Güzel Sözler » Sevgiliye Uzun Mesajlar
Bu Sayfada Sevgiliye Uzun Mesajlar yer almaktadır.

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Kadehime koydum seni,yudum yudum içiyorum, seni içip senin sarhoşun olmak için. Kalbimin içine koydum seni,damarlarımda dolaşıp tekrar kalbimde kalman için. Beynimin içine hapsettim seni; heran seni yaşıyorum. işte sevgilim gördügün gibi, seni sensiz yaşıyor gözüksemde, bu koskoca bir yalan. Sen heryerde ve herşeydesin, sen benim gerçegimsin...!!!

Döneceksen bir gün eğer, çabuk dön olur mu? Fazla bekletme beni, fazla eğlenme, gezme, tozma bensiz. Başka kızlarla da takılma sakın, üzülürüm sonra. Bensiz mutlu olma, ayrı olsakta hep beni düşün. Sonra bir gün benden ayrıldığına çok pişman ol. Tüm cesaretini toplayıp bana geri dön, sadece dön.

Arasam, biliyorum açmayacak ya da açıp kalbimden geçen her şeyi bozacak, Dönsem biliyorum özlediklerim aynı olmayacak. Başlasak, biliyorum birbirimizden daha çok nefret edeceğiz. Bu kadar şeyi biliyorum, ama soluk borumun ucunda, sızıya dönüşen hissi ne yapacağımı bilmiyorum.

Herkesin gitmek istediği ve yanında olmak istediği birileri var. Gecenin üçü, sabahın körü, hatta cehennemin dibinde olsa bile. Onlar, ulaşılmayacak kadar uzakta değiller aslında. Sadece yaklaşamayacak kadar mesafeliler. Çünkü hiçbir mesafe, "gel" sözü kadar yakın ve "git" sözü kadar uzak değildir.

Ben seni çocuklar gibi sevmiştim, hani anlarsın ya. Bir çocuk her gün sarılarak yattığı ayıcığını nasıl seviyorsa öyle sevmiştim seni. Sokakta balon satan birilerini görünce ağlamaya başlar ya işte o kadar çok istiyordum seni. Benim sevgim çocuklar kadar saftı, sevgilim.

Tam bir mesaj atacaksın, olmuyor duruyorsun. "Bi sigara yakayım" diyorsun, "sonra atayım, bi kahve daha içeyim, son satırı da okuyayım, son kez uyuyayım." Sen atmıyorsun ya, ben oturmuş bekliyorum. Bu satırı okumamayım, kahve yapmayayım, sigara molasına çıkmam. Belli ki uyumuyorum. "Gel" demiyorsun ya ben de gelmiyorum.

Yanında olmak istiyorum. Sen bilmesende senin geçtiğin yollardan defalarca yürümek, kokunu yaydığın sokakların bütün havasını solumak, dönüp arkana baktığında beni fark etmeni istiyorum. Elini tutmak, tuttuğum anda zamanı durdurmak, hayatın o tüm işleyişini aşkımızla durdurmak, senden başka hiçbir şeyin farkında olmak istemiyorum.

Aşk öyle birşey ki .. Karşıdaki ne yaparsa yapsın seviyorsun, onun hatalarına karşı hep susuyorsun, o yaptığı hatanın senin farkında bile olmadığını sanıyor ama sen aranız bozulmasın diye susuyorsun. Her dönmek istediğinde gülümseyip onu kabul ediyorsun. Seviyorsun çünkü.. O ne yapıyor biliyor musun? " Sıkıldım. " diyor, bahane diye adlandıramayacağım şeyler söyleyip gidiyor. Sen yine susuyorsun. Sen hep susuyorsun. Çünkü; Eğer herşeye rağmen yinede aşıksan, başka çaren olmuyor

Seni anlıyorum derler ya her şeyi bilmeden. Beni ne zaman anlarsın biliyormusun; Birini delicesine sevip yüreğine gömmek zorunda olduğun zaman, Sana onu sorduklarında gözlerin dolu dolu unuttum dediğin zaman, her ayrılık şarkısı çaldığında yüreğinin bedenine sığmadığı zaman. Onu gördüğünde mutluluk her zerreni sardığı z...aman, o sana olmaz dediğinde ölmeden ölümü tattığın zaman. İşte o zaman anlarsın "BENİ"...

-Ne zamandır seni seviyorum biliyor musun? Bana ilk defa “keşke yanımda olsaydın” dediğinden beri. Hayır eminim, hoşlanma değil bu. Seviyorum işte. -Ne zamandır seni özlüyorum biliyor musun? İlk tanıştığımız günden beri. Bir iki kelime yazman için kafayı yedim. -Ne zaman senden vazgeçtim biliyor musun? Hayır, gittiğinde değil. Gidipte dönmediğinde vazgeçtim. -Ne zaman seni sevmekten yoruldum biliyor musun? Beni diğerleri gibi gördüğün ve diğerleri gibi olduğun zaman. *Ve tek söylemek istediğim, ben cidden sevmişim seni. Uzun zaman önce..

Seni en iyi ben tanıyorum çünkü. Nasıl uyuduğunu, ne derece iyi yemek yaptığını, sinirlendiğinde veya mutlu olduğunda yüzünde oluşan o şapşal ifadeyi, en çok ne yapmayı seversin, kime karşı ne hissedersin ben biliyorum. Seninle ilgili her şey aklımın bir ucunda yazılı. Birisi bana gelip seni sorsa sayfalarca yazabilirim seni. Sabahtan akşama kadar bıkmadan anlatabilirim.

Bilseydim, bana ait olmayan seslenişini, sahiplenirmiydim..? Şimdi bir mevsimlik aşk kaldı avuçlarımda.. Kalbime henüz söyleyemedim gittiğini.. Öğrenirse onun da acı çekmesinden korkuyorum.. Sevdamın yokluğuna alışabilirim belki ama, senin uzak yolların sonunda olman içimi acıtıyor.. En büyük silahınla vurdun beni.. Asıl acı olan unutulmak.. Unutulmayan olmak.. Benim kırgınlığım aşka.. Sen lütfen üstüne alınma.

Sana ne kadar yakın olursam oluyum sen benden hep uzaktasın. bilmiyorum belki de sen hep yanımdasın. seni seviyorum diyemiyorum. seni seviyorum diyeceğim zaman boğazım düğümleniyor. korkuyorum... sevdiğim adam , beni sevmemenden korkuyorum.. benden gitmenden korkuyorum. seni seviyorum evet ama sevgimden ağır gelir özlemim.. sana sarılmak, omzuna başımı koymak, o muhteşem kahkahalarını benim yanımda atmak ve beraber ağlamak, gözlerinin içine bakarak sana 'AŞK' diyebilmek ve birçok şey...kurduğum en güzel hayal seninle.. özlemimsin , hasretimsin, geleceğimsin, sevdiğim adamsın, ömrümsün, hastalığımın şifası sensin,sen benim tek gercegimsin..

Ben aşık olmak istemiyorum ki, ben başımı yaslayıp müzik dinleyebileceğim birini arıyorum.. Sıkılmadan saatlerce konuşabileceğim birini.. Gittiğimiz yerleri beraber keşfedeceğim birini, ben ağlarken göz yaşlarımı silip ağlama diyecek birini.. Gözlerime mutlulukla bakan birini arıyorum ben.. Beraber sarhoş olup sokaklarda deli gibi bağıracağım birini.. Geçmişimizi kıskanmadan.. Bütün günün sonunda biten paramız yüzünden metrelerce yolu yürüyeceğim birini istiyorum.. Zamanla aşık oluruz belki, ama tanıyıp yaşayıp aşık olmak istiyorum

Hani böyle seversin seversin, çok seversin. Olsun istersin, bu sefer olsun her şeyi beraber yapalım, sadece biz olalım istersin, hem de her şeyden çok. Seversin seversin olmaz, hiç olmaz, biraz bile olmaz. Sonra sevmelere küsüyor insan işte.

Size bir tavsiye vereyim. Sevdiğiniz insanlara dört elle sarılın, onları hatalarıyla sevin, şişmansa şişmanlığını, zayıfsa zayıflığını, hastaysa hastalığını sevin. Eğer sizi, gerçekten seviyorsa gözünüzü kapatın güzelliği falan siktir edin ve yalnızca sevin. Çünkü seven insan, bir insanın karşısına çok zor çıkar. UNUTMAYIN.

Kıskan ya. Biriyle konuştuğumu görünce trip at bana. Bir benimle konuş de. Gecenin bir yarısında uyandır, sesini özledim de. Hep senin sesinle uyuyup senin sesinle uyanayım. Olmuyor başka türlü, rahat uyuyamıyorum de. Benden 1 saat haber alamadığında ortalığı ayağa kaldır. Yap yani. Sahiplen. Kıskan. Sev. En çokta özle. Yüzünü görmek istiyorum de. Görüşelim olmuyor sensiz de. Haberim olmadığında kapıma kadar gel, çık dışarıya de. Tek başıma evin önüne bile çıkarma beni. Hep benden bekleme, biraz da sen özle. İhtiyacım var sahiplenilmeye. Tek taraflı olunca olmuyor, hep bir şeyler eksik oluyor.

Şu sevgililerini çok seven insanlara bakıyorumda. Çok sahte duruyorlar be abi. Eğer kız ise, sevgilisinden ayrılmadan önce bütün erkek arkadaşlarını siliyorlar önce. Sonra,işte biz hiç bitmeyeceğiz diye durum güncellemeler falan başlıyor. Sonra sevgilisinin durumuna kalp atmalar geliyor. En sonundada beraber fotoğraf çekilip ölene kadar yazıyorlar fotoğrafın üstüne. Erkeklerde farklı bir durum yok tabi. Şifresini aldığı sevgililerin profillerine giriyorlar. İşte bu kıza kimse yazmasın akıllı olun falan bi ton klavyetörlük yapılıyor, sonra kendi durumlarına yorum atan kızlara ben ona aşığım falan bi ton dönmedolaplar.Daha dün canım dediği kıza, şimdi sevgilisi var diye kardeşim diyor. Ve tabi, sonra ayrılıyorlar. Ve kilit nokta; kız sildiği bütün erkekleri geri yüklüyor. Soran olursada, erkek arkadaşım silmiş kusura bakma diyor. Sonra yanlızlık senfonisini bölecek mobil yer bildirim geliyor. Yok partide yok cafede diye. Tabi neden ayrıldığını soranlara 'artık bitti' diyerek diğer erkeklere yeni bir zemin açıyor. 2 de güzel resim koyuyor. Gidip güzel güzel anasayfada çıkan tiki erkek fotoğraflarıda beğeniyor. O kadar fuara gittim, bu kadar dönme dolap görmedim

Çok özledim be. Aylar geçti, yıllar geçti. Daha bir kere bile rastlayamadım ona. Yolda görsem zor tanırım. O derece unuttum yüzünü. Ama dedikleri bir an bile çıkmıyor aklımdan. Sevmekten sarhoş olduğum günler geliyor aklıma. Uzaktan sevdim ama sanki hep onunlaymışım gibiydi, kokusunu içime çekmiş gibi hissedirdim, sarılamadım ona hiç ama hayaller kurdum hep. Nasıl dayandım sanırsın. Hayallerimde yaşattım seni. Bir an bile çıkmazdın ki aklımdan. Geçenler de yolda rastladım yüzünde ki izinden tanıdım onu. Çok değişmişti. Emin olabilmek için adını sordum. Söyledi ve doğruydu. O benim sevdiğimdi. Onu yıllar sonra tekrar görmüştüm. Kalbim ilk günkü gibi yerinden çıkacakmış gibi atıyor, dilim tutulmuş saçmalıyordum. Adını sorunca yüzüme baktı. Kimsiniz dedi. Tüm hayallerim yıkıldı o anda. Bir umut doğmuştu içime onu görünce. Ama olmadı. Daha da kötü oldum. Sonra eve gittim. Ağladım saatlerce. Yıkılmıştım beni tanımaması yıkmıştı beni. Nefes alamıyordum sanki. O mutluydu ama ben onun bende bıraktığı izi içimden atıp mutlu olamadım. Hep kalbimde bir iz kaldı

Seni satır, satır yazıyorum, yüreğimin soğuk duvarlarına... Önce bakmaya kıyamadığım gözlerini çiziyorum, ağlaya ağlaya... Sonra ! sonra başlıyorum seninle, sessiz sessiz konuşmaya.. Sensizliği anlatır gibi, bakıyorumya bazen gözlerine, işte o an ! Gözyaşlarımı siler gibi bakıyorsunya gözlerime, HIÇKIRIKLAR, ÇIĞLIKLAR başlıyor içimde... Bazen dayanılmaz çekilmez bir baş ağrısı oluyor (SENSİZLİK) gözlerimi yakan, bazende intiharın eşiğinden dönüyorum, YARADANIMDAN korktuğumdan... Bazen tebessümle uyanıyorum, sanki hiç gitmemişsin gibi. Bazende ! öyle uyanıyorumki, bedenim göçük altında kalmış gibi..

Bunaldım her gece ağlamaktan bunaldım seni böyle sessiz, sessiz beklemekten, bunaldım sensiz hayaller kurmaktan, bunaldım sensiz yaşamaktan, bunaldım, hasret beni benden aldı, ama TEK bir şeyden bunalmıyorum, seni sevmekten.

Sana karşı bir his var içimde Nasıl anlatsam,nasıl ifade etsem bilemiyorum Gözlerinde çıktığım aşk yolculuğundan büyülenmiş bir haldeyim Bazen iki kelimeyi bir araya getiremiyorum Saçmaladığım zamanlar dahi bolca oluyor Görenler,tanıyanlar,bilenler Bu garipliklerime anlam vermekte zorlanıyorlar Oysa neticede, Ben yine onların bildiği kişiyim Değişen bir tek şey var, Aşığım, Sana aşığım Hemde deliler gibi...

Bugün durup dururken bir şey fark ettim, ben bugüne kadar ne yaptıysam kendime yapmışım. Oturdum bir köşeye, uzun uzun düşündüm. Kendime acıdım. İnsan kendine acır mı? Ben acıdım.. Meğer ne çok ödün vermişim kendimden başkalarının mutluluğu için, ne çok düşmüşüm dizlerimin üstüne, ne çok susmuşum haklı olduğum halde, sayamadım. Boşa geçip giden günlerin arkasından bakıyorum şimdi. Aynada gördüğüm yüzü tanımaya çalışıyorum, inandığım en güzel yalanlar için kızıyorum kendime. Dedim ya, ne yaptıysam kendime yapmışım. Onlar vurmuş, ben ölmüşüm..

Birini çok seversin. Sonra ne mi olur ? Onunla aynı parfümü kullanan her insana tek tek küfredersin. Hatta yetmez, hava şartlarına bile isyan edersin. Ne yani şimdi ne gerek vardı bu kadar rüzgarlı havanın olmasına? Senin kokunu taşıyıp daha burnumun dibine kadar getirmesine ne gerek vardı lan? Dahada yetmez tabiki, o parfümü yapan şirkete bile söversin. Yoksa bu kadar ucuzmuydu bu parfüm lan diyesin gelir , ağzında takılır cümleler. Anlarsın o an, bütün şehir o kokar. Ama o yoktur .

Sana karşı bir his var içimde Nasıl anlatsam,nasıl ifade etsem bilemiyorum Gözlerinde çıktığım aşk yolculuğundan büyülenmiş bir haldeyim Bazen iki kelimeyi biraraya getiremiyorum Saçmaladığım zamanlar dahi bolca oluyor Görenler,tanıyanlar,bilenler Bu garipliklerime anlam vermekte zorlanıyorlar Oysa neticede, Ben yine onların bildiği kişiyim Değişen bir tek şey var, Aşığım, Sana aşığım Hemde deliler gibi...

Özlüyorsun ama gelsin istemiyorsun. Mesaj atsın istiyorsun ama konuşmak istemiyorsun. Deliler gibi sesini duymak istiyorsun ama aramak istemiyorsun. Umrunda değil, ama aklına geldiğinde kalbindeki o sızıyı yok edemiyorsun. Sevmek mi acaba bu? Unutmak mı yoksa yavaş yavaş? Bilemiyorum..

Ağlamak sorun değil de, insan bazen karanlık bir oda yerine aydınlık bir omuzda dökmek istiyor göz yaşlarını. Haykırmak sorun değil de, insan bazen 'keşke' yerine 'seni seviyorum' demek istiyor. Pişman olmak sorun değil de, insan bazen 'tanıdığım gùne' yerine 'geç tanıdığıma' demek istiyor. İnsan olmak sorun değil de, insan da bir insan istiyor.

Niye kaybettik biliyormusun ? Durup durup sevdiğimizi söylediğimiz için kaybettik. Her kavgadan sonra haklıda olsak özür dilediğimiz için kaybettik. Her allahın günü onu sevdiğimizi anlatan uzun mesajlar yazıp yolladığımız için kaybettik. Yolda yürürken o mesaj atarda geç cvp veririm diye telefonun sesini açtığımız için kaybettik. Kendi gururumuzu hiçe saydığımız için kaybetik ` Siz kazandınız . Gelin madalya verelim...

İnsan aşık oldugunda ona ne kadar kırgın, ne kadar kızgın olsada hep atacagı birtek mesajı bekler. Eger gelmeyeceginden eminse önceden attıgı mesajları okur, telefonun titresimde oldugunu bildigi halde 'belki hissetmemisimdir' diye her dakika ekrana bakar. Aşk bu degilmidir? Beklemek.. Beklemek.. Bir daha beklemek..

Günlerden bir gün yine seni seviyorum ve işte o gün yazıyorum bu satırları. Hani yürümek istersin bazen çekersin kapıyı çıkarsın nereye gittiğini bilmeden saatlerce yürürsün, sokakları gezersin, ve aklında tek bir kişi olur "Sen benim saatlerce yürüdüğüm o yollar olurmusun ?" ucsuz bucaksız , Seni seviyorum demem ben o cümle o kadar sıradanlaştı ki artık kullanmayanı dövüyolar sanki herkesin ağzında , ben seni sevmeyi seviyorum belkide biliyormusun ? yoo bilmezsin ki sen, ilk defa benden böyle satırlar görüyorsun çünkü , duygulu ve içten . Anılar vardır ya hani insanı bazen gülümseten bazen üzen şeyler sahi bizim hiç anımız varmı ? hatırlıyormusun ? . Bak geride kalan ne kadar cevapsız soru var , aşk biter ve geriye kalan anılar , acılar ve bir sürü cevapsız sorular kalır aslında unutmakta bir yere kadar bu sorulara cevap ararken unutur insan , kaybolur adeta , işte o sorulara cevap bulurken unutur herşeyi "Sen benim cevap bulamadığım sorularım olurmusun ? " Hani güzel filmler vardır içinde kendini bulduğun , hayatını yaşadığın , ve izledikçe mutlu olduğun hayat ta böyle değilmidir aslında ben seni izlerken kendimi buluyorum , hayatımı yaşıyorum ve mutlu oluyorum "SEN BENİM EN GÜZEL FİLMİMSİN" ...

Şimdi Söyle Sevgili...! Seni Benim Kadar Seven Oldu mu? Gözlerine Bakınca Seni Sevdiğini Gözleriyle Anlatan Oldu mu? Dolaşırken Issız Gecelerde Sensizliğin Sessizliğinde Kahrolan Oldu mu? Her Güne Hasretinle Başlayıp Seni Sensizlikte Yaşayan Oldu mu? Üzüntüsüne, Mutluluğuna, Sevgisine Senin Resmini Çizen Oldu mu? Uykusuz Akşamların Sabaha Varmayan Senin Hayalinle Süsleyen Oldu mu? Dertlerin Kederlerin İçinde Çırpınırken Senin Sevginle Ayakta Duran Oldu mu? Kalbi Kırık, Hisleri Buruk Olsa da Senin Sevgine Muhtaç Olan Oldu mu? Şimdi Gözlerime Bakta Söyle...! Kalbinin Sesini Dinle...! Seni Benim Gibi Ölümüne Seven Oldu mu...!

Sana söylemek istediğim çok şey var, susmak istediğim çok yer, sarılmak istediğim çok an var..Konuşamıyorum, susamıyorum, sarılamıyorum.. sorsalar, yaşıyorum.. sormasalar kızıyorum..

Otursak bir akşam üzeri, birer çay söylesek. Hayatını anlatsan. Geçmişini, hayallerini, hedeflerini, pişmanlıklarını, kaybettiklerini... Sıra bana gelince, "sen" deyip sussam.. Anlar mısın hâlimi?

Biri olmalı mutlaka!.. Sana günün aydın olduğunu söyleyen, Ya da gecelerin kötü olmadığını hatırlatan.. Seninle ağlayıp, Seninle gülen.. Yüreğine dokunabilecek biri olmalı.. En zor anında ellerini tutacak ve kulağına ben yanındayım diyecek.. Hayatı varlığıyla anlamlı kılacak..

Ben,Sende sevdim gülümsemeyi, Sende gördüm bakışların en derinini,Yaralı bir kuşu okşar gibi, usulca Yüreğime yavaş yavaş dolan kelimeleri sende duydum Bu hasret kalmışlığımızı, gözlerinde parlayanyıldızlarla vurdum Ben senin, o gamzeli gülüşlerine vuruldum Kaybettiğim aşk anahtarını ben, senin yüreğindebuldum Gamzeli gülüşlerine güldüm ben en çok Bir de bana bakan minicik o kara gözlerineBen, bir tek sana güldüm içten, Bir tek seni sevdim, yürekten Bir tek, seninle birlikte, başbaşa söylediğimiz şarkıyı doladım dilimeBen senin gamzeli gülüşlerini sevdim, Öylesine içten, öylesine deli dolu, öylesine berrak

Bütün mevsimler sen şimdi. Hüzünlü gözlerinden bana doğru uçuşan martılardan, sabrımın katıksız bekleyişinden alıntılar yaptım sana, sırf bu yüzden. Sen molasındayım yani, bitirimhanelerinden çıkarıyorum bütün benleri, hazırlan ufkumun yüreğine uzanan yolculuğuna. Sana döküleceğim aşkın yamaçlarından, usul usul..

Yüreğimin cümlelerini gözlerine sırtlanan kadın, Kollarının güçsüzlüğüne bıraktım iki gözyaşı boşluğu çocukluğumu.Kağıttan gemi bile yapamayan ellerimle bir bahar çizdim gözlerinin en küçük bahçesine.Kirpiklerinin ıslaklığına dayanamayan köprülerin dibinde sorguladım ellerinin sıcaklığından yoksun gözlerimi.Sesinin yokluğunu yaşatma bana..Büründüğün yokluğu kaldır üzerinden..Düş senli düşlerime..Geceye yıldızları sererek gel gözlerime..Biliyorum ki; güldün mü bir kez bir mavilik yürür gözlerime. Senli bir cümle köpürür kuru dudak uçlarıma ve vurdukça özlemin kıyılarına koşar gözlerimde sakladığım baharlar

Kaç gece yalnız geçti hesaplasana... Kaç gece bir sonraki günü düşünerek geçti. Neler yapabilirdik, neler yaşayabilirdik düşünsene..! Her sabahı birlikte karşılamak vardı seninle. Gözünü açar açmaz ilk gördüğün şey ben olurdum ve sen benim yüzümde mutluluğu görürdün.

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için!!

Birgün Hayatın Bütün Güzelliklerinden Vazgeçip Ölüme Sessiz Sedasız Gitmek İstersen Yanıma Gel. Yanıma Gel ki; Sana Sensiz Yaşamanın, Sensiz Olmanın Ölüm Olduğunu Göstereyim.

Seni Sevdiğimi Düşündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan... Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor... Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim... Ama Elimde Değil Ne Seni Sevmemek Nede Kalbimi Söküp Çiğneye Bilmek... Yapabildiğim Tek Şey Seni Sevebilmek..

Sevgiliye Uzun Mesajlar Sevgiliye Uzun Mesajlar

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Kozakli.Net - Güzel Sözler - Sevgiliye Uzun Mesajlar

Güzel Sözler - Resimli Sözler - Resim İndir

Sevgiliye Uzun Mesajlar İle İlgili Sevgiliye Uzun Mesajlar Kısa Sevgiliye Uzun Mesajlar Uzun Sevgiliye Uzun Mesajlar İndir İlgili Yeni Sevgiliye Uzun Mesajlar Paylaş
Sozleri