Akıl

İnsan, "O" dendi mi aklına kim geliyorsa, nedenleri de odur. Bende O sensin.

“Hani kitap okurken bir sayfada bir cümle geçer de açıp açıp okursun ya işte sende benim o takılı kaldığım cümlemsin”

Zihin fukara olunca akıl ukala olurmuş.

Sözlerin aklımda yada aklımın ardında, Hayalin karşımda yada sesin kulağımda, Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum, Ya özlemek, yada özlenen çok özel BİRTANEM.

Rastgele Sözler

Allah’tan bir dua gibi, Peygamber’den bir armağan gibi sevabınız bol olsun! Cumanız Mübarek Olsun.

Misafirsin bu hanede ey gönül, Umduğunla değil bulduğunla gül, Hane sahibi ne derse o olur, Ne kimseye sitem eyle, Ne üzül.

Sevgilerin en güzeli seni sevmek Özlemlerin en güzeli seni özlemek Ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek.

Üşümek güzeldir eğer seni ısıtacak biri varsa..

Uzaktan sevmek daha zordur bazen. Daha çok acıtır, daha çok kanatır. Hiç hissetmediğiniz bir sıcaklığı özlemek nasıldır sizce, hiç dokunmadığınız bir teni ve hiç duymadığınız bir kokuyu bu kadar çok istemek, bu kadar çok özlemek. Her seferinde yüreği kanayan birisine ”internetten ilişki mi olurmuş lan” diye sormak kolay değil mi? Onu her seferinde bir daha öldürüyorsunuz işte. Yaralı bir kalbe sah...iptir mesafe ardında aşk yaşayan insanlar. Onlar sadece çok severler, onlar art niyetsiz severler, çocukça severler, bazen öyle çok severler ki geceleri annelerinden gizli pijamalarının kolu teselli eder onların gözyaşlarını. Çok mu yandı mı yürekleri az mı onları bi Allah bide onlar bilir. Cidden bu kolay mı geliyor size mesafeler ardında birini sevmek? Onların içinde ne fırtınalar kopuyor bilemezsiniz işte herkes bilmez.

Karakter kişiliğe göredir , Dişiliğe göre değil . . !

"İçinde anlatılmamış bir hikaye taşımaktan daha büyük bir eziyet yoktur." - Maya Angelou

Teyzemin kocasına babam “bacanak”, dayım” enişte”, dedem “damat”, kuzenim “baba” diyor. hiç güvenmiyorum o adama, ne olduğu belli değil.

Yaşadığım zaman içinde hiç aşık olmadım biz bu alemin arka sokaklarına baş koyduk çekmedik aşk acısı ama çok çektik dost acısı..

Bir Dalda İki Kurnaz Oynamaz ; Ya Sen Düşersin , Yada Ben İterim . . !

Güzel yaşayan çevresine iyilikler yapan güzel dostumuz yaşadığı bu hayata uygun güzellikler ve iyiliklerle kabul olsun Allah katına. Allah gani gani rahmet eylesin.

Üşengeç değilsin sadece mutsuzsun. Ve mutsuz insanlarda yorgun olur, Hiçbir şey yapmak istemezler…

İlk görüşte aşka inanırmısın, yoksa dışarı çıkıp tekrarmı gireyim...

Hakkın rahmetine kavuşan çok kıymetli dostumuza yüce Rabbimizden rahmet, kederli dost ve ailesine sabırlar niyaz ediyoruz tüm kalbimizle. Başınız sağolsun.

Hadi bırakalım inadı yaşayalım hayatı senin için geldim yeniden dünyaya..

Hep intikam almayı düşünen bir kimsenin yarası, kapanacağına işler.

Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine.. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

Gençlikte Günler Kısa, Yıllar Uzun; Yaşlılıkta Da Günler Uzun, Yıllar Kısadır. PANİN

Mesele sevmek değil âzizim. Kime sorsam herkes seviyor zaten. Mühim olan güzel sevebilmek. - Kırmadan, dökmeden, yormadan, acıtmadan.

Esmeyi bilmedikten sonra rüzgar değil fırtına olsan ne yazar...

Büyük adam kendi kalbinin misafiridir, başka gönüllerin ev sahibidir.

Yerinde söz söylemesini bilen, özür dilemek zorunda kalmaz. Fatih Sultan Mehmet

Birini özlüyor olmanız, ona dönmeniz gerektiğini göstermez. Bazen özlemeniz gerekir, bir sabah uyanıp artık özlemediğinizi farkedene kadar.

Ben ne aşklar yaşadım ne vedalar ettim, ne kızgın çöllerinde yürüdüm aşkın, senin kor dudakların vız gelir güzelim.

indir