Sarılabilmek

Sana sarılabilmek için binlerce Bahane bulabilirim ÖZLEDİM

Rastgele Sözler

Her insanın sorunları vardır, gülenler sadece iyi oyunculardır...!!!

Sensiz asla yaşayamam, hayali bir karakterdir. Hangi hikâyede rastlarsan rastla, Sakın inanma!

Uykusuz gecelerin sabahını bana sor...

Herkesi kendine eşit gör, her kim oIursa oIsun bir insanı küçümsemek akıIsızIık, çok büyük görmekte korkakIıktır.

Sevgi bin kilometre ötede bile olsa gelir dokunur bize.

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor... Yok nafile uyku tutmuyor... Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda... Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim... Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

Çok kazançlı, sağlıklı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

Gözyaşının bile görevi varmış; ardından gelecek gülümseme için temizlik yaparmış.

Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım arkadaşım…

En tatlı sabahlar çokokremle başlar diyorlar ama yanlış en tatlı sabahlar benimle başlar günaydın aşkımm :)

Hakkın rahmetine kavuşan çok kıymetli dostumuza yüce Rabbimizden rahmet, kederli dost ve ailesine sabırlar niyaz ediyoruz tüm kalbimizle. Başınız sağolsun.

GeceIer rüya görmek içindir gündüzIerse onIarın gerçek oImadığını anIamak için.

Tövbe güvercini kalbe konsun af dalgalar saadetkervana gelip kapında dursun. Bütün melekler sizinle, dualarınız kabul Mevlid Kandilin Mübarek Olsun…

Adalet nerede hesap sorarsa, merhamet orada haklarını kaybeder.

Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol (Mevlana Celaleddin-i Rumi)

Sevgilim nerdesin, Gecenin bak kaçı olmuş, Ben hala aşkımıza nöbetteyim, Gözlerim dolmuş, içim burkulmuş, Ben senden hiç gidemedim ki Hala SENDEYİM...

“Acılar gece çözülür.”

Öyle bir insanla tanışıyorsun ki; her dakika onunla olmak istiyorsun, sarılmak istiyorsun bol bol. Bir gün gidecek korkusuyla yaşıyorsun ve kaybetmekten korkuyorsun. Onunla tartışmayı, eğlenmeyi, konuşmayı seviyorsun. Her şeyiyle seviyorsun onu.

Hadi bırakalım inadı yaşayalım hayatı senin için geldim yeniden dünyaya..

İhanetin bedeli olsa da gözyaşı ben sadece yalanlarına güleceğim.

Huzurun olmalı biraz ve seni güçlü kılacak kadar acın. Biraz garip ama; "Bazen kimseye aldanmayacak kadar taş kalpli olmalısın".

"Ve; Dünyadaki en büyük gurbet,insanın Rabbine uzak kalmasıdır."Cumanız mübarek olsun.

Üzdüler dimi seni, kırdılar, canını sıktılar. Bırakıp gitmek istedin ne varsa. "Lanet olsun" dediğin anlar oldu mutlaka. Gözyaşın aktı, annenin öpmeye kıyamadığı yanaklarına. Çıkmak istemedin evden, bazen sarılıp yastığa. Kimsede hissedemediğin sıcaklığı aradın yatağında. Üstüne üstüne geldiler, anlamını yitirdi sevdiğin ne varsa. Yaklaş bişey söyleyeceğim kulağına; "boşver anlamaz onlar halden" Sen kendine iyi bak, iyi beslen, sıkı giyin, çorapsız yere basma. Gördün işte kimsen yok senden başka. İçindeki çocuğun ellerini bırakma...... Ve sıkı sarıl inandıklarına...!

Hayatınız kötü bir yola girmişse unutmayın, direksiyondaki sizsiniz.

indir