Laf Sokmak

Eyy Sevgili Yazı İle Tura Gibisin Ne Zaman Dik Geliceğin Hiç Belli Olmuyor!! ;)

Sokacak Lafım Çokta , Koyacak Yeriniz Kalmamış . . !

Rastgele Sözler

Gömleğin Yakıştığı Bayanı da Bilirim , Etek Giyse Yakışacak Erkeği de Bilirim . . !

Bir anımsın okuyupta bitiremediğim, bir özlemsin yalvarıpta hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyipte elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hiçim.

Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!

Birisi tarafından delice sevilmek size güç verir, birisini delice sevmek ise cesaret. Lao Tzu

Özlemin dili olsaydı, yüreğim sana ses olurdu. Ben susardım, o konuşurdu.

İnan her günün sabahı gözlerimde senin gözlerinin görme umudu olmasaydı sevgilim hiç uyanmazdım.

Sevildiğini bilmeden ölesiye sevme. Sonra sevende sen olursun ölende.

Canımı Yaktığın Hiç Bir Gece Üşümedim Ben.

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum... Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum.. Özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm?

Bir umut vardır hiç tükenmeyecek Bir hasret vardır çekilmeyecek, Bir de ölüm vardır bir gün elbet gelecek Ama sana olan sevgim ne ölecek ne de BiTeCeK

Sözlerin aklımda yada aklımın ardında, Hayalin karşımda yada sesin kulağımda, Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum, Ya özlemek, yada özlenen çok özel BİRTANEM.

Mükemmel değilim; çillerim var, kollarımda benlerim, yüzümde kırışıklıklar, bacaklarım kalın, ayaklarım büyük ama kalbim temiz. Güzel değilim ama insanım, zengin değilim ama insanım, zayıf ya da ince değilim ama insanım, yüzümdeki lekelerle insanım. Kalbimdeki sevgiyle, dilimdeki güzellikle, kilolarımla ve kalın bacaklarımla insanım. Kadın olmaktan önce ben insanım!

Yavru maymun anne maymuna sorar; anne biz neden bu kadar çirkiniz? Anne maymun cevap verir; yavrum biz halimize şükredelim sen birde bu mesajı okuyanı gör der :)

Unutma.. Düşmanın akıllısı dost gibi görünür...

Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin.

Birgün bana gel diyeceksin.. Söz gelcem. Ama görmezden..

Başlangıç aşamasında işe yarayacak bir slogan; “Büyük düşün, küçük adımlarla başla”.

Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!

Sahilde oturmuş denize bakan içtiği sigarayı tersten yakan yakasız gömleğe kravat takan bir isyankar görürsen beni hatırla.

En mutlu gününde yanında yoksa onunlayken bile onsuzluğu yaşıyorsan bil ki terk edilmişsindir yalnızlığı yaşıyorsun ama bilmeden.

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim.

Birini özlüyor olmanız, ona dönmeniz gerektiğini göstermez. Bazen özlemeniz gerekir, bir sabah uyanıp artık özlemediğinizi farkedene kadar.

Öç alma vahşice bir adalettir.

Evlatlarını sevmeyen babalar olabilir; ama torununu çıldırasıya sevmeyen dede olamaz. (Victor Hugo)

indir