Hata

Hatayı sana anında cevap vererek yapıyorum.

Bilmeden yapılan hata yanlışlıktır, bilerek yapılan hata ise ihanettir.

Yarını iyileştirmenin tek yolu bugün neyi yanlış yaptığını bilmektir.

Hatayı sana anında cevap vererek yapıyorum.

Sakın çirkinim deme; ALLAH hata yapmaz..!!!

Bilmeden yapılan hata yanlışlıktır, bilerek yapılan hata ise ihanettir.

Genelde hatalarımdan dert çıkarırım.

Rastgele Sözler

Sen düşünürsün; ben uygularım! işte farkımız bu!

"Rüzgara, gelgite ya da denize aldırmıyorum artık. Zamana ya da kadere isyan etmiyorum, bana ait olan bana gelecek çünkü." Shakespeare

Sevseydi Bahane Uydurup Gitmezdi.

Sana kavuşmak değil niyetim, merak etme ! yolda bir dilenci görsem para bile vermiyorum ‘allah sevdiğine kavuştursun’ der diye...

Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma! Doğum günün kutlu olsun.

Sırf seviyorsun diye, birinin seni incitmesine asla izin verme!

Yalanla Bir Yere Kadar Gidebilirsin Ama Geri Dönemezsin .

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar .. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim.. Mutlu yıllar.

Matematiğim iyiydi ama..ayrılığı hesap edemedim

Aşk sözle başlar, dudak ile beslenir, dokuz ay sonra baba diye seslenir..

Sevebilir misin beni, olduğum gibi. Hiçbir kurala, sınıra, beni bana hapsetmeden, değiştirmeye, benzeştirmeye, çözümlemeye çalışmadan, yargılamadan, sorgulamadan, tanımlamadan, başı sonu belli olmayan bir sonsuzluklar coğrafyasında, sevebilir misin beni, olduğum gibi. Anlam veremediğin hallerim, sözlerim, tavırlarımla, Yersiz hüzünlerim, suskunluklarım, kıskançlıklarımla, Sebepsiz duygusallıklarım, pişmanlıklarım, özlemlerimle, kabına sığmaz coşkularım, isyanlarım, en deli çılğınlıklarımla, Kırılganlığım, inatçılığım, gururum ve arzularımla, sevebilir misin beni, olduğum gibi. Yanlışlarım, yetersizliklerim, güçsüzlüklerim var. Aştığım, aşamadığım, aşmaya çalıştığım sıra dağlar var önümde. Kırmaya çalıştığım zincirlerim var ruhumda, yüreğimi daraltan, nefessiz bırakan.. Dipsiz kuyularım, göstermeye çekindiğim yaralarım, derinlere attığım korkularım var. Sevebilir misin beni, olduğum gibi. Hayallerim var benim; büyük, küçük, rengarenk. Umutlarım var; imkanlı, imkansız. Düşlerim var hadsiz hesapsız. İçimde bir çocuk var; saf ve alabildiğine günahsız. Bütün maskeleri çıkarıp, ruhumu özgür bırakabilecek miyim yanında. Sevebilir misin beni, bütün doğrularım ve yanlışlarımla..

Bir şeye ihtiyacın olursa söyle demiştin. Sana ihtiyacım var...

Seni ne kadar sevdiğimi bir bilsen sende uzayı gören insanlardan biri olurdun..

Aklım sürekli sana kaçarken başka bir şeyi nasıl düşünebilirim. Sen hayatımdaki en doğru şey... Huzuru tanımama sebep olan tek insan. Gülmek, ağlamak mutlu olmak ilk kez bu kadar güzel... Bana hiçbir şey bu kadar yakışmadı. Seni sevmek her gün bir öncekinden daha güzel. Her sabaha seninle uyanmak...

Sevilmekten çok, önemsenmek istiyorum. Merak edilmek, beni kaybetmemek için çabalayan birini istiyorum. Çünkü artık birini kaybetmemek için çabalayıp, kaybetmekten yoruldum. Bir kere de beni kaybetmekten korksunlar. Bu hissi yaşamak istiyorum. Gerçekten çok fazla istiyorum.

Hava Soğuk , Umutlar Uzak ; Demek ki Bugün de İçimizi Çay Isıtacak . . !

Bazen bir kahve yudumlayıp, bir şarkı açarsın, susarsın ve o şarkı senin söylemek istediğin her şeyi söyler.

"Ben sadece kışın karpuzu yazın portakalı özlerdim. Şimdi bir de sen çıktın başıma."

Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kirpiğinin kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı.

Herkes aynı anda yaşar ama herkesin karanlığı farklıdır.

"ÖMRÜM" diyerek sevmeyin kimseyi Çünkü giden "ÖMÜR"geri gelmiyor... !

Bazı insanları hiç tanımamak, bazılarını ise çok daha önceden tanımayı isterdim.

Saçlarının 1 teli olmak isterdim hep yanında kalmak için!

Ne üzgünüm, ne de kırgınım. Yorgunum sadece. Kendime bile tahammül edemezken, nasıl katlanayım kendini bilmezlere.

indir