Sevilmek

Sevdiğin Kadar Sevilirsin Diyen Şair , Sen Hiç Sevdinmi . . .

Sevilmekten çok, önemsenmek istiyorum. Merak edilmek, beni kaybetmemek için çabalayan birini istiyorum. Çünkü artık birini kaybetmemek için çabalayıp, kaybetmekten yoruldum. Bir kere de beni kaybetmekten korksunlar. Bu hissi yaşamak istiyorum. Gerçekten çok fazla istiyorum.

Sevilmekten çok, önemsenmek istiyorum. Merak edilmek, beni kaybetmemek için çabalayan birini istiyorum. Çünkü artık birini kaybetmemek için çabalayıp, kaybetmekten yoruldum. Bir kere de beni kaybetmekten korksunlar. Bu hissi yaşamak istiyorum. Gerçekten çok fazla istiyorum.

Birisi tarafından delice sevilmek size güç verir, birisini delice sevmek ise cesaret. Lao Tzu

Rastgele Sözler

Ana ve babalarımız tesadüfle, arkadaşlarımız seçimle kazanılır.

"Gerçekler görmezden geliniyor diye yok olamazlar." - Aldous Huxley

Mübarek Ramazan bayramınızı en kalbi duygularımla kutlar,sevdikleriniz ve sevenlerinizle birlikte mutlu bir bayram geçirmenizi temenni ederim.

Biraz sevmek diye bir şey yok... Ya öleceksin aşkından, ya da vazgeçeceksin...

Allahım Sen benim Rabbimsin; Senden başka ilah yoktur. Beni Sen yarattın; ben senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım. İşlediklerimin (kötülüklerin) şerrinden Sana sığınırım. Üzerimdeki nimetlerini itiraf eder; günahlarımıda ikrar ederim. Beni Affet. Zira günahları bağışlayan ancak Sensin. Cumamız kutlu olsun. Hayırlı Nurlu Cumalar...

Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, Kimse beni farketmedi, gözyaşı olup yağdım, Sıcak günlere inat, Yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı, Sen bile…

İçimi öyle bi kapladın ki, hani derler ya iğne atsan yere düşmez diye ; İşte öylesine sen doluyum.

Hadi evet de bana evet de kalbime açtım ellerimi kalbimi bekliyorum o sıcacık sevgini..

Matematiğim iyiydi ama..ayrılığı hesap edemedim

Sevesim geliyor, kirpiklerinin dibine kadar.

Ya Rabbi! Sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri, ne olur boş çevirme, amin. Hayırlı nurlu cumalar.

Tok olan cümle cihanı tok sanır. Aç olan da alemde ekmek yok sanır.

Onu özlediyseniz, sizi bırakıp gittiği günü düşünün. Size attığı kazıkları düşünün. Özlemeyin.

Düşünsene ; Birisi Sana Kavuşmak İçin ALLAH’a Duâ Edip Ağlıyor . - Rab’bim Böylesine Sevdir Bizi . . !

Cebimde Taşıdığım Hayallerim , Paylaşılacak Dostluklarım Var Bilmeyene Aşkı Öğretecek Kadar Yüreğim , Kahpelere İnat GüLüŞüM var

"Ne olduğumuzu biliriz, ne olacağımızı değil." -William Shakespeare

İşte sonunda buldüm! Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir, yeni yıl mesajını; Mutlu Yıllar!

Ölü bir imparator olmaktansa yaşayan bir dilenci olmak daha iyidir. La Fontaine

Biraz kıskançlık duyarsanız, yaşarken ölmenin ne demek olduğunu anlarsınız.

Yalnızlığın tadına bakayım derken yuttum galiba.

Deniz sakin olduğu zaman dümeni herkes tutar.

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. inan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım. üzgünüm canım. telafi edeceğime söz veriyorum!

+ Nasılsın ? - (Yalnız, mutsuz, boşlukta, berbat, yorgun, halsiz, mayhoş ) İyiyim sen?

Aklım sürekli sana kaçarken başka bir şeyi nasıl düşünebilirim. Sen hayatımdaki en doğru şey... Huzuru tanımama sebep olan tek insan. Gülmek, ağlamak mutlu olmak ilk kez bu kadar güzel... Bana hiçbir şey bu kadar yakışmadı. Seni sevmek her gün bir öncekinden daha güzel. Her sabaha seninle uyanmak...

indir