Güzel Sözler » Sevgiliye Sözler
Bu Sayfada Sevgiliye Sözler yer almaktadır.

Sevgiliye Sözler

En zor zamanlarınızda 'belki yazar' düşüncesiyle sabahlara kadar telefon başında beklediğiniz günleri unutmayın.

Öyle bir insanla tanışıyorsun ki; her dakika onunla olmak istiyorsun, sarılmak istiyorsun bol bol. Bir gün gidecek korkusuyla yaşıyorsun ve kaybetmekten korkuyorsun. Onunla tartışmayı, eğlenmeyi, konuşmayı seviyorsun. Her şeyiyle seviyorsun onu.

Ayrıldıktan sonra bile sana sadık kaldım ben. Almadım yerine bir başkasını. Çünkü dar geldi. Sığmadı ufacık kalbime ne onlar senin yerini doldurabildi ne de ben bir başkasını sığdırabildim senin yerine. Ne kadar uzakta olursan ol, kokun ben de, gözlerin ben de. Bir tek sen yoksun. O da senin kusurun olsun.

Yorgunum ve ağrılar kırıklarım var eziklerim çiziklerim biraz daha tanısam seni bu gece başımda beklemeni isterim

Sevgili olmak; dost olmak, dert ortağı olmak, birlikte gülmek, birlikte ağlamaktır. Yani tek hayatı, iki kişi yaşamaktır.

"Nasıl olsa gideceksin Hakkım yok durdurmaya Ama kendini bırak bende."

Üzgünüm sevgilim, sana gebeyim. İçimde senin aşkını taşıyorum.

"Sen yokken bir kaç defa daha sevdim seni; helal et..." (Elif Şafak)

İnsan, "O" dendi mi aklına kim geliyorsa, nedenleri de odur. Bende O sensin.

“Bilirsin işte ne kadar kırılsam da, üzülsem de yine dönüp dolaşıp sana geleceğim. İnsan canının parçasından uzak nasıl kalır ki.”

Güneşe aşık olan kardan adam gibiyim. Sen etrafı ısıtan Güneş , ben ise sıcaklığından eriyip biten Kardan Adam...

Sevgilinle arada kanka olacaksın. Yeri geldiğinde sırdaşın. Bazen yeri gelecek annen yada baban olacak. Hatta dalga geçeceksin onunla sinir olacak o da sana seni kızdıracak. Aşık olduğun kişi sadece sevgilin olursa ilişki yürümez yani..

Şimdi beni uçurumdan atsan, düşene kadar aklımdaki tek şey; sırtıma değen ellerin olurdu.

İçimde bir rüzgar var deIice esen senin adınIa ateşe dönüşen senin gözIerinIe bedenimi yakan içimdeki bu ateş senin eserin sevgiIim.

Sevmek için “YÜREK” sürdürmek için “EMEK” gerek…

Dünyanın oksijensiz kaIması gibi bir şey seni unutmak aşkım…

Bazen mesajlarıma cevap vermediğin için sana sinirleniyorum,”uyuyordum” diyorsun ve uyurkenki halin gözümün önüne geliyor. Öyle masumsun ki, tüm kızgınlığım bir anda geçiyor.

Ve sevgilim, sana gelince: Eğer bir gün uğrarsan sol göğsümün altındaki kente, hüzünlü bir sesle: ”Buralar bir zamanlar hep benimdi” diyeceksin kendine.

‘Aklıma gelişini seveyim’ demek istiyorum da gitmiyorsun ki.

Tek kötü alışkanlığım var, oda seni unutamamak... Yüzüm gülse kalbim ağlar, seni düşünmek istemesem bile baktığım herşeyde biraz sen varsın... Ben seni laf olsun diye sevmemiştim.. Seni severken kendimden vazgeçmiştim..

Damdan düşer gibi hayatıma girdin, beni deli divane ettin, suçum neydi ki, beni kendine bu kadar aşık ettin

Eğer çölde bir çiçek olsan; seni kaybetmemek için gözyaşlarımla sulardım. Eğer gözümdeki bir damla yaş olsaydın; seni kaybetmemek için hiç ağlamazdım..

Rüzgarın Kemanını Çaldığı Ve Damlaların Pencereye Vurduğu Soğuk Bir Gecede, Yatağına Uzanıp Hayalini Kurduğun Tüm Güzellikler Senin Olsun Sevgilim..

Beyazlayan Saçlarım Senin Eserin, Yüzümdeki Çizgiler Gibi...

Anlamlarını Yitiren Sözlerimde Buldum Seni!

Aptalım çünkü canın ne zaman isterse o zaman geldin, ve ben hiç birinde sana hayır diyemedim..

Gece mesajlaşırken konunun en tatlı yerinde sizi ot gibi ortada bırakıp uyumaya giden kişiye sevgili denir.

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var..nede aşkımı körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm..nede görmeye dayanacak kalbim var

Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim. Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.

Uykumun içinde bir rüya, rüyamda bir gece, gecede ben. Bir yere gidiyorum, delice… Aklımda sen.

Çayı açık severim; ama seni çok koyu sevdim ben.

Bu soğukta en güzel eldiven, senin ellerin.

Ben ağaçta oturan kız çocuğu. Sen sıradan bir köy düğünün de havaya sıkılan kaza kurşunu. "VURULDUM" hepsi bu.

Orada olduğun halde yüreğine dokunamamak var ya, işte beni yoran bu.

Bütün umutlarım yıkıldı... Oysa onu, gördüğüm o ile göremediğim o arasındaki uçurumları hesaba katmayarak sevmiştim..

Seninle Yaşlanmak tek idealim, Gözlerine Bakarak ömrümü Bitirmek ise Vasiyetim Bebeğim…

Zenginlik Sadece Para Değildir, Namuslu Bi Sevdiğin Varsa Eğer, Sen Zaten Dünyanın En Zengin İnsanısın Demektir.

Yaşanan onca şeyden sonra bir sözle veda etmek kolay olmuyor.

Gel be sevgili değiş tokuş edelim yüreklerimizi birazda sen özle sen sev ben tadayım sevilmenin güzelliğini

Sanaydı O Şiir Ey Yar ! - Kalemimden çıkmamıştı belki ama, yüreğimden alıntı yapmış şair !

Sen o bildiğin bütün aşk bahçelerinin; en nadide çiçeğisin..:)

Mevsim ağlıyor bugün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgarıyla. Bana Eylül’ü yaşatma ey sevgili!!

Duygularımın sel olup aktığı yerde adınla yüzüyorum gönül denizinde, aşkın simgesi saklıdır gözlerinde, bir sözün yeter giderim ölüme seve seve.

Tıpkı nefes gibisin: içimde tuttuğum sürece benimsin. Bıraksam gideceksin, bırakmasam öldüreceksin..

Sonra gülüşün geldi aklıma ve içimden dedim ki; Yine gelsen, yine severim seni.

Güzel olan sevgili değildir, sevgili olan güzeldir.

Beni bir dakika değil bir saniye değil bir saniyenin onda biri kadar sev... Bir yıl değil on yıl değil bin yıl mesut olurum.

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim...

Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni...

Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.

Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak...

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim.

Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle.

Hayat özlemsiz özlem sevgisiz Sevgide sensiz olmuyor AŞKIM BENİM

Gerçek aşkı bana tattıransın Özlemle tanrıdan dilediğim, hayatımın anlamısın Gözlerinde içimin titrediği tek insansın Bir tanem, sevdiğim, herşeyimsin aşkım Sabırsız gecem, derin nefesimsin Sevgisine doyamadığım, en güzelisin en güzel çiçeğin Yaşama sebebimsin, herşeyimsin aşkım Bir tanem, sevdiğim, herşeyimsin tatlım Dalgın bakışım, buğulu gözlerimsin Yokluğuna dayanamadığım diğer yarımsın Yürek atışım, gönülden sevdiğimsin

Sözlerin aklımda yada aklımın ardında, Hayalin karşımda yada sesin kulağımda, Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum, Ya özlemek, yada özlenen çok özel BİRTANEM.

Rüzgarın keman çaldığı, yağmurun camına vurduğu ve sen yatağına uzanıp keşke dediğin herşey seninle olsun BİRTANEM sen benim BİRTANEM gönlümde efsanemsin…

Dünde bugünde yarında yüreğinde yüreğin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep ordayım sevgilim..

Sana olan duygularım Anlatılmaz bir duygu İngilizce LOVE YOU, Fransızca JOTEM, Arapça HABİBİ, ama ben sana Türkçe söylemek istiyorum SENİ SEVİYORUM… Dünyada 2 renk gül olsun sevgilim. Biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun ben seni unutursam beyaz kefenim olsun birtanem.

Bir Ayrılık Değil Bir Yaşam olmak istiyorum Hayatında Bir Anı Değil Anıların Sahibi Olmak istiyorum Ve Bugünün Değil yarınların olmak istiyorum Seninle Sevgilim

Sevgiliye Sözler Eski Sevgiliye Sözler

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Kozakli.Net - Güzel Sözler - Sevgiliye Sözler

Güzel Sözler - Resimli Sözler - Resim İndir

Sevgiliye Sözler İle İlgili Sevgiliye Sözler Kısa Sevgiliye Sözler Uzun Sevgiliye Sözler İndir İlgili Yeni Sevgiliye Sözler Paylaş
Sozleri