Tesadüf

Ana ve babalarımız tesadüfle, arkadaşlarımız seçimle kazanılır.

Son sözü alın yazısı söylermiş tesadüf bir. Başlangıçtır finali sen oynarsın perdeyi kader. Kapatır. BENİM SONUMDA SENSİN KADERİMDE SEN.

Rastgele Sözler

Değer verdiğin insanlar artık yanında olmadığında, özlemek ne demek daha iyi anlarsın.

Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama benim için dünyalar kadar önemlisin !

Farkımız tarzımız bizim delikanlı olmamız ya kan kustururuz yada tam sustururuz bu hususta ne kural nede kral tanırız

Güneş, gündüz doğar gece batar sen olmadan canım yaşamak neye yarar

Bir ara sana yazmayı düşündüm. Sana olan sevgimi nefretimi her şeyi yazacaktım. Sayfalar dolusu bir mektup ile her şeyi anlatabilirdim. Hep erteledim. Sonra fark ettim ki ne yazarsam yazayım, ne söylersem söyleyim bende olanları hiçbir kelime anlatamayacaktı. Bende sustum. Sonsuza kadar.

Kimseyi, yorganın altında gözyaşlarınızı pijamanızın koluyla silecek kadar sevmeyin...

“Biliyorum dünyanın en güzel kadını değildi. Ama benim dünyamın en güzel kadınıydı.”

Bugünlerde adsız bir özlem taşıyorum Yağmur yemiş deniz gibi/yim...

Yağmurlarda ıslanmak, rüzgarlarda savrulmak, Serserice sokaklarda dolaşmak istiyorum bu gece, Bu gece yandııım bu gecee..

GÜLMEKTEN, SEVMEKTEN , DUA ETMEKTEN ASLA VAZGEÇME... Çünkü gülerken çirkinleşen bir dudak, Severken katılaşan bir yürek, Dua ederken kötüleşen bir beyin yoktur...

İnsan beyni her zaman mükemmel bir çiftçi. Durmadan her şeyi ekip biçiyor. Sonunda ise her şeyi anlıyorsun. Anlamak… Anlamak çok tehlikeli bir şey.

Üzgünüm sevgilim, sana gebeyim. İçimde senin aşkını taşıyorum.

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim?

Bizde Yanlış olmaz olmuşsada yanlışıkla olmuştur..

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

Gitmesin istiyordum. Orada otursun, bakışlarıyla beni dinlendirsin, anlattığım şeylerin onun için çok değerli olduğunu belli etsin istiyordum. Bunu belli etmezse kırılıp döküleceğimi anlasın istiyordum.

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle... En içten sevgilerimle...

Kişi sevdiğini Allah’a emanet ederse bir daha onu görmeden ölmezmiş. Öyleyse Allah’a emanet ol.

Hz. Muhammed s.a.v suyu oturarak içer ve 3 yudumda bitirirdi.. hayırlı cumalar

Ne zamandır seni seviyorum biliyor musun? Bana ilk defa “keşke yanımda olsaydın” dediğinden beri. Hayır eminim, hoşlanma değil bu. Seviyorum işte.

Sahip çıkamadığınız her değere,başkası sahip çıktığında yalayın diye yaratılmış avuç içleri..

Önceleri birilerine değer vermek hoşuma giderdi. Onları sahiplenmek, benimsemek, sevgimden vermek, hayatımda önemli yerlere koymak. Bir süre sonra verdiklerimi alamadığı görünce insanlara artık değer konusunu açmaya bile korkar oldum.

Dakikada bir mesaj atmışmı diye telefona bakıp duruyorsan; seviyorsun işte

indir