Mesafe

Aradaki mesafe yollarda değildir. Sadece iki kalp arasındadır.

Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum.

Uzaktan sevmek daha zordur bazen. Daha çok acıtır, daha çok kanatır. Hiç hissetmediğiniz bir sıcaklığı özlemek nasıldır sizce, hiç dokunmadığınız bir teni ve hiç duymadığınız bir kokuyu bu kadar çok istemek, bu kadar çok özlemek. Her seferinde yüreği kanayan birisine ”internetten ilişki mi olurmuş lan” diye sormak kolay değil mi? Onu her seferinde bir daha öldürüyorsunuz işte. Yaralı bir kalbe sah...iptir mesafe ardında aşk yaşayan insanlar. Onlar sadece çok severler, onlar art niyetsiz severler, çocukça severler, bazen öyle çok severler ki geceleri annelerinden gizli pijamalarının kolu teselli eder onların gözyaşlarını. Çok mu yandı mı yürekleri az mı onları bi Allah bide onlar bilir. Cidden bu kolay mı geliyor size mesafeler ardında birini sevmek? Onların içinde ne fırtınalar kopuyor bilemezsiniz işte herkes bilmez.

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.

Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, Bir gün gelipte ayrılacak olursak Aradaki mesafe ,yollar ve menziller Ne kadar uzak olursa olsun Sen yine de omzunu bir yokla Elimi yine orada hissedeceksin !!!

Öyle bir gel demelisin ki, mesafeler anlamını yitirmeli...

Aradaki mesafe yollarda değildir. Sadece iki kalp arasındadır.

Rastgele Sözler

Bir gün herkes gider mi acaba. Evet, sen kalbinde büyüttükçe, onlar da büyürler ve sığamayacaklarını anlayınca giderler.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Birisi tarafından delice sevilmek size güç verir, birisini delice sevmek ise cesaret. Lao Tzu

Üzgünüm sevgilim, sana gebeyim. İçimde senin aşkını taşıyorum.

Herkesi kendine eşit gör, her kim oIursa oIsun bir insanı küçümsemek akıIsızIık, çok büyük görmekte korkakIıktır.

Uçurumun kenarında duran insanlara; "Acısı olan bir adım öne çıksın." denmez..

Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur. Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın. Öldüm der durur, yine de yaşarsın. Mevlana

İnsan Sevdiğine Kırılmaz, Ya Tuz Olur Yada Buz..

Seni o kadar hayal ettim ki, artık bir hayalsin... Victor Hugo

Herkese mutlu sabahlar diliyorum... hayırlı ve mutlu bir güne başlamanız dileğiyle günaydın...

Kaybettiğimiz değerli dostumuzun acısını en derin hislerimizle paylaşıyoruz. Sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Allah rahmet eylesin.

Bardak bardak. Bir denizi boşaltmaktır, Bir seveni unutmak..

Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama benim için dünyalar kadar önemlisin !

"Yüzmesini bilene yüreğim okyanustur diyordum ya; Ey sevgili, sen git başka denizlerin koynunda boğul..Ben sana çoktan kurudum.." Mevlana

Sabah seheriyle gününüz aydınlandığı gibi gönlünüzde aydınlık olsun. Melekler duacınız olsun, hayırlı sabahlar olsun.

Acılar içinde kalbim sensiz saatlerde sitemim sana değil seni seven bu kalbime vefasız sevgili.

Sevseydi Bahane Uydurup Gitmezdi.

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!

Uzaktan İzlesin Sadece. Yakından Onun İçin Tehlikeli Olabilirim Usta...

"Gülmek her zaman mutlu olmak için değildir. Bazen öyle gülmeler vardır ki; en büyük acıları gizlemek içindir." - Bob Marley

İyi kalpli olmak, mükemmel olmaktan daha iyidir.

Her insanın sorunları vardır, gülenler sadece iyi oyunculardır...!!!

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

Siz Bilmiyorsunuz ; Dert Büyütür İnsanı , Yaş Değil . . !

indir