıklar yaşamazsın

Adam arıyorum.

Yanında çocuk gibi mutlu olduğun kişi sahip olduğun en değerli şeydir.

Hiç yadırgamadım yüzünü, inan çok tanıdık. Gönlüme hoş geldin sevdiğim, kusura bakma ortalık biraz dağınık.

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar .. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim.. Mutlu yıllar.

Kısa Ömrümüz, Ebedi Cenneti Hak edecek Kadar Bereketli Olsun.

Sus! Çok süslü laflara gerek yok, Ömrüme Yâr OL Yeter...

Kendinden emin olduğun zamanlarda, başkalarının seni şüpheye düşürmesine izin verme.

Seni Unutamam Asla Unutmak için Zaman geçsede Silemez Seni hayatımdan Asla! ben Sana Sevdalıyım Sana Yangın Seni Seviyorum Başka Dünyada Yaşamak Anlamsız gelir Sensiz bana…

Hava soğuyunca değil, yüreği soğuyunca başlarmış insanın kışı... Elif Şafak

Ölüm faniliğin sonu ve sonsuz hayatın başlangıcıdır. Ne ölen yok olur ne de onu hatırası unutulur. Allah sevdiği kullarını yanına tez alırmış. Merhumun /merhumenin mekânı cennet olsun, inşallah.l Allah’ım sizlere de metanet ve sabırlar ihsan eylesin. Başınız sağ olsun.

indir