Güzel Sözler » Sitem Dolu Sözler
Bu Sayfada Sitem Dolu Sözler yer almaktadır.

Sitem Dolu Sözler

Sana ne desem biliyorum o bir türlü haklı ve doğru cümle olmayacak; Öyleyse dilediğimiz kadar ölebiliriz.

Beni bu kadar ağlatacak nesi vardı bu hayatın? Kimin unuttuğu gözyaşlarına sahip çıkmıştım çünkü sadece bir kişini olamayacak kadar çoktu gözyaşlarım. Kim yada kimler incitmişti yüreğimi, neden kıymıştılar bana neden anlamaya çalışmamışlardı bir kez olsun? Kimin yüreğine bu kadar dert bu kadar yük olmuştum ki hiç acımadan söylediler sözlerini…Neden bu kadar fazla istediler de yetemedim hiç kimseye ve neden bir kere bile ya sen, ne istiyorsun diyemediler?

Bulutlar gökyüzünün yükü müdür, süsü müdür? Tutsağı mıdır rüzgarın, sevgilisi midir?

Sen kişiliksiz birine dönüşmeseydin; bende sevmediğin şeyleri yapmaz, değişmezdim.

Bazen gidecek yer bulamazsın. Gittiğin her yön çıkara, değiştirdiğin her yol seni başka bir iki yüzlülüğe götürür. Ortada dursam dersin. Sadece duruversem öylece. Dokunamasalar bana. Kirletemeseler. Kendi kendime zamanla küçülüp yok oluversem dersin. Ama onlara değmeden. Kapatıp gözlerimi, kurduğum düşlerle birlikte ölsem. Gidecek yerim olmaması, bir yere gitmemi gerektirmez ki dersin. Olduğum yerde durayım en iyisi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Kozakli.Net - Güzel Sözler - Sitem Dolu Sözler

Güzel Sözler - Resimli Sözler - Resim İndir

Sitem Dolu Sözler İle İlgili Sitem Dolu Sözler Kısa Sitem Dolu Sözler Uzun Sitem Dolu Sözler İndir İlgili Yeni Sitem Dolu Sözler Paylaş
Sozleri