Tatlı

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. Sen’li Ben’li senelere sevgilim, seni seviyorum.

Rastgele Sözler

Gitmiyor bazı şeyler bir türlü geçmiyor senden... Sen geçiyorsun ama o geçmiyor senden...

Tabaklarda kalan son kırıntılar gibiydi sana olan sevgim. Sen beni hep bıraktın bense hep arkandan ağladım.

Öperken kokusunu içine çektiysen, Özlerken ölürsün.

Hiç bir kadına yalnızlık yakışmaz, ama eğer bir kadın yalnızsa, ya yüreğinde dumanı tüten bir ayrılığı, ya da canından çok sevdiklerine ömrünü adadığı bir fedakarlığı vardır!

Kimse benimle oynamıyor diye ağlayan çocuk ! Sen büyü hele, Bak ne oyunlar oynayacaklar seninle.

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim?

Ölen bu dünyadan cismani olarak gider fakat ruhu Allah katındadır. Ölüm bitiş değil yeni bir başlangıç halidir. Sevdikleri onun başka bir alemde var olmaya devam ettiğini bilsinler ve ondan dualarını hiç esirgemesinler.

Bana 1 günün 24 saat 1 saatin 60 dk 1 dk 60 saniye olduğu öğretildi amam sensiz olunca zamanın na kadar zor geçtiği öğretilmedi.

Beni bundan böyle beklese beklese hüzün bekler çağırsa çağırsa hüzün. Özdemir Asaf

Bırakıp gitmek, kalmaktan daha çok cesaret gerektirir bazen..

Adettir, babanın topladığını oğlu saçar.

Nefret ettikleriniz sizi incitemezken, en çok sevdikleriniz acımasızca kırar. Bu yüzden unutulmaz acılar vücutta değil, yürekte olur.

Biz ki , Bizim Olmayana Gençliğimizi Feda Etmişiz ; Hangi Fedakarlıktan Bahsediyorsunuz Siz ?

Bu yalan dünyada acıyı, dertleri, kederi terk eyledi. Sevdiklerinin hayır dualarıyla Allah sonsuz merhameti ile ona cennetin gül yüzünü görmeyi nasip eylesin. Geride bıraktıklarına da dayanma gücü ihsan eylesin.

Güçlü insanlar, mutlu gözükürler. Mutsuz olsalar bile. Güçlü insanlar, gülümserler. Canları yansa bile. Güçlü insanlar, umursamazlar. Umursamaları gerekse bile. Güçlü insanlar, affederler. Affetmek istemese bile. Güçlü insanlar, pes etmezler. Yorgun olsalar bile. Ve güçlü insanlar, kırılmamış gibi yaparlar. Paramparça olsalar bile.

Son sözü alın yazısı söylermiş tesadüf bir. Başlangıçtır finali sen oynarsın perdeyi kader. Kapatır. BENİM SONUMDA SENSİN KADERİMDE SEN.

Üstüne basarak söylemiştim seni seviyorum diye. Sen ise üstüme basa basa gitmeyi tercih ettin.

İnan her günün sabahı gözlerimde senin gözlerinin görme umudu olmasaydı sevgilim hiç uyanmazdımm.

Yakarsa Dünyayı ; - Garipler Yakar . . !

Üç harf yanyana kaç şekilde gelir bilir misin? Aşk dersin.. Sen dersin.. Ben dersin.. Sen, ben biter; biz dersin. Gün gelir git dersin.. Peki dur kelimesinden haberdar değil misin? Dur demeyi bilmez misin? Git demek kolay, dur diyebilecek kadar yürekli misin?

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

ALLAH Bırakıp Gidenleri ; Hiç Güldürmesin . . !

Bana ışığın kıymetini gösterebilmen için dünyamı karartmana gerek yok.

"Geçmedi gitti bu sancı!"

indir