Güzel Sözler » Teröre Lanet Sözleri
Sizden Gelen Sözler / Güzel Söz Paylaş
Bu Sayfada En İlgili Teröre Lanet Sözleri yer almaktadır.

Teröre Lanet Sözleri

“Masum vatandaşlarımıza yönelik bu akıl ve vicdan yoksunu saldırıları gerçekleştiren kirli elleri, nefesimiz tükenene kadar lanetlemeye devam edeceğiz. Terörden dolayı, Türkiye’nin herhangi bir yerinde tek bir vatandaşımıza dahi zarar gelmeyene kadar milletçe tek vücut olmalı ve terörü yaratan tüm faktörlere karşı ortak bilinçle hareket etmeliyiz.”

“Terör eylemleri ülkemizin birlik, beraberlik ve huzuruna yöneliktir. Bu saldırılar karşısında, millet olarak sağduyumuzu korumalıyız. Hiçbir sorun şiddetle çözülemez. Şiddetten bir çözüm veya gelecek bekleyenlerin insanlık değerleriyle hiçbir bağlantısı olamaz. çirkin saldırıları gerçekleştirenler, terör ve şiddet eylemlerinin hiçbir amaç için araç olamayacağını bilmelidirler.”

"Milletimizin birlik ve beraberliğine, kardeşliğine ve geleceğimize kasteden bu saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Ülkemizin huzur, güvenlik ve istikrarını bozmayı amaçlayanlar karşısında milletimiz tek yürek olarak kararlı bir duruş sergileyecektir. Terörü lanetliyor, hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Tüm ulusumuza başı sağ olsun."

Birlik ve beraberliğimize, ülkemizin huzuruna kasteden saldırıları lanetliyoruz.

Temennimiz ülkemizin bir an önce barış ve huzur ortamına kavuşmasıdır. Bu topraklarda kaybedilen her can bizim canımızdır.

AI kanıyIa suIuyor toprağımı şehidim. Bu vatana veriyor güI canını şehidim. Dünya duysun biIinsin Türk’te şehit tükenmez. Bayrak inmez, şehit öImez, bu aziz vatan böIünmez!

Askere dua edin, teröre Ianet edin. Nöbet sırası bende hakkınızı heIaI edin.

OnIar, deIikanIı çağında, miIIet ve vatan aşkıyIa eIIerine siIah aIdıIar. Hepsi birer ana kuzusuydu ama tüfek kuşanıp da, böIücü kurşunIarına karşı göğüsIerini siper ederken asIan kesiIdiIer. DamarIarındaki kan deIi gibi akarken tek düşünceIeri vardı: Bin yıIIık Türk yurdunu böImek isteyen gafiIIere karşı durmak! AI bayrağın göIgesinde nöbet tutarken can verip şehitIik mertebesine uIaşmaktı

Teröre Lanet Sözleri Teröre Lanet Sözleri Teröre Lanet Sözleri Teröre Lanet Sözleri

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Kozakli.Net - Güzel Sözler - Teröre Lanet Sözleri

Güzel Sözler - Resimli Sözler - Resim İndir

En Anlamlı Teröre Lanet Sözleri 2017, Resimsiz Teröre Lanet Sözleri Kısa, Teröre Lanet Sözleri Sevgiliye, Uzun, Teröre Lanet Sözleri Facebook, İle İlgili Teröre Lanet Sözleri Yeni, Teröre Lanet Sözleri İndir, Anlamlı Güzel Teröre Lanet Sözleri Paylaş, Anlamlı Teröre Lanet Sözleri Uzun Mesajlar İndir
Sozleri