Güzel Sözler » Sevgiliye Anlamlı Sözler

Sayfamızda En Anlamlı Etkileyici Sevgiliye Anlamlı Sözler Resimli Sevgiliye Anlamlı Sözler yer almaktadır.

Sevgiliye Anlamlı Sözler

» Bir şey söyle bana. İçimdeki kayayı kaldırıp atacak bir şey söyle. Nefes alabileceğim bir şey de bana.
» Sevgiyi Seninle Öğrenirken Aşık Oldum Güzel Yüzüne Seninle Aşkı Öğrenirken Sensiz Kalmaktan Korktum güLüm…
» Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma.
» Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti..Çünkü sen benim için daima tektin
» Yıldızlar semada tükenmedikçe, taşlar dile gelip unut demedikçe, ruhum bedenimi terk etmedikçe unutamam aşkım unutamam seni
» Bu gözler, senden başkasına sana baktığı gibi asla bakmayacak..
» Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.
» Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.
» Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da. Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de. Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek.
» Seni sevdiğim kadar yaşasaydım olumsuzluğun adını aşk koyardım. Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!
» Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Simdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.
» Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakin olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakin olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.
» Sen Tanrıya dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yas, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yasadigim ömür, en güzel günlerimsin.
Sevgiliye Anlamlı Sözler

Tüm Hakları Saklıdır Sevgiliye Anlamlı Sözler © Güzel Sözler 2017 Kozakli.Net - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Güzel Sözler - Aşk Sözleri - Resimli Sözler

Sevgiliye Anlamlı Sözler

Uzun Sevgiliye Anlamlı Sözler, Sevgiliye Anlamlı Sözler Kısa, Sevgiliye Anlamlı Sözler Aşk, Sevgiliye Anlamlı Sözler 2017, Sevgiliye Anlamlı Sözler Anlamlı, Sevgiliye Anlamlı Sözler İndir, Atılacak Mesajlar, Uzun Aşk Sözleri, Uzun Sözler, Uzun Mesajlar, Sevgiliye Anlamlı Sözler Gönderilecek Mesajlar
Sevgiliye Anlamlı Sözler, Sevgiliye Anlamlı Sözler Kısa, Sevgiliye Anlamlı Sözler Sevgiliye, Sevgiliye Anlamlı Sözler 2017, Sevgiliye Anlamlı Sözler Anlamlı, Sevgiliye Anlamlı Sözler ilgili, Sevgiliye Anlamlı Sözler Küfürlü, Sevgiliye Anlamlı Sözler Aşk, Sevgiliye Anlamlı Sözler Uzun, Sevgiliye Anlamlı Sözler İndir, Mesajları, Uzun Sevgiliye Anlamlı Sözler, Kısa Sevgiliye Anlamlı Sözler Uzun Sevgiliye Anlamlı Sözler Kapak, Sevgiliye Anlamlı Sözler Komik, Sevgiliye Sevgiliye Anlamlı Sözler, Ağır Uzun Mesajlar Sevgiliye Anlamlı Sözler, Mesajı, Sevgiliye Anlamlı Sözler Yeni, Kapak Sevgiliye Anlamlı Sözler, Anlamlı Sevgiliye Anlamlı Sözler, Resimli Sevgiliye Anlamlı Sözler, En İlgili Sevgiliye Anlamlı Sözler, En Damar Sevgiliye Anlamlı Sözler, Etkileyici Sevgiliye Anlamlı Sözler Resimli Sevgiliye Anlamlı Sözler Aşk ile İlgili Sözler İndir