İltifat

"İltifat, peçe üzerinden bir öpücük gibidir." - Victor Hugo

"İltifat, peçe üzerinden bir öpücük gibidir." - Victor Hugo

İtimat edilmek, sevilmekten daha büyük iltifattır. G. Mc. Donald

İltifat gözlerine bakınca cenneti görüyorum bir tanem, güzel gözlerinden sen sorumlusun.

Rastgele Sözler

"Bir adam; Bir kadını yüreğine koyup, Kötü olan her şeyden kaçırabilmeli bazen..."

Kimi Sözler Ağrına Gider İnsanın . Sözden Ötürü Değil , Söyleyenden Ötürü . . !

Sen odunsun ve benim kafamda bi kaç tahta eksik. Böyle tamamlanıyoruz anla artık.

Annen seni mayayla besledi galiba bu yüzden sütü bozuk bi insansın .

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin... Bir taneciğim seni çok seviyorum?

Âdet ve an’aneler bizi beşiğimizde karşılar ve ancak mezarımızda terk ederler.

Kıskançlıkta kuruntunun gözleri son derece keskindir.

Gönül insanın kıblesidir. Ne olur kırmayın.

“Biliyorum dünyanın en güzel kadını değildi. Ama benim dünyamın en güzel kadınıydı.”

Anı yazmak ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.

Hayatta hep mutlu olursam, hayalini kuracak neyim kalır.

CAN BULA CANANINI BAYRAM O BAYRAM OLA KUL BULA SULTANINI BAYRAM O BAYRAM OLA HÜZNÜ KEDER DEF OLA DİLDE HİCAP REF OLA CÜMLE GÜNAH AFFOLA BAYRAM O BAYRAM OLA LÜTFİ YA LÜTFİ KERİM ERİŞE RAHMÜ RAHİM BERMURAD EDE FEHİM BAYRAM O BAYRAM OLA MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMINININ BAŞTA ÜLKEMİZ OLMAK ÜZERE TÜM İSLAM ALEMİNE HAYIRLARA VESİLE OLMASI TEMENNİSİYLE HERKESE HAYIRLI BAYRAMLAR DİLERİM

Seninle Başlıyor, Bitiyor Her Günüm, Siyahına Mahkumum Beyazına Sürgün ...!!!

En çokta 'üzülme kıyamam' diyenler üzmedi mi bizi?

Yaşadığım zaman içinde hiç aşık olmadım biz bu alemin arka sokaklarına baş koyduk çekmedik aşk acısı ama çok çektik dost acısı..

Çayın İyisi Odun Ateşinde , İnsanın İyisi Gönül Ateşinde Demlenir . . !

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. Yeni yıl size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!

Her dert insanlara söylenmez. Gün gelir seni o derdinle vururlar.

Her erkek zeki, güzel, anlayışlı ve onu çok sevecek bi kadın ister. İyi güzelde adama sormazlar mı, bunları hakedecek ne yaptın?

Şafak vakti yağan çiğ tanesi kadar masum gün batımında denizlerden esen rüzgar kadar çılgın ve okyanusun derinliklerindeki inci taneleri kadar özelsin aşkım.

Ben Kısa Bir aşk yaşamadımki yalanlar içinde Seni tatmin edeyim ben Seninle Umutlarıma Baktım Ama Sen Onları Benden Çaldın!

Her başlayan şey bir yerde biter. Gece biter gündüz başlar, gündüz biter gece başlar mesela, güzel şeyler genelde mutlu bir sonla biter, bizim de aşkımızın sonu nikah masasında bitecek inşallah aşkım, ancak şu da var sen bende hiç bitmeyeceksin, bitersen bil ki benim de ömrüm bitmiştir, ölürsem sever miyim bilmiyorum ama bildiğim sevmeye bir hak verilirse o kişi de yine sen olursun, seni seviyorum bitanem, günaydın.

Gerçek aşkı bana tattıransın Özlemle tanrıdan dilediğim, hayatımın anlamısın Gözlerinde içimin titrediği tek insansın Bir tanem, sevdiğim, herşeyimsin aşkım Sabırsız gecem, derin nefesimsin Sevgisine doyamadığım, en güzelisin en güzel çiçeğin Yaşama sebebimsin, herşeyimsin aşkım Bir tanem, sevdiğim, herşeyimsin tatlım Dalgın bakışım, buğulu gözlerimsin Yokluğuna dayanamadığım diğer yarımsın Yürek atışım, gönülden sevdiğimsin

Bir telefon bekliyorum, sevgilim diye başlayan, seni seviyorum diye biten. Bir telefon bekliyorum, dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen.

indir