Güzel Sözler » Yeni Yıl Mesajları 2014

Sayfamızda En Etkileyici Resimsiz Yeni Yıl Mesajları 2014 Resimli Yeni Yıl Mesajları 2014 yer almaktadır.

Yeni Yıl Mesajları 2014

» Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.
» Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara!
» Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla... Nice Yıllara!
» Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılınız kutlu olsun...
» Yine yeni bir yıl var kapımızda. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!
» Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum... Dün rüya yarın hayaldir... Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin... Yeni yılın kutlu olsun...
» Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun.
» Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle...Nice mutlu yıllara.
Resimli Yeni Yıl Mesajları 2014
Rastgele Resimli Sözler

Resimli Kurban Bayramı Mesajları Kalp Sözleri Mevlana Sözleri Anlamlı Sözler Anlamlı Sözler 23 Nisan Sözleri Şehit Sözleri Güzel Sözler

Diğer » Resimli Sözler
Yeni Yeni Yıl Mesajları 2014 Resimli Yeni Yıl Mesajları 2014

Resimli Güzel Sözler Anlamlı Yeni Yıl Mesajları 2014 Aşk Sözleri Etkileyici Yeni Yıl Mesajları 2014 Sevgiliye Uzun Mesaj Aşk Mesajları Resimli İndir Güzel Etkileyici Kısa Yeni Yıl Mesajları 2014 Aşk Sözleri Etkileyici Güzel Sözleri Bulabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Kozaklı - Güzel Sözler - Resim İndir - Resimli Sözler - Site Haritası

En Anlamlı Aşk Sözlerini Yeni Yeni Yıl Mesajları 2014 Resimli İndir Yeni Yıl Mesajları 2014 İndir Yeni Yıl Mesajları 2014 Etkileyici Sözler Kısa Güzel Yazılar İlgili Yeni Yıl Mesajları 2014 İle İlgili Sözler Kozakli.Net'de...

Kozakli.Net Uzun Yeni Yıl Mesajları 2014 İndir