Düşman

Unutma.. Düşmanın akıllısı dost gibi görünür...

Öyle Değil İşte Canım Kardeşim ! Düşman Kör Nişancıdır da, Dost Bilir Nerden Vuracağını . .

Benimle Olursan Düşmanın Çok Olur Ama Asla Kaybetmezsin . . .

Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir. Benjamin Franklin

Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir. Benjamin Franklin

Rastgele Sözler

Bir gün daha başlıyor hayatımda aşkım... Ve seninle olduğum için önemli bu... Uyurken yanında olmak kadar güzel bir şey var mıdır bilmiyorum... Veya sen uyurken sana bakmak, seninle çocuk gibi oynamak, kaşına gözüne saçına dokunmak sonra da dayanamayıp öpmek... Bu değil mi cennet sence? Kafamı boynuna koyup nefesim yetene kadar seni içime çekmek, buna ne diyorsun sevgilim... Uyandığında yüzünün gülüp etrafındakilere tek bir gülümsemenin senin için mutluluğunun bir sebebi olduğunu anlasınlar (kendimi burada koymuş bulundum)

Bilseydim eğer bana ait olmayan seslenişini, sahiplenir miydim ? Şimdi bir mevsimlik aşk kaldı avuçlarımda. Kalbime henüz söyleyemedim gittiğini. Öğrenirse onun da çaresiz kalmasından korkuyorum. Sevdamın yokluğuna alışabilirim belki ama, senin uzak yolların başında olman içimi acıtıyor. En büyük silahınla vurdun beni. Asıl acı olan unutulmak. Unutulmayan olmak. Benim kırgınlığım aşka. Sen lütfen üstüne alınma sevgili.

Bazen olur ya hani, etrafında onca insan vardır, sense bir köşeye bakıp dalmışsındır. Kulağına sesler gelir, umursamazsın. Düşünürsün, düşünürsün... O an dünya durmuş gibidir sanki. O dalıp dalıp gitmeler, kendi düşüncelerinde kaybolmalar. İşte bunların hepsi mutsuzluktan. Çok düşünüyoruz, gereksiz olan her şeyi bile çok düşünüyoruz.

Umutlarım Bitti , Limanları Değil, Dünyayı Verin Ateşe . . !

AIIah’ım vefat eden merhuma / merhumeye rahmet ve kalanlara da sabır ihsan eylesin. Başınız sağ oIsun. AIIah geride kaIanIara uzun ve hayırlı ömürIer nasip eyIesin. İnşallah. Amin.

Şimdi gönIümüz hüzünIüdür ve gözIerimiz yaşIı… Can dostumuzun bu dünyada nasibi tamam olsa da, dileğimiz odur ki cennette sevinci sonsuz olsun. SizIerin de başı sağ oIsun.

"Adam" Dediğin ; Bir Çayını , Birde Kadınını Soğutmayacak . . !

Sevgilerin en güzeli seni sevmek Özlemlerin en güzeli seni özlemek Ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek.

Basit yalanlarınla kandır kendini ben asil duygularımla gidiyorum yalancı sevgili.

Gittin de ayrıldık mı sanıyorsun? Sen orda sigaranı yakarsın, külü benim içime düşer…

Evde kedi, köpek beslemekle hayvansever olunmaz, hayvansever dediğin benim gibi koynunda yılan besleyecek....

Zaman En İyi Yazardır ; Her zaman Mükemmel Sonu Yazar…

Anlarsın ki aslında kimsenin farkı yok kimseden. Sadece biri daha iyi yalan söyler biri daha iyi oynar oyununu.

Seni o kadar masum sevdim ki gözlerinin içine bakınca bile utandım...

Sevgilerin en güzeli seni sevmek Özlemlerin en güzeli seni özlemek Ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek.

Hep Öyle Olur Zaten , Sen Onu Seversin O İse Başkasını . . !

Üzülmem yalancı sevgiliye üzülmem giden günlerime tek üzüldüğüm nasıl sevdim olur kendi kendime.

Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu.

Kimi Sözler Ağrına Gider İnsanın . Sözden Ötürü Değil , Söyleyenden Ötürü . . !

Bazı insanlar için sevgi ne kadar basit, seni seviyorum deyince sevdim sanıyor. Öyle bir sevdiğini söylüyor ki seviyorum işte, yetmez mi der gibi. Karşı tarafa bunu hissettiremiyorsan ne anlamı var ki sevmenin? Öyle bir seveceksin ki karşı taraf hissedecek bunu, işte beni seviyor diyecek. Sen karşında ki insana, sevdiğim dediğin kişiye bunu hissettirmiyorsan ve böyle sevmiyorsan seni böyle sevmesini beklemeyeceksin. Ha bekliyorsan da, çok beklersin..

Serçe kadar yüreğimin, gökyüzü kadar sancısı var..

Tek kelime etmezsin ama o seni yine de anlar. Ne güzel insandır o.

Dün, bugün ve yarın.. daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi.. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.

Bazen canın çıkar, sesin çıkmaz.

indir