Dalga

Yazmak ve konuşmak istedikçe, Yüreğimdeki kumsala gömülüyor Bazen kelimeler. Üstüme bir dalga Ben sadece seyrediyorum !

Rastgele Sözler

Sinirliyken gözlerimin hemen dolmasından nefret ediyorum, başımdan geçen kötü bi olayı anlatırken ağlamamdan nefret ediyorum, kısacası güçlü kalamadığım için kendimden nefret ediyorum.

Evlatlarını sevmeyen babalar olabilir; ama torununu çıldırasıya sevmeyen dede olamaz. (Victor Hugo)

Kendinden emin olduğun zamanlarda, başkalarının seni şüpheye düşürmesine izin verme.

Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin.

Seni gösterip. “Bakın! Bu da benim hayattaki tek limanım!” demek istiyorum.

Uykusuz Kalsada Gözlerim, Gözlerine Bakmayı Özledim!! Sevgilim

Unutma ! Omuzlarında taşıdığın iki kameran hayatını filme almakta.. ve sakın unutma ; Bugün yaptıkların yarın dev ekranda...

Aşkı bulmak; Dünyanın sonunu bulmaktan daha zordur..

Düştüğüm Her Kuyudan Tırmanarak Çıktım Ben , Ne Bir İp Sallayanım Oldu , Nede Bir El Uzatan . Bu Yüzdendir O Herkesi Kıskandıran Gururum ve Dik Başlı Asi Duruşum . . . !

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

” Şer ” sandığım şeylerde var ettiğin ” Hayr’a ” hayranım Allah’ım

Güç süreklidir; ama gücün kazandığı zaferlerin ömrü pek kısa olur. [A.Lincoln]

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce. biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. affet beni ne olur sevdiğim. özürlerimi kabul et. seni seviyorum!

Hayatımda bir seni sevdim sende beni değil başkalarını sevdin olsun be güzelim ben böylede hayatı severim.

Bazen mesajlarıma cevap vermediğin için sana sinirleniyorum,”uyuyordum” diyorsun ve uyurkenki halin gözümün önüne geliyor. Öyle masumsun ki, tüm kızgınlığım bir anda geçiyor.

İltifat gözlerine bakınca cenneti görüyorum bir tanem, güzel gözlerinden sen sorumlusun.

Mutluluk başarıya, başarı ise zamanı değerlendirmeye bağlıdır. Seneca

Lades bitti koçum Aklımda bile değilsin

İnsanlar doğar, büyür, yaşar ve öIür. Burada önemIi ve çok değerli olan şey kişinin yaşadığı süredeki insanlığı ve bu anlamda yaptıklarıdır. Dostumuzu hep güzel anımsayıp hayırla anacağız. Allah da ondan razı olsun ve onu cennet bahçelerinden bir bahçeye koysun. Bizim de dualarımız kendisiyle olsun. Hepimizin başı sağ oIsun.

Dün Yediği Yemeği Unutupta , Bir Kızı Senelerce Unutamayan İnsanlar Tanıyorum Ben. . !

Bazen olur ya hani, etrafında onca insan vardır, sense bir köşeye bakıp dalmışsındır. Kulağına sesler gelir, umursamazsın. Düşünürsün, düşünürsün... O an dünya durmuş gibidir sanki. O dalıp dalıp gitmeler, kendi düşüncelerinde kaybolmalar. İşte bunların hepsi mutsuzluktan. Çok düşünüyoruz, gereksiz olan her şeyi bile çok düşünüyoruz.

Bu saatten sonra sende fırtına dahi kopsa paşam, bende yaprak bile oynamaz inan.

"Ne yapacağız böyle?" sorusuna, "bilmiyorum" deyip inceden bir iç çekmek dışında başka bir cevap bulamıyorum.

“Özel bir şey yapmana gerek yok. Sen öyle uzaktayken bile sevebiliyorum. Görmüyor musun kaburgamın altındakini, nasıl atıyor senin için ?”

indir