Kadın

Türkan Şoray gibi bir kadın daha doğmayacak. Kimse aşkı Sezen Aksu gibi anlatmayacak. Ve ben; Seni asla affetmeyeceğim…

Erkeklere göre kadınlar bir kitap gibidir; kapağı ilgilerini çekmediyse içini açıp okumaya tenezzül etmezler. - Marilyn Monroe.

"Kadınmış derler adamı deli eden. Sen ne dersen de, yine kadındır deliyi de adam eden." Can Dündar

“Biliyorum dünyanın en güzel kadını değildi. Ama benim dünyamın en güzel kadınıydı.”

Parfüm de Neymiş KADIN Dediğin "Dişilik, ERKEK Dediğin "Kişilik" Kokmalı . . !

Eski bir kadınsın sen, aşkı öğretmek için tekrar tekrar dirilen.

Erkeklere göre kadınlar bir kitap gibidir; kapağı ilgilerini çekmediyse içini açıp okumaya tenezzül etmezler. - Marilyn Monroe.

"Kadınmış derler adamı deli eden. Sen ne dersen de, yine kadındır deliyi de adam eden." Can Dündar

“Biliyorum dünyanın en güzel kadını değildi. Ama benim dünyamın en güzel kadınıydı.”

Kadınlar hisli varlıklardır. Bir erkek için dünyanın en mutlu anında üzülebilir hatta ağlayabilirler. En küçük şeyle kırılıp, en küçük hediyeyle çok mutlu olabilir. Bir kadın için ailesi önde olmak üzere en yakın arkadaşı, sevgilisi çok değerlidir. Onlar için her şeyi yapabilirler. Mutlu olmaları için çabalaması bir yana mutsuz olduklarında onlarla beraber üzülür ya da mutlu etmek için elinden gelenin fazlasını yaparlar. En yakınları dışındakilere pek sorunlarını anlatmaz; hiç beklemediği anda, hiç beklemediği bir insana sorunlarını anlatabilir o insanın davranışlarına karşı duygu besleyebilir. Daha önce dediğim gibi çok küçük şeylerle mutlu olabilir hatta bunlar şunlar olabilir; kahve, yağmur, kitap üçlüsü mükemmel üçlüleridir. Bunlar dışında; jelibon, milkshake, sıcak çikolata, süpriz, ilgi, kıskanılmak, sabah uyandığında telefonunda gördüğü uzun yazı, güldürülmek, alışveriş, güzel kokular, bakış, saçlarının okşanması, çiçek ( papatya mesela ), oyuncak ayı, sarılmak v.b. Bunları yapmak bir erkeğin en büyük görevi olmakla beraber büyük aşka sahip olması için gereken etkenlerdir. Kadınlar narin varlıklardır; önce ruhlarının, sonra bedenlerinin saygıyla okşanmasını ister. Kadınlar çok masraflı görünse de aslında bunları yapmak hiç masraflı değil hatta ve hatta kolaydır. Saydıklarımı yapan bir erkeğe çok bağlanır ve kaybetmemek için elinden gelenin fazlasını yapar. Kadınlar ince varlıklardır, kırmak yerine yanlarında olup sağlamlaştırmak gereklidir.

Rastgele Sözler

'Attığın Her Adımın Karşılığı Varmış Öyle Diyo Kader'

Seni ne kadar sevdiğimi bir bilsen sende uzayı gören insanlardan biri olurdun..

Baba Bir Çınar Gibidir. Meyve veremez ama gölgesi yeterlidir..

Uzun lafın kısası"seni hala seviyorum"bittiğini artık kabul ettim ama kendimi buna alıştırmakta henüz güçlük çekiyorum.Zamanı ilaç olduğu için değil,seni içimde öldürecek bir katil olduğunu düşünerek yarama basıyorum.Hani çıksa biri bir gün,o öldü dese; Zerre acı yada nefret hissetmeyecek kadar sana yabancı biri gibi olmak istiyorum öyle doluyum ki sana,öyle seviyorum; öyle yarım,öyle çaresizim ki sensiz; inan ne diyeceğimi bile bilmiyorum.Ve bir gün sana,uzun lafın kısası "artık seni sevmiyorum diye bilmek istiyorum.

Kimse bilmez içimde ki seni sen bile bilemezsin benim gururumda ki sensizliği.

İstersem çaresini, istemezsem bahanesini bulurum... Sıkıntı yok..!

Ne Kadar İyi Olursan Ol Cenazene Geleceklerin Sayısı Hava Durumuna Bağlıdır.

'Unutmayın: yaktığınız can kadar canınız yanacak ve üzdüğünüz kadar üzüleceksiniz." [Hz.Muhammed s.a.v]"

Biz ki , Bizim Olmayana Gençliğimizi Feda Etmişiz ; Hangi Fedakarlıktan Bahsediyorsunuz Siz ?

Keşke bütün mesajlarımızı saklasaydım. Birlikte yaptığımız her şeyi videoya alsaydım. Sesini kaydetseydim bir yerlere. Kokunu doldursaydım en azından bir kavanoza. Ne biliyim. Çok özlüyorum işte.

Fiyatı olanla değil , değeri olanla yaşanır AŞK

İnan her günün sabahı gözlerimde senin gözlerinin görme umudu olmasaydı sevgilim hiç uyanmazdımm.

Seni gösterip. “Bakın! Bu da benim hayattaki tek limanım!” demek istiyorum.

Cesaret, tehlike anında akıl ve zekânın kullanılmasıdır. Eflatun Plato

Sana söyleyecek ağır sözlerim var elbet, ama dudaklarım senin kalbin kadar vicdansız değil.

Kar mı soğuk söz mü soğuk.

"Zaman öldürmek yerine bir şeyler yapın. Çünkü zaman sizi öldürüyor." - Paulo Coelho

Bu gece peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa SAV ‘in dünyaya şereflendirdiği gecedir. O peygamber ki insanların sapıklıkta sınır tanımadığı, cehalette en üst seviyelere ulaştığı, küfür ve şirkin kölesi olduğu bir zamanda dünyaya şeref vermiş ve dünyaya ilahi bir nur, rahmani bir şifa olmuştur.

Kendini dünyalar kadar değerli zannedenlere kısa bir not: Dünya beş para etmiyor.

"Gülmek her zaman mutlu olmak için değildir. Bazen öyle gülmeler vardır ki; en büyük acıları gizlemek içindir." - Bob Marley

Ezelden ebede sonsuz rahmeti her şeyi kuşatmış olana yürüyen merhuma / merhumeye cennete en güzel şekilde kabulünü diliyoruz. Dualarımız bunun içindir şimdi. Yüce Allah’tan ona rahmet dilerken, aynı zamanda kederli ailesine sabırlar diliyoruz. Onun yeri nur ve mekânı cennet olsun. Başınız sağ olsun.

Kazanması yıllar süren kırılması saniye alan ve dağıldıktan sonra toparlanması için ömür gereken şeye güven denir.

Sen güllere özenme güller sana özensin Üzme tatlı canını sen güllerden güzelsin Sevgi kadar özgür, özgürlük kadar özelsin Gülüm sen her şeye değersin .

Aklımızdaki insan yanımızda olsa,Hepimiz Mutlu olurduk.??

indir