Güzel Sözler » Yeni Yıl Sözleri
Bu Sayfada Yeni Yıl Sözleri yer almaktadır.

Yeni Yıl Sözleri

Tüm arkadaşlarımın yeni yılını kutluyorum, yeni yılın şahsınıza, ailenize, ülkeme ve tüm insanlığa barış, huzur ve güzellikler getirmesini Allah'tan diliyorum. Saygılarımla.

Yeni yılda herşey gönlünüzce olsun.. mutlu yıllar...

2014 yılının türk islam alemine mutluluk huzur sağlık ve bereket getirmesini cenabı allah tan dilerim..

Bakalım 2013'de kaybettiklerimi 2014'de getirebilecek misin noel baba

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun.

Bu yıl da bir sevgili bulamazsam eh yani. Kendi turşumu kuracağım.

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim...

Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar...

Yine yeni bir ıyl var kapımızda. 2014 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler! rüya yarın hayaldir... Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlaR sana onu getirsin... YENİ YILIN KUTLU OLSUN..!!.

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan , dostlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.. Mutlu Yıllar!!

Yeni Yıl, Herşeyi Yenilesin! Bir Sen Eskisi Gibi Kal Birtanem... Mutlu Senelere

Ben senin yüreğine adımı gözlerimle yazdım ve her busede okuyorum bir tanem… Beraber ve el ele nice senelere…

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. Yeni yıl size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!

Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar..

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle...

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Bitirdiğimiz yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım Yeni Yıl size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. Mutlu Seneler...

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..

Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun..

2013 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2014 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin.

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2014 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2014 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle..

Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2014 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim..

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Yeni yılın kutlu olsun!

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar.. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim.. Mutlu yıllar.

Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Yeni Yıl Sözleri

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Kozakli.Net - Güzel Sözler - Yeni Yıl Sözleri

Güzel Sözler - Resimli Sözler - Resim İndir

Yeni Yıl Sözleri İle İlgili Yeni Yıl Sözleri Kısa Yeni Yıl Sözleri Uzun Yeni Yıl Sözleri İndir İlgili Yeni Yeni Yıl Sözleri Paylaş
Sozleri