Kırıldı

Sanırım psikolojimi kırdım, bozulsaydı iyiydi de kırıldı..

Rastgele Sözler

Eğer Rakibin Bensem; Bilmen Gereken Bir şey Var. Ben VAZGEÇMEDİKÇE, Sen KAZANAMAZSIN.

Eğer beni bu sokakta, bu semtte, bu şehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gözlerinin daldığı yerdeyim…

Bazı insanları hiç tanımamak, bazılarını ise çok daha önceden tanımayı isterdim.

Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Hayırlı sabahlar.

İlkokuldɑ nöbetçi öğrenci diye bir şey vɑrdı. Bunlɑr işlerini çok ciddiye ɑlırlɑrdı, sɑnırsın Topkɑpı Sɑrɑyınının muhɑfızlɑrı.

Umursadığınız insan sizi hayal kırıklığına uğrattığında, insanları önemsemekten vazgeçip yalnızlığı seçiyorsunuz.. Oğuz Atay

Sözlerin aklımda yada aklımın ardında, Hayalin karşımda yada sesin kulağımda, Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum, Ya özlemek, yada özlenen çok özel BİRTANEM.

En güçlü iki savaşçı sabır ve zamandır.

AŞK köledir, ESİRİ olmaz... AŞK ölümdür, TABUTU olmaz... AŞK fakirdir, EKMEĞİ olmaz... AŞK beterdir, HALDEN anlamaz... AŞK delidir, DENGESİ olmaz... AŞK kömürdür, KÜLÜ bulunmaz... AŞK bestedir, KALEMİ susmaz...AŞK oynaktır, YERİNDE durmaz... AŞK m...isafirdir, KAPIDA tutulmaz...AŞK çöldür, SERAPI olmaz... AŞK ummandır, DENİZİ olmaz...... AŞK ...GERÇEKTİR , SAHTESİ OLMAZ Tabiii Bilene ANLAYANA..

Uyuyorum, uyanıyorum ve kurtuldum zannederken yine seni seviyorum. İnsan birini sevmekten kurtulmak ister mi? İstiyor işte..

Biraz kıskançlık duyarsanız, yaşarken ölmenin ne demek olduğunu anlarsınız.

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Neden ben insanlara güvenmemeyi öğrenip ruhumu kirleteyim. Onlar güvenilir olmayı öğrensinler.

Bazen senin hayalinle uyumak istiyorum, belki ertesi gün hayalim gerçek olur diye..

Açlığın susuzluğun iftarı var da. Kalp kırığının iftarı yok be hafız.

Uzun satırlar yazdım acılar üstüne kısa satırlarda kaldı mutluluk, onu da parantezlere bıraktık ,noktalar koymadık virgüllerle anlatamadıklarımızı ünlemle bitirdik.Yazdıklarımızı soru işaretlerimize bıraktık ,mesela dedik kurduğumuz hayallere umut dedik.

Elveda dediysem sana ; Ya el yada vedasındır artık bana...

Silahlar Çekildikten Sonra, Mermiler Kimseye Saygı Göstermez..

O gülüşündeki gamze olmak isterim güzelliğine güzellik katmak için..

Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.

Kırık kalplerin hikayesi kısa olur.. Ne oldu derler; "Hiç" dersin, biter..

Sen ağlarken o gülüyordu, unutma.

Uyumuyorum bak yine. Nedeni yine sen ve anıların..

Yanlış hayat doğru yaşanmaz..!!!

indir