Telef

Herkesin dediğine kulak asıp inandığın yoldan vazgeçersen, hayatın boyu hiçbir yere varamadan yollarda telef olursun.

Rastgele Sözler

Ertesi gün sana kavuşmayacağım için, uyuyamadığım geceler var benim..

Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlar; küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği bir bayram dilerim

Bir Dalda İki Kurnaz Oynamaz ; Ya Sen Düşersin , Yada Ben İterim . . !

Yüreklerimiz kar tanesi değdiği zaman ürpermemeli bilmeli ki değdiği yerde eriyip geçer.

Melek olsa kıyamet gününde yüzüne bakmayacağım insanlar var.

Herkes aynı anda yaşar ama herkesin karanlığı farklıdır.

Güzel bir gün hayır duaları ile başlar...hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun inşallah...

Üşüdüysen söyle sevgilim seni bir kat daha seveyim.

Hiç kimseyi beklemiyorsan artık huzuru bulmuşsun demektir.

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi...

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın.

Güzellik sözde ise sözün en güzeli sende, güzellik yüzde ise yüzün en güzeli sende, ama bana göre güzellik kalpte. Kimseye söyleme ama kalbin en güzelide sende sevgilim

"Sana zahmet bana eziyet" değil, "Sana zahmet bana hizmet" olacak onun doğrusu!!

Ölüm faniliğin sonu ve sonsuz hayatın başlangıcıdır. Ne ölen yok olur ne de onu hatırası unutulur. Allah sevdiği kullarını yanına tez alırmış. Merhumun /merhumenin mekânı cennet olsun, inşallah.l Allah’ım sizlere de metanet ve sabırlar ihsan eylesin. Başınız sağ olsun.

Bazen mesajlarıma cevap vermediğin için sana sinirleniyorum,”uyuyordum” diyorsun ve uyurkenki halin gözümün önüne geliyor. Öyle masumsun ki, tüm kızgınlığım bir anda geçiyor.

Mevzu Unutmak Olursa ; Acınız Değil , Adınız Bile Kalmaz . . !

Bütün Dileklerim Sensiz, Hasretinle Yaşasamda, Sevginle Öleceğim, Bu Beden Bu Can ve Bu ruh Senin Sevgilim Sensiz Benim herşeyim..

Sokacak Lafım Çokta , Koyacak Yeriniz Kalmamış . . !

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Kalbin kar gibi beyaz, gönlün yıldızlar gibi parlak, duyguların güneş gibi sıcak, rüyaların ay ışığı gibi olsun. Doğum günün kutlu olsun…

Gönül kimi severse, aşk onda güzeldir.

Unutan iyileşir dediler, biz unutamayanlardık.

Merhaba bunu okuyan kişi. Gecelerdir 'iyi geceler' mesajı almıyorsun, biliyorum. Kendini yalnız hissetme. Her zaman seni seven birileri vardır. Rüyanda en sevdiğin şeyleri gör. İyi geceler.

Uzun satırlar yazdım acılar üstüne kısa satırlarda kaldı mutluluk, onu da parantezlere bıraktık ,noktalar koymadık virgüllerle anlatamadıklarımızı ünlemle bitirdik.Yazdıklarımızı soru işaretlerimize bıraktık ,mesela dedik kurduğumuz hayallere umut dedik.

indir