Güzel Sözler » Sevgiliye Sitemli Sözler

Sayfamızda En Anlamlı Etkileyici Sevgiliye Sitemli Sözler Resimli Sevgiliye Sitemli Sözler yer almaktadır.

Sevgiliye Sitemli Sözler

» Bilseydim eğer bana ait olmayan seslenişini, sahiplenir miydim ? Şimdi bir mevsimlik aşk kaldı avuçlarımda. Kalbime henüz söyleyemedim gittiğini. Öğrenirse onun da çaresiz kalmasından korkuyorum. Sevdamın yokluğuna alışabilirim belki ama, senin uzak yolların başında olman içimi acıtıyor. En büyük silahınla vurdun beni. Asıl acı olan unutulmak. Unutulmayan olmak. Benim kırgınlığım aşka. Sen lütfen üstüne alınma sevgili.
» Bazen sadece seninle konuşsun istersin.. Ama o herkesle konuşur, sana susar.
» Bakarsın Bir Günde, Sen Benim Umrumda Olmazsın..
» Sakın sevme beni. Arkadaş kalmak daha iyi. Hiç başlamayalım bak. Güzel günler olcak tamam eğlencez ama sonumuz yine aynı olacak. Sevgin biticek. Gerek yok ağlamaya. Acıya gerek yok kısacık ömrümüzde. Anlıyosun değil mi?
» Kulaklarım çınladı. Yine kime 'seni seviyorum' dedin?
» Sen onunla ağlamak istiyorsun ama o seninle kahkaha atmak bile istemiyor. Ne yapsanda bazen sevmek yetmiyor..
» Gel diyemiyorum ama yine de bekliyorum.!
» Anlatamıyorum ki ben derdimi, gözlerine bakıp konuşamıyorum ki.
» Tabaklarda Kalan Son Kırıntılar Gibiydi Sana Olan Sevgim , Sen Beni Hep Bıraktın Bense Hep Arkandan Ağladım.....
» “Sonra birbirimize iyi geceler demeden uyumaya başladık. En acısı da buydu.”
» Seninle Bir Ömür Geçirmek İstiyorum Dedi Ve Gitti insan mıydı kelebek mi anlamadım gitti
» Sen sevdiğin için sakın utanma! Bilki utanması gereken sevildiğini bildiği halde sevmesini bilmeyendir aslında...!!!
» Ne var , Ne yok ? Deme Bana ,Yalnızlığım var , Sensizliğim var...Özlemim , Hasretim,Ne Ararsan, Herşeyim Var...- Ama SEN YOKSUN YAR .
» Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş.
» Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş..
» Benim sevdam yaşanmıyorsa ölüme mahkumdur.
» "Bir araya gelmemiz mümkün değilse eğer, Tanrı neden tanışmamıza izin verdi." - City of Angels
» Dünyanın ne kadar küçük olduğunu , Seni dünyalar kadar seviyorum deyip de gidenlerden öğrendim.
» Sana o kadar kızgınımki seni bin parçaya bölsem hırsım geçmez ama senin kaybolan bir parçanada kalbim el vermez.
» Kafam kadar güzelmisin Ve sen benim kadar sevebilirmisin vefasız.
» Sensiz geçen günlerimin isyanındayım eysevgili yokluğun ateş oldu yakıyor bedenimi isyanım ne sana nede hayata isyanım benim bu söz dinlemeyen kalbime.
» Hayat akıp giderken avuçlarımdan eğilip yere toplayamıyorum yüreğimin kırıklarını şimdi sensiz gecelerde kayboldum hadi gel bul beni sevgilim.
» Sensiz geçen günler bana acı dolu senin yokluğun sonum oldu gün doğmaz geceler olmaz oldu anladımki bu hayat sensiz yaşanmaz oldu. Nerdesin Ey Sevgili
» Herşey bana seni hatırlatıyor sensiz geçen zamanı durdurmak istedim ama olmadı seninle olan günlerime dönmek için ama zaman bile sensizliğe katlanamadı.
» Sensiz bir hayatın anlamı yok gülmenin anlamı yok İsmin her aklıma gelişinde seni anar ve ağlarım.
» Sensiz geçen zamanda ilerliyorum bir başıma ve yokluğun yanı başımda yaşlı gözlerle bakıyorum fotoğraflarına bu soğuk odamda.
» Sensiz olmakmı zor yoksa senin bir yerde yaşadığını bilerek yaşamakmı zor bence seni sensiz yaşamak zor be sevgili.
» Geçtiğim yollardan geçebilirsin içtiğim sulardan içebilirsin ama bir daha anılarımdan geçemezsin.
Sevgiliye Sitemli Sözler

Tüm Hakları Saklıdır Sevgiliye Sitemli Sözler © Güzel Sözler 2017 Kozakli.Net - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Güzel Sözler - Aşk Sözleri - Resimli Sözler

Sevgiliye Sitemli Sözler

Uzun Sevgiliye Sitemli Sözler, Sevgiliye Sitemli Sözler Kısa, Sevgiliye Sitemli Sözler Aşk, Sevgiliye Sitemli Sözler 2017, Sevgiliye Sitemli Sözler Anlamlı, Sevgiliye Sitemli Sözler İndir, Atılacak Mesajlar, Uzun Aşk Sözleri, Uzun Sözler, Uzun Mesajlar, Sevgiliye Sitemli Sözler Gönderilecek Mesajlar
Sevgiliye Sitemli Sözler, Sevgiliye Sitemli Sözler Kısa, Sevgiliye Sitemli Sözler Sevgiliye, Sevgiliye Sitemli Sözler 2017, Sevgiliye Sitemli Sözler Anlamlı, Sevgiliye Sitemli Sözler ilgili, Sevgiliye Sitemli Sözler Küfürlü, Sevgiliye Sitemli Sözler Aşk, Sevgiliye Sitemli Sözler Uzun, Sevgiliye Sitemli Sözler İndir, Mesajları, Uzun Sevgiliye Sitemli Sözler, Kısa Sevgiliye Sitemli Sözler Uzun Sevgiliye Sitemli Sözler Kapak, Sevgiliye Sitemli Sözler Komik, Sevgiliye Sevgiliye Sitemli Sözler, Ağır Uzun Mesajlar Sevgiliye Sitemli Sözler, Mesajı, Sevgiliye Sitemli Sözler Yeni, Kapak Sevgiliye Sitemli Sözler, Anlamlı Sevgiliye Sitemli Sözler, Resimli Sevgiliye Sitemli Sözler, En İlgili Sevgiliye Sitemli Sözler, En Damar Sevgiliye Sitemli Sözler, Etkileyici Sevgiliye Sitemli Sözler Resimli Sevgiliye Sitemli Sözler Aşk ile İlgili Sözler İndir