Bağlanma

Kimseye çok bağlanmamak lazım, vakti gelince herkes gidecek. Yanındayken kıymet bilmek lazım, bir gün herkes geldiği yere dönecek. Gereksiz yere kalp kırmamak lazım, ömür dediğin kısa, öyle gelip geçecek. Kavgayla geçen zamana yazık, o vakitler geri gelmeyecek

Rastgele Sözler

Yakarsa Dünyayı ; - Garipler Yakar . . !

Uçmayı seviyor isen düşmeyi de göze alacaksın. Korkarak yaşadığında yalnızca hayatı seyredersin.

Sen odunsun ve benim kafamda bi kaç tahta eksik. Böyle tamamlanıyoruz anla artık.

Gül dikensiz olmaz. Sevgili de kusursuz olmaz.

Bir sabah uyandığında ben olacağım yanında, gözlerini bana açacaksın, o gün güneş bile başka doğacak, bulutlar güneşimizi engellemeye utanacak, biz sarıldıkça odamız aydınlanacak, sabret sevdiğim o günler de yaşanacak. Sevdiğim günaydın!

Sigara dışında kötü alışkanlığım yok Sevmeyi de bıraktım artık kullanmıyorum.

Bazen insanlar da ikiye ayrılır; yanınızdakiler, aklınızdakiler.

Gününüz; bir ağacın gölgesindeki huzur, berrak sulardaki saflık, topraktaki bereket ve aldığınız nefesteki anlam kadar güzel olsun. Hayırlı sabahlar günaydın arkadaşlar

Saçlarının 1 teli olmak isterdim hep yanında kalmak için!

Elveda dediysem sana ; Ya el yada vedasındır artık bana...

Olumsuz düşünceleri sildim artık beynimden seninle ilgili düşünceler kuruyorum kalbimden seviyorum seni en derinden duygularımla besliyorum adını kalbimde sevgilim….

Sevgili binlerce insan arasından gönül gözüyle görüp ayrı bir kimlik verdiğimizdi Her sözü büyü olan, dokunduğu herşeyi kutsallaştıran muhteşem insandı.

Kırdım zincirleri artık kimse bağlamaz beni ne yalanlar ne de sahte sevgilerle artık oyalamam kendimi.

Yağmurlarda ıslanmak, rüzgarlarda savrulmak, Serserice sokaklarda dolaşmak istiyorum bu gece, Bu gece yandııım bu gecee..

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. Yeni yıl size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!

O gülüşündeki gamze olmak isterim güzelliğine güzellik katmak için..

Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildiğin adresteyim.

Hadi bırakalım inadı yaşayalım hayatı senin için geldim yeniden dünyaya..

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Kıskanılmayan, imrenilecek bir fazileti olmayandır.

Sakın vazgeçme ! Eğer sen vazgeçersen, haketmeyen biri kazanacak...

Sen bir erkeğin isteyip de elde edemediği varlıksın! Sen yalan dünyaya gönderilmiş tek gerçeğimsin aşkım.

Bizlerin hayatlarımızı iyi kötü devam ettirdiğimiz bu fani dünyada, haberini aldık, değerli dostumuzu kaybetmiş olmanın üzüntüsü içindeyiz. Bütün ölümler erkendir denmiş; sizin de bu erken ve zamansız kaybınızda yanınızda oIduğumuzu unutmayınız, lütfen. Sizlere başsağlığı diliyor ve sizler için dua ediyoruz: Başınız sağ oIsun ve AIIah daima yardımcınız oIsun.

Alışkanlıklar bırakılmazsa zamanla ihtiyaç halini alırlar. Campbell

indir