Mesaj

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

1.Mesajı atıyorsam seviyorumdur 2.Mesajı atıyorsam çok seviyorumdur 3.Mesajı atıyorsam al beni kavanoza sakla

Tam bir mesaj atacaksın, olmuyor duruyorsun. "Bi sigara yakayım" diyorsun, "sonra atayım, bi kahve daha içeyim, son satırı da okuyayım, son kez uyuyayım." Sen atmıyorsun ya, ben oturmuş bekliyorum. Bu satırı okumayım, kahve yapmayayım, sigara molasına çıkmam. Belli ki uyumuyorum. "Gel" demiyorsun ya ben de gelmiyorum.

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: ?Kırdım seni ama inan çok üzgünüm... Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?

Dakikada bir mesaj atmışmı diye telefona bakıp duruyorsan; seviyorsun işte

Kendime not: Her gelen mesajı ondan sanma gerizekalı. Sonra sen üzülüyorsun

Bazen mesaj beklersin. 1 saat geçer... 2 saat geçer... 3 saat geçer ve sızar kalırsın. Sabah uyandığında yine beklediğin mesaj gelmemiştir, güne söverek başlarsın. Hayat böyledir işte, alış.

Rastgele Sözler

Sen kişiliksiz birine dönüşmeseydin; bende sevmediğin şeyleri yapmaz, değişmezdim.

En son ne zaman bir kadını sevdin? Ama öyle öptün, sarıldın, uyudun falan değil; en son ne zaman bir kadını gerçekten sevdin? Kaybetmekten korkarak, yanındayken bile özleyerek, deli gibi kıskanarak, koruyup kollayarak... Delikanlı adam korkmaz diye bir şey yok. Korkacaksın! Sevdiğin kadını kaybetmekten korkacaksın, kıskanacaksın da... Sokakta elinden tutacaksın, tanıdığın herkesle onu tanıştıracaksın. "İşte benim hatunum bu!" der gibi tanıştıracaksın. Güzel bir kadın sevmek istiyorsan onu gülümseteceksin. Çünkü dünyanın en güzel kadını mutlu bir kadındır. Bu yüzden kirpiklerini sev bir kadının, Avuç içlerini, Makyajsız yüzünü, Uyku sersemliğini... Saçlarını kesen bir kadının çektiği acıyı anlayabilecek kadar sev bir kadını. Ve asla bir kadının saçlarını kesmesine sebep olma.

Düşünebilen her canlının insan olması, insan olan herkesin düşünebildiği anlamına gelmiyor ne yazık ki.

Seni ne kadar sevdiğimi bir bilsen sende uzayı gören insanlardan biri olurdun..

Okula bir türlü erken gitmeyi beceremeyen, ne kadar uyusa da uykusunu alamayan dostum günaydın...

Ya bir gün karşılaştığımızda “Düşman” gibi değilde, “pişman” gibi bakarsak? Hiç Düşündün mü?

Aynı saçlara başkası dokunmasın diye kısacık kestik; anlamadınız.

Anne dediğin; 9 ay karnında taşır yedirir, içirir, giydirir gerekirse canını verir, Ama dizisi varsa kumandayı asla vermez.

En anlamlı yemin söz vermektir, En büyük intikam affetmektir, En adi söz hiç sevmedim demek; Ve en güzel cevap gülüp geçmektir.

"Adam" Dediğin ; Bir Çayını , Birde Kadınını Soğutmayacak . . !

Hayatta asıl önemli olan hala yaşıyorken asla geç olmadığına inanmaktır.

Melek olsa kıyamet gününde yüzüne bakmayacağım insanlar var.

Ben bardak kırınca “sakar” annem kırınca “nazar” babam kırınca “o bardağın orda ne işi var.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...

Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir. Benjamin Franklin

Sokacak Lafım Çokta , Koyacak Yeriniz Kalmamış . . !

Saf mantıksal düşünce, dünyayı anlamamız için yeterli değildir.Gerçeğe ilişkin tüm bilgiler deneyimle başlar, deneyimle biter. Saf mantıksal bir çerçeve içinde sunulan görüşler boş bir gerçektir. Shirley Mc Lyne

Bütün Dileklerim Sensiz, Hasretinle Yaşasamda, Sevginle Öleceğim, Bu Beden Bu Can ve Bu ruh Senin Sevgilim Sensiz Benim herşeyim..

Sözlerin aklımda yada aklımın ardında, Hayalin karşımda yada sesin kulağımda, Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum, Ya özlemek, yada özlenen çok özel BİRTANEM.

Uyumuyorum bak yine. Nedeni yine sen ve anıların..

Sevgilim nerdesin, Gecenin bak kaçı olmuş, Ben hala aşkımıza nöbetteyim, Gözlerim dolmuş, içim burkulmuş, Ben senden hiç gidemedim ki Hala SENDEYİM...

Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.

Denizlerde yakomoz senin gülen gözlerin.mehtap,deniz,dalgalar birde şirin gözlerin.fırtınalar kopsada benim deli gönlümde inan ki ne yapsam yine seni özlerim

Bu Hayatta Hep Mutlu Olursan , Hayal Edecek Başka Neyin Kalır . . !

indir