Sevgililer Günü

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin... Bil ki çok özlendin... Sevgililer günün kutlu olsun!

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!.. Sevgililer Günü kutlu olsun bir tanem, seni çok seviyorum.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin... Sevgililer günün kutlu olsun!

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi... Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle...

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

Rastgele Sözler

Bizim Yolumuz Dikenli ; Sizin Canınız Kıymetli . . !

Yapılan hata affedilir, Ama ihanet asla. .!

Sen artık benim en sevdiğim manzara değil, herkesin izleyebileceği bir kıyısın.

Seninle Yaşlanmak tek idealim, Gözlerine Bakarak ömrümü Bitirmek ise Vasiyetim Bebeğim…

Duydum ki hala kıskanıyor delice özlüyormuşsun. Ne deyim canım Allah daha beter etsin.

Yapmam gereken en son şey sana aşık olmaktı . Ve ben yine sondan başladım.

Sokakta kalmış bir çocuğun hayalleri kadar boş olsada ceplerim kimsenin sahip olamayacagı sevgiliye sahibim.(YALOVA)

Her başlayan şey bir yerde biter. Gece biter gündüz başlar, gündüz biter gece başlar mesela, güzel şeyler genelde mutlu bir sonla biter, bizim de aşkımızın sonu nikah masasında bitecek inşallah aşkım, ancak şu da var sen bende hiç bitmeyeceksin, bitersen bil ki benim de ömrüm bitmiştir, ölürsem sever miyim bilmiyorum ama bildiğim sevmeye bir hak verilirse o kişi de yine sen olursun, seni seviyorum bitanem, günaydın.

Tüm güzelliklerimi mutluluklarımı heyecanlarımı sana getiriyorum çünkü ben seninle yaşıyorum.

Cebini dolduracak 3 kuruşun yoksa, Gönülleri dolduracak bir Duruşun Olsun ...!!!

"O gün, banyoda tek başıma ağladım. Suyu da açmıştım üstelik. Sesimi kimse duymasın diye. O gün canım çok acımıştı. Canım bile bana acımıştı.”

Birisi tarafından delice sevilmek size güç verir, birisini delice sevmek ise cesaret. Lao Tzu

Kimi Sözler Ağrına Gider İnsanın . Sözden Ötürü Değil , Söyleyenden Ötürü . . !

Hayat Herkeze Adil Davranmıyor Kardeş , Kiminin Gözleri Renkli Kiminin Göz Altları. . !

Sevda Geldiyse Başa Çırpınmak Boşa Çekeceksin Paşa Paşa...!

Boş mesaj attığında bile mutlu olduğum , sayfalarca güzel söz söylese bile yüzümde en ufak tebessüm oluşturmayan insanlar var...

“İmtihandan geçmeyen sevgi, bir saman alevi…”

İşte gidiyorum, bir şey demeden, arkamı dönmeden, şikâyet etmeden. Hiç bir şey almadan, bir şey vermeden, yol ayrılmış, görmeden gidiyorum. Ne küslük var, ne pişmanlık kalbimde, yürüyorum sanki senin yanında, sesin uzaklaşır her bir adımda, ayak izim kalmadan gidiyorum.

Çevrem geniş olabilir ama, Yüreğim tek kişilik.

Siz benim tellerime, hangi notadan vuruyorsanız, ben o makamdan çalıp söylerim… Sıkıntı yok.

Varsa Hatam Yine Yaparım, Yanlış İnsana Doğru Yapılmaz !

Senin doğman ne güzel iyiliktir. Hiçbir zaman, duygularımı ve düşüncelerimi ertelemedim… Yaşamak istediğim hiçbir anı yarına ertelemedim… Yarınlara bırakıpta tehlikeye atmadım isteklerimi… Hep yarınlar için hayaller kurmak, gelip gelmeyeceği belli olmayan günleri beklemek bana göre değil… Aşk vardır, hep “O” var olandır. Aşkı bir kenara koyup, öylece onu seyredemezsin. Bir adım atmalısın aşka doğru, bir el uzatmalısın… Aşkın anahtarı nedir? Cesarettir. Cesur olmak gerekir bir sevdayı yaşamak ve büyütmek için? Sana Aşık oldum. Erteleyemezdim seni, seninle aynı atmosferde nefes alıp uyumayı, senin kokunla uyanmayı, birlikte yemek yemeyi, kahve içmeyi, kavga etmeyi, sevişmeyi… Seni Seviyorum… Bugün doğum günün. Ertelemediğim aşkımın “İyi ki doğmuş dediğim Sevgilim” in doğum günü. İyi ki doğmuşsun benim canım, en bi’ tanecik eşim, sevgilim… İyi ki doğmuşsun ki, bana AŞKların en güzelini yaşatıyorsun… İyi ki doğmuşsun ki, her şeyin en güzelini yaşamamı sağladın… İyi ki doğmuşsun ki, benim eşim olmuşsun!! SENİ SEVİYORUM.

Hiçbir dil özlemi taşıyacak kadar güçlü değildir. İnsan bu yüzden özledikçe sessizleşir.

Gel diyemiyorum ama yine de bekliyorum.!

indir