Duygusuz

Duygusuz olmayı merak ediyorum. Hiç üzülmemeyi, hiç ağlamamayı, hiç sevmemeyi, dünyanın umrunda olmaması nasıl bir şey merak ediyorum.

Duygusuz olmayı merak ediyorum. Hiç üzülmemeyi, hiç ağlamamayı, hiç sevmemeyi, dünyanın umrunda olmaması nasıl bir şey merak ediyorum.

Rastgele Sözler

Gönül çalamazsan aşkın sazını ne perdeye dokun ne teli incit. Eğer çekemezsen gülün nazını ne dikene dokun, ne gülü incit.

Elimden Gelen Değil içimden Gelen Son Sözlerim ; Sen Sadece Benim NEFRETİMSİN!!!

Derin bir insanım ben, Herkes anlayamaz .. Gülümsemelerim kahkahalarım çoktur. Ama bir o kadarda üzüntülerim, hayal kırıklıklarım da çoktur. Hepsini gülümsemelerimin arasına saklar, kendime mutluluk maskesi yaparım. "İyiyim" derim soranlara, "bişeyim yok herşey yolunda" derim. Ama kimse bilmez yorgunluğumu, suskunluğumu, sessizliğimi, kızgınlığımı, dargınlığımı, kırılmışlığımı ve en başta hayallerimin intiharını.. Dedim ya herkes anlayamaz işte . . !

Yaşama sebebinizi hayallere bağlarsanız gerçekler ölüm sebebiniz olur. Günaydın Dostum...

Kalp kilitlidir, her kalbin anahtarı farklıdır. Ne kadar zorlarsan zorla, yanlış anahtar doğru kalbi açamaz.. Mevlâna

Söyle bana Sebastian hayat bu kadar kısayken bu kadar uzun süren acılar niye.

Her güneşin doğusu nasıl gerçek ise benimde sana duyduklarım o kadar gerçektir.

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

Erkeğin ; Yakışıklısı, havalısı, popüler olanı değil, Mutlu edebileni makbuldür.

Bir sabah uyanırız, uyanır uyanmaz öperim seni sandım ben.Bir gün yağmur yağar, ıslanırız. Saçların da ıslanır. Saçların bahar kokar, ellerim saçlarına sarılır, ellerim kirinden arınır sandım. Ne bileyim başımı dayayıp omzuna yumunca gözlerimi, geçer gibi geldi hepsi. Her şey biter gibi geldi işte. Unuturum gibi geldi bana. Dağılırsın gibi geldi sonra. Bu kadar özlemin arasında yokluğuna, alışılırmış gibi geldi. Gidişine bir yalan uydurulabilirmiş gibiydi. Öyle değilmiş. Hiç olmayacakmış öyle. Ne bileyim işte mutlu oluruz gibi gelmişti bana. Olamadık. Olamazmışız.

Ve bekliyorsun o tek şey gelsin senin yaşamını sonsuz çoğaltsın diye. Rilke

Yüreğinin sesini dinleyip gidersen yarı yolda kalırsın mantığını dinlersen yolunu bulursun...

ALLAH Bırakıp Gidenleri ; Hiç Güldürmesin . . !

Yapacak bir şey yok yine özler yine bekleriz. Çay içer, kitap okur, namaz kılar, dua ederiz.

"Ne olduğumuzu biliriz, ne olacağımızı değil." -William Shakespeare

Bizim Yolumuz Dikenli ; Sizin Canınız Kıymetli . . !

Yorgunsun. Anlatmaktan değil, susmaktan. Yaşamaktan değil, yaşamamaktan. O kadar yorgunsun.

Gül dikensiz olmaz. Sevgili de kusursuz olmaz.

Allah Seni Özgür Yaratmışken Başkasının Kölesi Olma..

Seni o kadar masum sevdim ki gözlerinin içine bakınca bile utandım...

Hayatta kimse için ağlamaya değmez ağlamaya değenler zaten ağlatmaz. Bir gün ağlaman gerekirse başını dik tut ki gözyaşların seni ağlatan kişi kadar alçalmasın.

Hiç kimse senin neler yaşadığını, ne derdinin olduğunu bilmez. Hiç kimse içinde ne ateşlerin yandığını nelerle mücadele ettiğini bilmez. Senin aslında nasıl bir insan olduğunu bile bilmez. Ama herkes seni tanımadan hakkında yorum yapmayı çok iyi bilir... Beyni olmayanların ağzı da olmasa keşke.

Sağlık hizmetlerinin yürütülmesinde fedakarca görev yapan tüm sağlık çalışanlarının 7 Nisan Dünya Sağlık Günü’nü kutlarım.

Üzülmem yalancı sevgiliye üzülmem giden günlerime tek üzüldüğüm nasıl sevdim olur kendi kendime.

indir