Hava

Kaçan giden balonlara el sallayın; Nasıl olsa bir gün havaları inip yere düşecekler ..!!

Rastgele Sözler

Gerçek aşkı bana tattıransın Özlemle tanrıdan dilediğim, hayatımın anlamısın Gözlerinde içimin titrediği tek insansın Bir tanem, sevdiğim, herşeyimsin aşkım Sabırsız gecem, derin nefesimsin Sevgisine doyamadığım, en güzelisin en güzel çiçeğin Yaşama sebebimsin, herşeyimsin aşkım Bir tanem, sevdiğim, herşeyimsin tatlım Dalgın bakışım, buğulu gözlerimsin Yokluğuna dayanamadığım diğer yarımsın Yürek atışım, gönülden sevdiğimsin

Ne güzeldi seni tanımak ellerinden tutup huzurlu olmak varsa sensiz yaşamak haram olsun senden sonra gelecek aşk..

Bugün seni seviyorum,,yarında bir neden bulur severim.Daha sonra seni yeniden keşfeder yeniden severim.Benim senden başa işim yok ki?:)

Hakkın rahmetine kavuşan çok kıymetli dostumuza yüce Rabbimizden rahmet, kederli dost ve ailesine sabırlar niyaz ediyoruz tüm kalbimizle. Başınız sağolsun.

Dostluk Ve Arkadaşlık Ticarete Dönüştü Artık Kim Kimi Satarsa.. Dikkat Et Kendine Usta.!

Çektirilen acı havada asılı kalmaz, çektirenin başına düşer.

" Anlamayanı kendi haline bırak, zaman ona anlatsın."

Sen Aklıma Gelince, Ben Kendime Gelemiyorum..

Bazı insanlar için sevgi ne kadar basit, seni seviyorum deyince sevdim sanıyor. Öyle bir sevdiğini söylüyor ki seviyorum işte, yetmez mi der gibi. Karşı tarafa bunu hissettiremiyorsan ne anlamı var ki sevmenin? Öyle bir seveceksin ki karşı taraf hissedecek bunu, işte beni seviyor diyecek. Sen karşında ki insana, sevdiğim dediğin kişiye bunu hissettirmiyorsan ve böyle sevmiyorsan seni böyle sevmesini beklemeyeceksin. Ha bekliyorsan da, çok beklersin..

Eğer beni bu sokakta, bu semtte, bu şehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gözlerinin daldığı yerdeyim…

Birini çok sevdiğinizde, size bin kere de yalan söyese yine herkesten çok ona inanmak istersiniz.

Adam arıyorum.

Dün gece beni ısıran sineği önce öldürdüm sonra da üstüne Pepsi döktüm. Ve kulağına eğilip usulca dedim ki : Pepsi yaşatır seni.

Hüzün değil bu gözlerimdeki buğu. Sadece anılara daldım da, biraz acıttı işte..

Serçe kadar yüreğimin, gökyüzü kadar sancısı var..

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar .. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim.. Mutlu yıllar.

Bir insanı kaybetmek isterseniz, çok sevìn o zaten kendiliğinden gider.

Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?

Gidişler Sarsmaz Bizi . Çünkü Biz Alıştık Sallanmaya , Yıkılmaya , Dökülmeye Ve Yine Hiç Birşey Olmamış Gibi Dimdik Ayakta Durmaya . . !

Sen kişiliksiz birine dönüşmeseydin; bende sevmediğin şeyleri yapmaz, değişmezdim.

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar...

Duygularımın sel olup aktığı yerde adınla yüzüyorum gönül denizinde, aşkın simgesi saklıdır gözlerinde, bir sözün yeter giderim ölüme seve seve.

Oysa ben ne zaman yeni bir kalem alsam kırtasiyeden.. Onu hep senin isminle denedim..

'Unutmayın: yaktığınız can kadar canınız yanacak ve üzdüğünüz kadar üzüleceksiniz." [Hz.Muhammed s.a.v]"

indir