Duygusal

Artık duygusal sözlerin ne anlamı var ki.. Bir baktım bitmişsin.. Sen bende bitmişsin.. Gelecek olanı bitirmişsin.. Sen her şeyi alıp gitmişsin..

Rastgele Sözler

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Saf mantıksal düşünce, dünyayı anlamamız için yeterli değildir.Gerçeğe ilişkin tüm bilgiler deneyimle başlar, deneyimle biter. Saf mantıksal bir çerçeve içinde sunulan görüşler boş bir gerçektir. Shirley Mc Lyne

Seni anlıyorum derler ya her şeyi bilmeden. Beni ne zaman anlarsın biliyormusun; Birini delicesine sevip yüreğine gömmek zorunda olduğun zaman, Sana onu sorduklarında gözlerin dolu dolu unuttum dediğin zaman, her ayrılık şarkısı çaldığında yüreğinin bedenine sığmadığı zaman. Onu gördüğünde mutluluk her zerreni sardığı z...aman, o sana olmaz dediğinde ölmeden ölümü tattığın zaman. İşte o zaman anlarsın "BENİ"...

Sevgili olmak; dost olmak, dert ortağı olmak, birlikte gülmek, birlikte ağlamaktır. Yani tek hayatı, iki kişi yaşamaktır.

O başkasını öper, sen resimlerini öpersin. O başkasıyla konuşur, sen eski konuşmalarını okursun. O başkasına “bu bizim şarkımız olsun” der, sen onu hatırlatan her şarkıyı dinlersin. O başkasına sarılır, sende yokluğuna sarılır, uyursun.

Allah’tan bir dua gibi, Peygamber’den bir armağan gibi sevabınız bol olsun! Cumanız Mübarek Olsun.

Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi, dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım.

Bugün de yarın oluyor. Dün de bugün olmuştu. Hayat bana hiç sürpriz sunmuyor. Çok sıkıldım.

En çok da, en zor zamanımda sana ihtiyacım olan bu sessiz gecelerde terk etmen koydu.

Bazen insanlar da ikiye ayrılır; yanınızdakiler, aklınızdakiler.

'Her şeyin kadar değil, değeri kadar seveceksin mesela. Çünkü beklentin ne kadar çok olursa, o kadar kırılırsın aslında.' C.YÜCEL

Karı Kışı sevmem ben, damı akan evler, ayakkabısı delik çocuklar, ocağı yanmayan analar, utanan babalar gelir aklıma sevmem ben Karı kışı.

Sana olan sevgim bedenimdeki kanların hepsi bedenimi terk edince ve sana olan sevgim ben ölünce bitecektir!!!

Serçe kadar yüreğimin, gökyüzü kadar sancısı var..

Onu üzdüler, o seni üzdü, sen de beni üzdün. Ama ben sonra kimseyi üzemedim, zincir bende koptu.

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Bazı fotoğraflar vardır . Çözünürlüğü olmasa bile çok anlam ifade eder. Ne bileyim belki bi bakış , belkide bi gülüş

Bir şeye sahip olmak ne kadar meşakkatli ve zor ise, onu kaybetmek o kadar kolay ve acı vericidir.

İçinde kitap olmayan bir oda ruhsuz bir beden gibidir. Marcus Tullius Cicero

Özledim ama belli edemem. Çünkü "öyle olması gerek" gibi tuhaf bir cümle var içimde.

Hiç kimse senin neler yaşadığını, ne derdinin olduğunu bilmez. Hiç kimse içinde ne ateşlerin yandığını nelerle mücadele ettiğini bilmez. Senin aslında nasıl bir insan olduğunu bile bilmez. Ama herkes seni tanımadan hakkında yorum yapmayı çok iyi bilir... Beyni olmayanların ağzı da olmasa keşke.

Başladığın cümleyi sonlandıramaz virgüllerle uğraşırsan, noktayı koyan başkası olur!

Ben zaten o ilk acıyla ölmediğimde çok gücenmiştim hayata. Birhan Keskin

Bazı gecelerin sabahı yoktur yalnızca karanlık olarak kalırlar.

indir