Sonbahar

Herkesin Bir Sonbaharı Vardır; Kiminin, Yaşamadan Yaslandığı; Kiminin,Yaşlanmadan Yaşadığı.

Rastgele Sözler

Ben seversem nefes gibi olurum sevdiğime ben gidersem dönülmez bir gemi olurum limanında.

Unutma! Nasıl sensizliği ben yaratmadımsa tadacağın bensizlikte benim eserim olmayacak.

İnsan beklemeyi umumiyetle artık bekleyecek bir şeyi kalmadığı zaman öğrenir. Voltaire

Seni o kadar hayal ettim ki, artık bir hayalsin... Victor Hugo

"Zaman öldürmek yerine bir şeyler yapın. Çünkü zaman sizi öldürüyor." - Paulo Coelho

Mükemmel değilim; çillerim var, kollarımda benlerim, yüzümde kırışıklıklar, bacaklarım kalın, ayaklarım büyük ama kalbim temiz. Güzel değilim ama insanım, zengin değilim ama insanım, zayıf ya da ince değilim ama insanım, yüzümdeki lekelerle insanım. Kalbimdeki sevgiyle, dilimdeki güzellikle, kilolarımla ve kalın bacaklarımla insanım. Kadın olmaktan önce ben insanım!

Gözlerin ne kadar iyi görürse görsün gönlünüzün verdiğinden fazlasını göremez.

Gönül kimi severse, aşk onda güzeldir.

Cennet bahçelerinin havası onu dinlendirsin, oradaki yeşillik ruhunu huzura boyasın. Toprağı bol ve Allah’ın ona rahmeti sonsuz olsun. Başınız sağ oIsun.

Kalkıp gidemediğimiz yerlere, dalıp gidiyoruz..

İntikam, soğuk yenmesi gereken bir yemektir.

Denizleri kalem kumları kağıt yapıp her yere seni seviyorum yazdım sende aptaldın buna inandın oysa ben seni sevmedim sana taptım …

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara.

Birbirini tanımayan iki insanın asansörle çıkarken takındığı ciddiyeti, ne bayrak töreninde, ne bir toplantıda ne de cenazede bulamadım hacı.

Gecenin en karanlık anı şafak sökmeden az öncedir. Victor Hugo

Gece sabahlamak niyetiyle en derin muhabbete girişip uyuyakalan, oha uyumuş kalmışım, sabah olmuş ya yaww diyen dostum, günaydın

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Ne Kadar Kırarsanız Kırın, Cam Gibiyim Kırıldıkça Keskinleşirim..

Değerin ne ki? Söylediklerin ne olsun? Yalan mı? Doğru mu? Bunları kendine sordun mu?

Gelenekler, beklenmeyenin gerçekleşme sini önlenmeye yönelik toplu çabalardır.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın…

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor… Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

Saf mantıksal düşünce, dünyayı anlamamız için yeterli değildir.Gerçeğe ilişkin tüm bilgiler deneyimle başlar, deneyimle biter. Saf mantıksal bir çerçeve içinde sunulan görüşler boş bir gerçektir. Shirley Mc Lyne

Bazen uzakta olan bir dost, yakında elinizin altında olan bir arkadaştan daha iyidir.

indir