Silmek

Bir kalemde silebiliyorsan eğer; kusurunu sil dostunun dostluğunu değil...

Bazı şeyleri bir çırpıda silemezsin. Çırpınarak silersin.

Rastgele Sözler

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Mutlu Yıllar..

Artık duygusal sözlerin ne anlamı var ki.. Bir baktım bitmişsin.. Sen bende bitmişsin.. Gelecek olanı bitirmişsin.. Sen her şeyi alıp gitmişsin..

Derin bir insanım ben, Herkes anlayamaz .. Gülümsemelerim kahkahalarım çoktur. Ama bir o kadarda üzüntülerim, hayal kırıklıklarım da çoktur. Hepsini gülümsemelerimin arasına saklar, kendime mutluluk maskesi yaparım. "İyiyim" derim soranlara, "bişeyim yok herşey yolunda" derim. Ama kimse bilmez yorgunluğumu, suskunluğumu, sessizliğimi, kızgınlığımı, dargınlığımı, kırılmışlığımı ve en başta hayallerimin intiharını.. Dedim ya herkes anlayamaz işte . . !

“Tek ihtiyacım neydi biliyor musun? Bir papatya yaprağı daha.” Edip Cansever

Zihin fukara olunca akıl ukala olurmuş.

Hz. Muhammed s.a.v çıplak ayakla namaz kılmazdı.. hayırlı cumalar

Birini özlüyor olmanız, ona dönmeniz gerektiğini göstermez. Bazen özlemeniz gerekir, bir sabah uyanıp artık özlemediğinizi farkedene kadar.

Bazı insanları hiç tanımamak, bazılarını ise çok daha önceden tanımayı isterdim.

"Sen yokken bir kaç defa daha sevdim seni; helal et..." (Elif Şafak)

Bir memlekette adalet müessesesi sağlam kaldıkça, diğer herhangi bir müessesenin ciddi surette bozulması- na imkan kalmaz.

En güzel ironisidir dünyanın seni üzmek istemiyorum diyen herkesin hayatımızın içine sıçması.

Namlunun Ucundaki Mermi Kadar Sabırsız , Tetikteki Parmak Kadar Sağlamdır Yüreğimiz . . !

Ben ağzı kapalı Antep fistiklarini bile çöpe atıyorum, Kimsenin tribini çekemem...! O kadar

Her kalbin bir kilidi, her kilidin bir sahibi vardır. Acıtsada , yaralasada vazgeçemezsin ondan. Bir gün daha fazla acıtmasın diye ,alırsın kalbinin kilidini kör bir kuyunun dibine atarsın.. Ama bir bakarsın kilit yine avucunda .. Çarpmasın artık diye kalbinide söküp alırsın avucuna, güvercin olur uçar yine onun omzuna konar. Ne kadar unutmak istersen O kadar çok hatırlarsın. Dilin bitti dediğine yürek bir türlü bitirmez. Sende öyle onu sessizce sevmeye devam edersin. Aşık kalpler birbirine kilitlidir. O kilidi açsanda AŞK bitmez..

En kötüsü de etrafa renk saçarken, kendi içinde siyah olmak.

Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Nediyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

Sana yüz binlerce öpücük ve kucak dolusu sevgi yolluyorum. Bil ki unutulmadın. Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun.

Ölümüne Değil Nefretimle Seviyorum Seni!!!

En çok da, en zor zamanımda sana ihtiyacım olan bu sessiz gecelerde terk etmen koydu.

Zamanı, onu seninle birlikte geçirmeye hazır olmayan biriyle geçirme. (Gabriel Garcia Marquez)

Bazen gideceğini bile bile seversiniz. Üç dakikalığına uyuduğunda aslında hiç uyanmayacağını da bilirsiniz. Geç kalmışlık hissi. Ne kötü. Herkes bilmez oysa bu hissi. Her şey için daha fazla geç kalmadan kimi seviyorsanız ona her şeyi itiraf edin.

Bazen insanlar da ikiye ayrılır; yanınızdakiler, aklınızdakiler.

Allah Seni Özgür Yaratmışken Başkasının Kölesi Olma..

Farkımız tarzımız bizim delikanlı olmamız ya kan kustururuz yada tam sustururuz bu hususta ne kural nede kral tanırız

indir