Babam

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babam seni çok seviyorum

Rastgele Sözler

Kısa yazların baharı erken gelir (W Shakespeare)

İyilik yapmaya devam et. Karşındaki o iyiliğe layık olmasa bile, sen o iyiliğe layıksın.

Tek Başına Hayatı Öğrenmiş İnsanı ; Kimse Yokluğuyla Korkutamaz . . !

Hırs başarısızlığın son sığınağıdır.

Uçurumun kenarında duran insanlara; "Acısı olan bir adım öne çıksın." denmez..

Siz benim tellerime, hangi notadan vuruyorsanız, ben o makamdan çalıp söylerim… Sıkıntı yok.

Duygularımın sel olup aktığı yerde adınla yüzüyorum gönül denizinde, aşkın simgesi saklıdır gözlerinde, bir sözün yeter giderim ölüme seve seve.

Sensiz geçen günler bana acı dolu senin yokluğun sonum oldu gün doğmaz geceler olmaz oldu anladımki bu hayat sensiz yaşanmaz oldu. Nerdesin Ey Sevgili

Savaştığın için sevme... sevdiğin uğruna savaş...

Sevilmekten çok, önemsenmek istiyorum. Merak edilmek, beni kaybetmemek için çabalayan birini istiyorum. Çünkü artık birini kaybetmemek için çabalayıp, kaybetmekten yoruldum. Bir kere de beni kaybetmekten korksunlar. Bu hissi yaşamak istiyorum. Gerçekten çok fazla istiyorum.

Özledim ama belli edemem. Çünkü "öyle olması gerek" gibi tuhaf bir cümle var içimde.

Baba, dünyanın en iyi çocuğuna sahip olmak nasıl bir duygu? +Ben nerden bileyim, git babaannene sor..

Hayatının anlamını arayan bir insan için zaman en gerekli olgudur. Çünkü hayat yaşadığımız her anda gizlidir ve anlam arayışımız ölene kadar devam eder.

Öyle bir insanla tanışıyorsun ki; her dakika onunla olmak istiyorsun, sarılmak istiyorsun bol bol. Bir gün gidecek korkusuyla yaşıyorsun ve kaybetmekten korkuyorsun. Onunla tartışmayı, eğlenmeyi, konuşmayı seviyorsun. Her şeyiyle seviyorsun onu.

Vardır bunda da bir hayır der geçeriz... Denedik defalarca biliriz, Gelen de de hayır var, giden de de... Hatta gelemeyen de de... Her yaşanan bir şey öğretir, dersini al geç... Kalırsan, yarımsın...

Ey Rabbimiz bugün de sana kuI oIarak eI açıyoruz. Bugün bütün şerIeri bizIerden uzak eyIe. Sürpriz beIaIardan bizIeri koru. MutIuIukIarı, huzurIarı ve güzeIIikIeri hayırIı bir şekiIde ver. Ve bizi bugün sevdikIerimizden ayrı koyma. DuaIarınızı bekIer, hayırIı cumalar dilerim.

Bir zamanlar sana yazdıklarımı şimdi kağıtlara yazıyorum sevgili. Hadi gittin, bari paspasın altına bıraksaydın yüreğimi.

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim.

Hiç yadırgamadım yüzünü, inan çok tanıdık. Gönlüme hoş geldin sevdiğim, kusura bakma ortalık biraz dağınık.

Kendini bir şey sanıp her şeye maydanoz olan karakterler var.

Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde ne de sıcak çöllerde olmaktı yalnızlık bu şehirde seni arayıpta bulamamaktır..

Ömrünüz bitene kadar sevin, menfaatiniz bitene kadar değil.

Ölümün olduğu bu dünyada, hiç bişey çokta ciddi değildir aslında ...

Siz Bilmiyorsunuz ; Dert Büyütür İnsanı , Yaş Değil . . !

indir