Fenerbahçe

Bir beşiktaşlı olarak fenerli arkadaşlara sesleniyorum bu oynadığınız oyuna sevinebiliyorsanız galibiyetinizi kutluyorum size yakışan bir galibiyet oldu.

Her türlü stad açılışı ve kapanışı yapılır. İrtibat : Fenerbahçe SK!

Rastgele Sözler

Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, Kimse beni farketmedi, gözyaşı olup yağdım, Sıcak günlere inat, Yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı, Sen bile…

Yorgunum hiçbir şey bilmiyorum tek isteğim yüzümü kucağına koymak başımın üzerinde dolaşan elini hissetmek ve sonsuza dek öyle kalmak

Güzel yaşayan çevresine iyilikler yapan güzel dostumuz yaşadığı bu hayata uygun güzellikler ve iyiliklerle kabul olsun Allah katına. Allah gani gani rahmet eylesin.

"Kısa sözler en iyisidir.Hele eski sözler kısa olursa daha da iyidir."-Winston Churchill

Başladığın cümleyi sonlandıramaz virgüllerle uğraşırsan, noktayı koyan başkası olur!

İçin yanarken üşümek, Yüreğin kan ağlarken gülmek, Özleyip de sevdiğini görememek.. İşte aşk bu olsa gerek !

Ben dokunamıyorum yazdıklarım dokunsun.

İzliyorum seni gizlice hayranım o bakışlarına gülüşün zaten bambaşka sevdiğim..

Rüyaları gerçekleştirmenin en kısa yolu uyanmaktır. Ralph Waldo Emerson

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun.

Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir. Benjamin Franklin

Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Yıllar!

Adını kalbime aşkla kazımıştım boş ver aldırma belki bir gün silerim. Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim.

Birbirini tanımayan iki insanın asansörle çıkarken takındığı ciddiyeti, ne bayrak töreninde, ne bir toplantıda ne de cenazede bulamadım hacı.

Bu gece peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa SAV ‘in dünyaya şereflendirdiği gecedir. O peygamber ki insanların sapıklıkta sınır tanımadığı, cehalette en üst seviyelere ulaştığı, küfür ve şirkin kölesi olduğu bir zamanda dünyaya şeref vermiş ve dünyaya ilahi bir nur, rahmani bir şifa olmuştur.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor… Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

Bazı fotoğraflar vardır . Çözünürlüğü olmasa bile çok anlam ifade eder. Ne bileyim belki bi bakış , belkide bi gülüş

Gelecekse beklenen beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen o hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf

Uyumak mı ? O Mutlu İnsanlar İçin. Bak Biz Mutsuzlar Yine Burdayız..!

Türk erkeğinin dünyanın en kıskanç erkeklerinden biri olmasının sebebi; Sevgililerine değil, kendilerine güvenmediklerindendir.

Hayat Bir Yarış benim için Zorlu ve Acımasız, Seninleyken Unutuyorum Bütün hayat telaşını Seninle buluyorum kendimi huzurlu ve rahat Seninle Bir bütün Olduğumu Anlıyorum Kimsenin bozamayacağı bir bütünüz Aşkım Seni Seviyorum..

Kendime not: Her gelen mesajı ondan sanma gerizekalı. Sonra sen üzülüyorsun

Umutlarım Bitti , Limanları Değil, Dünyayı Verin Ateşe . . !

3-5 Parça mal vermek veya para vermek cömertlik değildir. Asıl cömertlik çok verdiği halde, en az verenin kendisi olduğunu düşünmektir. Verdiği mal karşılığında teşekkür ve iltifat bekliyen de cümert değildir. Muhammed el-İsfehâni ersah uzaktan görürü. Sadi

indir