Sigara

Konuşalım mı biraz seninle? Ben anlatayım sen dinle. Mesela bir rüya gördüm. Filmlere konu olan, romanlarda anlatılan o güzel deniz kenarında bir nefes. Senin nefesin. Yalnız başınasın ve geçen her dakikada fark eden tek şey cebinde kalan sigara sayısı. Düşünüyorsun ve ard arda yakıveriyorsun sigaralarını büyük bi derdin varmışçasına. Belki de vardır, bilmiyorum. Kendi rüyamda bile seni çözemiyorum. Gözlerin. Karşında biri var gibi, ondan gözünü alamıyormuş gibi bi noktaya dalmış. Oturuyorsun o bankta ve öylece duruyorsun. Her şey soğuk, yalnızca hava değil. Evler soğuk, sokaklar soğuk, şehir soğuk. Sen soğuksun. Halbuki en büyük ayazlarda bile sıcacık olur senin ellerin. Ama şimdi, sen bile üşüyorsun. Çünkü bu havanın soğukluğu değil, bu ayrılığın soğukluğu. Ne demiş yazar “Vedalar soğuk olur, sıkı giyin.”. Sen de sıkı giyin. Çünkü benim olmasan da yaşadığını bilmeye ihtiyacım var. Ben bir rüya gördüm içinde ayrılık vardı, aşk yoktu. Ben bir rüya gördüm; içinde sen vardın, ben yoktum.

Ben sigara da içmem. Yakacak tek birşeyim vardı oda yüreğim oldu.

Veee kalkıp bir sigara daha yakarsın Gelmişine çeker Geçmişine üflersin

Rastgele Sözler

Cennet bahçelerinin havası onu dinlendirsin, oradaki yeşillik ruhunu huzura boyasın. Toprağı bol ve Allah’ın ona rahmeti sonsuz olsun. Başınız sağ oIsun.

Arkadaşlar yıldızlar gibidir her zaman görmesen de her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Günaydın arkadaşlar

Birisine alışmak istiyorum. Her şeyden önemlisi ona güvenmek istiyorum. “Sen yanımdayken hiç bi’şeyin önemi yok” cümlesi hayatım olsun istiyorum. Öncekilerden çok farklı olsun mesela. Bambaşka aşık olsun, bambaşka sarılsın, bambaşka öpsün istiyorum. Ve hiç gitmesin.

O başkasını öper, sen resimlerini öpersin. O başkasıyla konuşur, sen eski konuşmalarını okursun. O başkasına “bu bizim şarkımız olsun” der, sen onu hatırlatan her şarkıyı dinlersin. O başkasına sarılır, sende yokluğuna sarılır, uyursun.

Aradaki mesafe yollarda değildir. Sadece iki kalp arasındadır.

İyimser bir insan ayakkabıları çalınınca “ayaklarım var ya” diyebilen insandır. Sokrates

Kimse benim kadar sevmeyecek , Buna üzül bana değil . . !

Allah bir kapıyı kaparsa, bin kapıyı açar. Hz. Muhammed s.a.v hayırlı nurlu cumalar

Gemi karaya vurmuşsa, Deniz son sözünü söylemiştir.

“İmtihandan geçmeyen sevgi, bir saman alevi…”

ÖIene saygıdeğer dostumuza AIIah kendi katından sonsuz rahmetini ihsan etsin. Onu cennetine buyur edip geride kaIanlarına ve sevdikIerine de boI boI sabırlar versin.

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Seninle yaşlanmak tek idealim, gözlerine bakarak ömrümü bitirmek ise vasiyetim bebeğim!

"Beklemek Güzeldir Ama Doğru Durakta " -Can Yücel

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla... Nice Yıllara!

Bizde Yanlış olmaz olmuşsada yanlışıkla olmuştur..

Ölümüne Değil Nefretimle Seviyorum Seni!!!

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar dostum!

Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da. Doğum günün kutlu olsun.

Saçlarının kokusuna alıştım bebeğim sen benim cennetimsin ancak bundan sonra sen benim cehennemim olursun bunu unutma gülüm !

Taklaya Gelse de Kurduğumuz Düşler, Eksilmez Yüzümüzden O Kıyak Gülüşler ;)

“Bir erkek uğruna ağladığı kadını, bir kadın da affetmek istediği halde affedemediği adamı asla unutamaz.”

İtten korkanın kemiği kırılsın ...!

Kendinden emin olduğun zamanlarda, başkalarının seni şüpheye düşürmesine izin verme.

indir