Güzel Sözler » Yeni Yıl Mesajları 2014

Sayfamızda En Etkileyici Yeni Yıl Mesajları 2014 Resimli Yeni Yıl Mesajları 2014 yer almaktadır.

Yeni Yıl Mesajları 2014

» Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.
» Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara!
» Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla... Nice Yıllara!
» Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılınız kutlu olsun...
» Yine yeni bir yıl var kapımızda. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!
» Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum... Dün rüya yarın hayaldir... Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin... Yeni yılın kutlu olsun...
» Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun.
» Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle...Nice mutlu yıllara.
Resimli Yeni Yıl Mesajları 2014
Rastgele Resimli Sözler

Aşk Sözleri Günaydın Mesajları Hayat Sözleri Aşk Sözleri Kalp Sözleri Kadir Gecesi Mesajları Keşke Sözleri İnanç Sözleri

Diğer » Resimli Sözler
Yeni Yeni Yıl Mesajları 2014 Resimli Yeni Yıl Mesajları 2014

Resimli Güzel Sözler Anlamlı Yeni Yıl Mesajları 2014 Aşk Sözleri Etkileyici Yeni Yıl Mesajları 2014 Uzun Mesajlar Aşk Mesajları Resimli İndir En Güzel Kısa Yeni Yıl Mesajları 2014 En İlgili Sözleri Bulabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Kozaklı - Güzel Sözler - Resim İndir - Resimli Sözler - Site Haritası

Birbirinden Güzel Aşk Sözlerini Yeni Yeni Yıl Mesajları 2014 Resimli İndir Yeni Yıl Mesajları 2014 İndir Yeni Yıl Mesajları 2014 Kısa En Güzel Sözler Kozakli.Net'de...

Kozakli.Net Yeni Yıl Mesajları 2014