Seni Seviyorum

Bugün seni seviyorum,,yarında bir neden bulur severim.Daha sonra seni yeniden keşfeder yeniden severim.Benim senden başa işim yok ki?:)

Yaşamakmı benimkisi Söyle Sevgili? Seni gördüğümden beri Çekiyorum Aşk Derdini, Sana Söylemek istiyorum Sevgimi cesaret edemiyorum utanıyorum Belki Ama 2 kelime Kurdum içimde Seni Seviyorum… Yalansız Dolansız Bir aşk benimkisi, Kimse Bilmez içimdeki Seni, Derdimin Dermanısın Sevgin içimde Ebedi Kimse Durduramaz içimdeki Sevgini Seni Seviyorum..

Hayat Bir Yarış benim için Zorlu ve Acımasız, Seninleyken Unutuyorum Bütün hayat telaşını Seninle buluyorum kendimi huzurlu ve rahat Seninle Bir bütün Olduğumu Anlıyorum Kimsenin bozamayacağı bir bütünüz Aşkım Seni Seviyorum..

Seni kırdım biliyorum senden af diliyorum ne olur beni affet çünkü seni seviyorum

+ Seni seviyorum - Bunu kaç kıza söyledin ? + Hepsine. - Hepsine mi ? + Evet, seni sevdiğimi hepsine söyledim

Seni seviyorum ???? Sevdiklerinize verebilecek en güzel hediye sevgidir. Onlara sevdiğinizi söyleyin.

Seni seviyorum ama her defasında incinen ben oluyorum. Ama pes etmiyorum, söylesene seni sevmek hep acı mı verecek?

Tıka basa sevmişim seni. Ağzımı her açtığımda; Dudaklarımdan kelime kelime dökül...üyorsun. Eksilmenden korkuyorum; Ne mi yapıyorum? Konuşmuyorum, sadece yazıyorum.. ♥ SENİ SEVİYORUM ♥

Rastgele Sözler

Umudum her zaman bâkidir ama Zaman kısa, ben yorgunum, yol uzun. Abdurrahim Karakoç

Ya Rabbi! Sesimizi duyansın, hallerimiz bilensin. Açtık gönlümüzü sana, Sen Sen imdat eyle, Sen affeyle, sen yollarımızı hayır eyle. Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, imanınız bol olsun. Sevgili Peygamberimiz Şefaatçimiz olsun. Cumanız Mübarek olsun!

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

Ben seni çocuklar gibi sevmiştim, hani anlarsın ya. Bir çocuk her gün sarılarak yattığı ayıcığını nasıl seviyorsa öyle sevmiştim seni. Sokakta balon satan birilerini görünce ağlamaya başlar ya işte o kadar çok istiyordum seni. Benim sevgim çocuklar kadar saftı, sevgilim.

Sahilde oturmuş denize bakan içtiği sigarayı tersten yakan yakasız gömleğe kravat takan bir isyankar görürsen beni hatırla.

Gerçekleri bildiğimde, yalan söyleyenleri dinlemeyi seviyorum.

İstersem çare istemezsem bahane bulurum...

İntikam alıp da sonunda pişman olmaktansa, affedip de pişman olmak daha iyidir.

Onun kalbinin güzelliğini başka kimse fark etmesin istiyorum

Kaptan Kemal konuşuyor, kaptan Kemal konuşuyor.. Çıkarın beni bu kaptan...

Sevmek bu kadar güzelse kim bilir sevmeyi yaratan ne kadar güzeldir.

Ölü bir imparator olmaktansa yaşayan bir dilenci olmak daha iyidir. La Fontaine

Bağımlı Olduğum Herşeye Son Verdim , Ama Bi Bayılmayı Bırakamadım. . !

3-5 Parça mal vermek veya para vermek cömertlik değildir. Asıl cömertlik çok verdiği halde, en az verenin kendisi olduğunu düşünmektir. Verdiği mal karşılığında teşekkür ve iltifat bekliyen de cümert değildir. Muhammed el-İsfehâni ersah uzaktan görürü. Sadi

Bazı düşünceler yazılmaz, sadece düşünülür..

En kötüsü de etrafa renk saçarken, kendi içinde siyah olmak.

Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.

Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi.. beni affet olur mu? çok üzgünüm. geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Dünyaları sığdırırdım yüreğime. Derdin bana bir zamanlar. Dünyaları sığdırırken yüreğine, beni sığdıramadın mı?

Sev kızım sevmek ayıp değil. Tamam baba sev diyorsunda herkes senin gibi adam değil.

Tüm islam aleminin Cuması mübarek olsun. Rahman ve rahim olan Rabbime daim şükürler olsun.Hz.PEYGAMBERİMİZİN (S.A.V) nurundan,şefaatinden ayırmasın yapılan dualarımızı kabul eylesin

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

Onu özlediyseniz, sizi bırakıp gittiği günü düşünün. Size attığı kazıkları düşünün. Özlemeyin.

Senin ateşinle artık kimler yanar bilmiyorum ama benim denizimde senin gemin battı..!

indir