Aklınızdaki

Bazen insanlar da ikiye ayrılır; yanınızdakiler, aklınızdakiler.

Rastgele Sözler

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun…

Ciddiliğin fazlası nefret doğurur, merhametin fazlası da otoriteyi azaltır.

Her insanın sorunları vardır, gülenler sadece iyi oyunculardır...!!!

Denizin dibinde incilerle taşlar karışık bulunurlar. Övülecek şeyler de kusur ve yanlışların arasında bulunur. Mevlana

Dünyanın en güzel şeyi değilsin, ama dünyamın en güzel şeyisin.

Bize sözlerimizden çok yüreğimizden anlayan biri gerek.

Sevgili binlerce insan arasından gönül gözüyle görüp ayrı bir kimlik verdiğimizdi Her sözü büyü olan, dokunduğu herşeyi kutsallaştıran muhteşem insandı.

Bir sabah uyandığında ben olacağım yanında, gözlerini bana açacaksın, o gün güneş bile başka doğacak, bulutlar güneşimizi engellemeye utanacak, biz sarıldıkça odamız aydınlanacak, sabret sevdiğim o günler de yaşanacak. Sevdiğim günaydın!

Yalnızım işte. Çok basit görünebilir, ama değil. Hiç basit değil. Hep acı çekiyorsun mesela. Birbirini çok seven bir çift görünce imreniyorsun, kıskanıyorsun. Sonra bi de ağlamak var. En can sıkıcı kısmı yalnız olmanın. En uzun süren, ve hiç bitmeyen kısmı .

Aptal değilim. Sadece çok sevdim. Bu oyunu kazanmak için birinin aptalı oynaması gerekiyordu. Sen egolarınla çok meşguldün bense çok seviyordum. Şimdi ne mi oldu ? Sen adam oldun, bende seni adam yapan kadın.

Sen beni kandırmadın, ben sana inanmayı seçtim. Hepsi bu. Kanayan yaralarına, kan dursun diye başka bedenler basarsan, sadece mikrop kaparsın. Eğer bir insanı gerçekten unutmak istiyorsan onunla yaşadıklarını değil, onun sana yaşattıklarını hatırla.

Sevgili binlerce insan arasından gönül gözüyle görüp ayrı bir kimlik verdiğimizdi Her sözü büyü olan, dokunduğu herşeyi kutsallaştıran muhteşem insandı.

Okula bir türlü erken gitmeyi beceremeyen, ne kadar uyusa da uykusunu alamayan dostum günaydın...

Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez. Albert Camus

Hayatta en kıymetli hediye zamandır kime verdiğinize dikkat edin.

Sarı giyer güneş olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Gönül kimi severse, aşk onda güzeldir.

Hayata veda edip öIüme merhaba diyen bütün ruhIara birlikte dua etme zamanıdır. RuhIarı şad olsun ve mekânları da cennet… İnşallah. Hepimizin başı sağ oIsun.

Bazen mesajlarıma cevap vermediğin için sana sinirleniyorum,”uyuyordum” diyorsun ve uyurkenki halin gözümün önüne geliyor. Öyle masumsun ki, tüm kızgınlığım bir anda geçiyor.

Seni kırdım biliyorum senden af diliyorum ne olur beni affet çünkü seni seviyorum

Deniz susuz toprak susuz gökyüzü bulutsuz olamazsa ben de sen siz olamam.

Hani Olur da , Birgün Denk Gelirsek Bu Ankara Sokaklarında ; - Çevir Kafanı , .... git Yoluna . . !

"Gülmek her zaman mutlu olmak için değildir. Bazen öyle gülmeler vardır ki; en büyük acıları gizlemek içindir." - Bob Marley

Vazgeçersin bazen, sevmediğinden değil, yorulduğundan..

indir