Güzel Sözler » Sitem Dolu Sözler

Sayfamızda En Etkileyici Resimsiz Sitem Dolu Sözler Resimli Sitem Dolu Sözler yer almaktadır.

Sitem Dolu Sözler

» Sana ne desem biliyorum o bir türlü haklı ve doğru cümle olmayacak; Öyleyse dilediğimiz kadar ölebiliriz.
» Beni bu kadar ağlatacak nesi vardı bu hayatın? Kimin unuttuğu gözyaşlarına sahip çıkmıştım çünkü sadece bir kişini olamayacak kadar çoktu gözyaşlarım. Kim yada kimler incitmişti yüreğimi, neden kıymıştılar bana neden anlamaya çalışmamışlardı bir kez olsun? Kimin yüreğine bu kadar dert bu kadar yük olmuştum ki hiç acımadan söylediler sözlerini…Neden bu kadar fazla istediler de yetemedim hiç kimseye ve neden bir kere bile ya sen, ne istiyorsun diyemediler?
» Bulutlar gökyüzünün yükü müdür, süsü müdür? Tutsağı mıdır rüzgarın, sevgilisi midir?
» Sen kişiliksiz birine dönüşmeseydin; bende sevmediğin şeyleri yapmaz, değişmezdim.
» Bazen gidecek yer bulamazsın. Gittiğin her yön çıkara, değiştirdiğin her yol seni başka bir iki yüzlülüğe götürür. Ortada dursam dersin. Sadece duruversem öylece. Dokunamasalar bana. Kirletemeseler. Kendi kendime zamanla küçülüp yok oluversem dersin. Ama onlara değmeden. Kapatıp gözlerimi, kurduğum düşlerle birlikte ölsem. Gidecek yerim olmaması, bir yere gitmemi gerektirmez ki dersin. Olduğum yerde durayım en iyisi.
Resimli Sitem Dolu Sözler
Rastgele Resimli Sözler

Hata Sözleri Öğretmenler Günü Mesajları Nasip Sözleri Berat Kandili Sözleri Aşk Sözleri Herkes İyidir Hayat Sözleri Mutlulukla İlgili Güzel Sözler

Diğer » Resimli Sözler
Yeni Sitem Dolu Sözler Resimli Sitem Dolu Sözler

Resimli Güzel Sözler Anlamlı Sitem Dolu Sözler Aşk Sözleri Etkileyici Sitem Dolu Sözler Sevgiliye Uzun Mesaj Aşk Mesajları Resimli İndir Güzel Etkileyici Kısa Sitem Dolu Sözler Aşk Sözleri Etkileyici Güzel Sözleri Bulabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Kozaklı - Güzel Sözler - Resim İndir - Resimli Sözler - Site Haritası

En Anlamlı Aşk Sözlerini Yeni Sitem Dolu Sözler Resimli İndir Sitem Dolu Sözler İndir Sitem Dolu Sözler Etkileyici Sözler Kısa Güzel Yazılar İlgili Sitem Dolu Sözler İle İlgili Sözler Kozakli.Net'de...

Kozakli.Net Uzun Sitem Dolu Sözler İndir