Asla

Sırf seviyorsun diye, birinin seni incitmesine asla izin verme!

Rastgele Sözler

Uyanık olan dertli olan herkes geceye bir söz bıraksın. .

Uyumak mı ? O Mutlu İnsanlar İçin. Bak Biz Mutsuzlar Yine Burdayız..!

Krallar yorgun düşünce maymunlar kendini kral ilan ederler.... Ama şunu hiç unutmazlar kralların gidişi zor dönüşü efsane olur..!

Gel be sevgili değiş tokuş edelim yüreklerimizi birazda sen özle sen sev ben tadayım sevilmenin güzelliğini

İnsanlara "Daha ne kadar salak olabilirsin?" diye sormayın; Yarış zannedip sınırı zorlayanlar var ......

Yumruk kadar bir yürekten, Dağlar gibi yüklü sözler çıkıyorsa. O yürek, Ya çok yanıktır, Yada çok dağınık.

Bir ara sana yazmayı düşündüm. Sana olan sevgimi nefretimi her şeyi yazacaktım. Sayfalar dolusu bir mektup ile her şeyi anlatabilirdim. Hep erteledim. Sonra fark ettim ki ne yazarsam yazayım, ne söylersem söyleyim bende olanları hiçbir kelime anlatamayacaktı. Bende sustum. Sonsuza kadar.

"Zamanla unutursun dediler, ben her şeyi dün gibi hatırlıyorum." (Karadayı)

Bir gün o "keşke" kuralını yine bozacaksın ve diyeceksin ki "keşke o gün daha çok sarılsaydım" pişman olacaksın bir gün sırf beni bırakıp seni sevmeyecek birine gittiğin için "keşke" diyeceksin..

Biraz kıskançlık duyarsanız, yaşarken ölmenin ne demek olduğunu anlarsınız.

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevgilimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim.

Bazen öyle konuşacaksın ki, karşındaki cevap veremeyecek. Bazen de öyle bir susacaksın ki karşındaki konuşmaya cesaret edemeyecek.

Kanaya kanaya iyileşir bazı yaralar aşk gibi ihanet gibi yalnızlık gibi geç olur güç olur ama olur.

Bedenin yükünü ayaklar taşır,Ruhun yükünü Yürekler..

Eğer senin için doğru olan hayatı yaşadığını hissediyorsan, diğer insanların standartlarının ne olduğunun hiçbir önemi yoktur. Marilyn Manson

Merhumun / merhumenin mekânını Allah cennet eyIesin; O, onun hakkındaki duaIarımızı dergahı izzetinde en hayırlı şekliyle kabuI etsin. Acınızı sizinIe payIaşıyoruz. AIIah sabır ve dayanma gücü versin. AiIesine, yakınIarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Dimdik ve dosdoğru yürü, hiç olmazsa boyundan kısa gözükmezsin.

Belki Peşimizden Koşacak Manitamız Yok. ; Ama Bizimde Peşimizden Koşan Birileri Var . . Teşekkürler Ankara Emniyet Müdürlüğü. .

Yanında olmak istiyorum. Sen bilmesende senin geçtiğin yollardan defalarca yürümek, kokunu yaydığın sokakların bütün havasını solumak, dönüp arkana baktığında beni fark etmeni istiyorum. Elini tutmak, tuttuğum anda zamanı durdurmak, hayatın o tüm işleyişini aşkımızla durdurmak, senden başka hiçbir şeyin farkında olmak istemiyorum.

Ne kadar çok kişi benimle ayni fikirdeyse, o kadar çok yanıldığımı düşünürüm. Oscar Wilde

Bazı gecelerin sabahı yoktur yalnızca karanlık olarak kalırlar.

Hesabı olanlar sanmasın kapandı defterler.. tek tek yazıyorum her birini kenara. iyi kötü, bir gün ödenecek bedeller...!!!

Az Adam ; Çok Para Lazım . . !

Bana 1 günün 24 saat 1 saatin 60 dk 1 dk 60 saniye olduğu öğretildi amam sensiz olunca zamanın na kadar zor geçtiği öğretilmedi.

indir