Sebep

En son ne zaman bir kadını sevdin? Ama öyle öptün, sarıldın, uyudun falan değil; en son ne zaman bir kadını gerçekten sevdin? Kaybetmekten korkarak, yanındayken bile özleyerek, deli gibi kıskanarak, koruyup kollayarak... Delikanlı adam korkmaz diye bir şey yok. Korkacaksın! Sevdiğin kadını kaybetmekten korkacaksın, kıskanacaksın da... Sokakta elinden tutacaksın, tanıdığın herkesle onu tanıştıracaksın. "İşte benim hatunum bu!" der gibi tanıştıracaksın. Güzel bir kadın sevmek istiyorsan onu gülümseteceksin. Çünkü dünyanın en güzel kadını mutlu bir kadındır. Bu yüzden kirpiklerini sev bir kadının, Avuç içlerini, Makyajsız yüzünü, Uyku sersemliğini... Saçlarını kesen bir kadının çektiği acıyı anlayabilecek kadar sev bir kadını. Ve asla bir kadının saçlarını kesmesine sebep olma.

Rastgele Sözler

Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Nediyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi şahımız var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.

Ölüm, hayatta büyük kayıp değildir. Asıl büyük kayıp, yaşarken içimizde ölenlerdir. !!!

Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım arkadaşım…

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın.

Ayrılık vaktiyse duvarda çalan saatte bir klik vururuz yüreğimize. Ölümse soluyan ensemizde derin bir nefes çekeriz içimize.

Buğulu camlardaki sözler gibisin; Yani nefesim olmadan bir hiçsin..

Ya Ben Sana Fazla Geliyorum , Ya da Sen Benim Hayallerime Dar Geliyorsun . . !

Ayrıldıktan sonra arkadaşlarınızla dertleşirken ağlayarak "Ben ona ne yaptım, niye bana bu kadar acı çektiriyor?" demeyin. O sorunun cevabı yok çünkü..

Aptal değilim. Sadece çok sevdim. Bu oyunu kazanmak için birinin aptalı oynaması gerekiyordu. Sen egolarınla çok meşguldün bense çok seviyordum. Şimdi ne mi oldu ? Sen adam oldun, bende seni adam yapan kadın.

Geçmişte sana zarar vereni unut, ama asla o zararın sana neler öğrettiğini unutma.

Bir kutu don, Bir kutu bonbon, Bir kutu biber, beni unutursan geber:)

Senden Vazgeçtiğim An Kapımda Köpekte Olsan; - Sahibin Asla Ben Olmam . . !

Bilmeden yapılan hata yanlışlıktır, bilerek yapılan hata ise ihanettir.

Bizim Yolumuz Dikenli ; Sizin Canınız Kıymetli . . !

Cennet bahçelerinin havası onu dinlendirsin, oradaki yeşillik ruhunu huzura boyasın. Toprağı bol ve Allah’ın ona rahmeti sonsuz olsun. Başınız sağ oIsun.

Hayatınızda denge sorunu varsa etrafınıza dikkatlice bakın; muhtemelen birini yanlış bir yere koymuşsunuzdur. Christophe Grange

Genelde hatalarımdan dert çıkarırım.

Gözlerin bir deniz bense bir kaptan ayrılık zamanı geldi uzaklaştım limandan..

Kedi nankör, tilki kurnaz, karga kindar, yılan sinsi...... Bir tek siz mükemmelsiniz di mi!

Bazen olur ya hani, etrafında onca insan vardır, sense bir köşeye bakıp dalmışsındır. Kulağına sesler gelir, umursamazsın. Düşünürsün, düşünürsün... O an dünya durmuş gibidir sanki. O dalıp dalıp gitmeler, kendi düşüncelerinde kaybolmalar. İşte bunların hepsi mutsuzluktan. Çok düşünüyoruz, gereksiz olan her şeyi bile çok düşünüyoruz.

Seni dünyanın en güzel 9. Harikası seçiyorum :)

Ben seversem nefes gibi olurum sevdiğime ben gidersem dönülmez bir gemi olurum limanında.

Erkek Olmak alın yazısı olsada, adam olmak her kula nasip olmaz. Muhsin Yazıcıoğlu

indir