Kurban Bayramı

Geçen bayram ben dışarı çıkmadım şeker sanıp yemesinler diye!.. Bu bayramda sen dışarı çıkma MALL sanıp kesmesinler diye....

Türk İslam aleminin arkadaşlarımın, dostlarımın mübarek kurban Bayramı nı kutlar, Vatanımıza ve milletimize hayırlara vesile olmasını temenni eder Saygılar sunarım.

Rastgele Sözler

Tüm islam aleminin Cuması mübarek olsun. Rahman ve rahim olan Rabbime daim şükürler olsun.Hz.PEYGAMBERİMİZİN (S.A.V) nurundan,şefaatinden ayırmasın yapılan dualarımızı kabul eylesin

'Babalar Günün Kutlu Olsun Babam' Tüm babaların babalar günü kutlu olsun...!

Bazen uzakta olan bir dost, yakında elinizin altında olan bir arkadaştan daha iyidir.

En Güzel İnsan ; Güven Verendir . . !

Mevzu Yaratmış Yine Hayalin , Hemen Olay Yerine İntikal Etmelisin . .

Ve Sonra Sensizliğe Dedimki ; Sen Git Sahibin Gelsin . . .

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi...

Cebini dolduracak 3 kuruşun yoksa, Gönülleri dolduracak bir Duruşun Olsun ...!!!

Güzellik sözde ise sözün en güzeli sende, güzellik yüzde ise yüzün en güzeli sende, ama bana göre güzellik kalpte. Kimseye söyleme ama kalbin en güzelide sende sevgilim

Bilmeden yapılan hata yanlışlıktır, bilerek yapılan hata ise ihanettir.

Ben Bu Sokağı Aydınlatan Sokak Lambası , Sen Bütün Pisliği İçine Çeken Logar Kapağı . Farkımız Bu . . !

Yeni yılda da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

Sevgi... Allah tarafından insana verilen büyük bir nimettir. Kiminin elinde heba, kiminin elinde vefa olur.

Sevdiğimiz ve saydığımız bir kişilik olan dostumuz bu gidişiyle bizleri acılar ve kederler içinde bıraktı. Ama şimdi bu dünyada kalan bizler Allah’a dualarımızla onun cennette sevinç içinde olması için yakarıyoruz. İnşallah o zaten en güzeli hak etmiştir de dualarımızla en çarçabuk şekilde ilahi şefkat ve huzura kavuşur hemen şu anda. Sizlerin de başı sağ olsun.

Özledin mi deseler düşünmeden hayır derim; _______düşünürsem sesim titrer , gözlerim dolar kitlenirim.

Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın arkadaşım.

Neyimiz var ki yaramızdan başka ?

Her kalp, kendi içindeki çiçeğin kokusunu verir. Abdülkadir Geylani

Bu dünya da "üzülmene dayanamıyorum" ve " seni hiç bırakmayacağım" diyen insanlardan uzak durucaksın. Çünkü hem giderler, hemde hiç üzülmediğin kadar seni üzerler .

Özledim diyoruz ya hep. Özlenen ne biliyor musunuz ? Onun gerçekten masum biri zannetiğiniz zamanlar. Gerisi hep hayal kırıklığı.

O kadar yorgunum ki, kalbim müsait bir yerde dursa da dinlensem...

Güneşi kıskanır mı bir insan? Ben kıskanıyorum.. O bugün de gördü seni, ben göremedim..

Kısa Ömrümüz, Ebedi Cenneti Hak edecek Kadar Bereketli Olsun.

Yanında olmak istiyorum. Sen bilmesende senin geçtiğin yollardan defalarca yürümek, kokunu yaydığın sokakların bütün havasını solumak, dönüp arkana baktığında beni fark etmeni istiyorum. Elini tutmak, tuttuğum anda zamanı durdurmak, hayatın o tüm işleyişini aşkımızla durdurmak, senden başka hiçbir şeyin farkında olmak istemiyorum.

indir