Asla

Sırf seviyorsun diye, birinin seni incitmesine asla izin verme!

Rastgele Sözler

Teşekkür etsem, çok yavan be. Bir insan diğerine, ömrünü güzelleştirdiği için yavan bir teşekkür edip kaçabilir mi böyle? Sen nereden geldin sevgilim? Nereden içim dışım oldun böyle.. Seninle büyümek, ne güzeldi sevgilim. Doğrularımda yüzüme senin kadar içten gülüp, hatalarımda kollarını boynuma senin kadar sıkı dolayanı olmadı hiç. Ne zaman arkama dönüp baksam, hep orada bir yerlerde bana gülümseyen yüzünle karşılaşıyorum. Bana verdiğin ömrün için teşekkür etsem, çok mu basit olur sevgilim? Bu gece, hayatıma tekrar iyi ki doğdun.

Kalbini kırıyor diye üzülme, belkide hak etmediği yerden çıkmak istiyordur.

Anne dediğin; 9 ay karnında taşır yedirir, içirir, giydirir gerekirse canını verir, Ama dizisi varsa kumandayı asla vermez.

Yalanla Bir Yere Kadar Gidebilirsin Ama Geri Dönemezsin .

Sus! Çok süslü laflara gerek yok, Ömrüme Yâr OL Yeter...

Seninle konuşurken yaktığım kalorilere bile değmezsin. The Vampire Diaries

O kadar yoruldum ki artık hayattan Yoldan geçen bir taksiyi çevirip; ‘Uzaklaşan hayallerimi takip et.’ diyesim var.

Bazen gideceğini bile bile seversiniz. Üç dakikalığına uyuduğunda aslında hiç uyanmayacağını da bilirsiniz. Geç kalmışlık hissi. Ne kötü. Herkes bilmez oysa bu hissi. Her şey için daha fazla geç kalmadan kimi seviyorsanız ona her şeyi itiraf edin.

Bu yalan dünyada acıyı, dertleri, kederi terk eyledi. Sevdiklerinin hayır dualarıyla Allah sonsuz merhameti ile ona cennetin gül yüzünü görmeyi nasip eylesin. Geride bıraktıklarına da dayanma gücü ihsan eylesin.

Sevgi teleskoptan bakar, kıskançlık ise mikroskoptan. Josh Billings

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...

Affettiğimden dolayı değil boşverdiğimden üzerinde durmuyorum çoğu şeyin.

İkimizde aynı şeyleri düşünüyoruz ben seni - sen kendini ..

Ya farkıma vardığında, farkın kalmamış olursa.. ?

Aşk Hevesin Geçene Kadar ; Sevgi Nefesin Yetene Kadar dır..

Senin Gözlerine Takılıp , Başkalarının Yüreğine Düşüyorsa Vazgeç . . !

Hz. Muhammed s.a.v çıplak ayakla namaz kılmazdı.. hayırlı cumalar

Sen düşünürsün; ben uygularım! işte farkımız bu!

Ey Rabbimiz bugün de sana kuI oIarak eI açıyoruz. Bugün bütün şerIeri bizIerden uzak eyIe. Sürpriz beIaIardan bizIeri koru. MutIuIukIarı, huzurIarı ve güzeIIikIeri hayırIı bir şekiIde ver. Ve bizi bugün sevdikIerimizden ayrı koyma. DuaIarınızı bekIer, hayırIı cumalar dilerim.

Âdetler; hareketlerimize, vecizelerden daha tesirlidir. Çünkü onlar tabiî hale gelmiş ve cana daha yakın olan canlı vecizelerdir. Hayat, âdetlerin hülasasıdır.

"Yüzmesini bilene yüreğim okyanustur diyordum ya; Ey sevgili, sen git başka denizlerin koynunda boğul..Ben sana çoktan kurudum.." Mevlana

Hep bir şeyler eksik oluyor insanın hayatında. Hiçbir zaman tamamlanmayan şeyler.

Şimdi gönIümüz hüzünIüdür ve gözIerimiz yaşIı… Can dostumuzun bu dünyada nasibi tamam olsa da, dileğimiz odur ki cennette sevinci sonsuz olsun. SizIerin de başı sağ oIsun.

Gidenin arkasından nokta koyacaksın ki gelenin ismi büyük harfle başlasın…

indir