Güzel Sözler » Sevgiliye Anlamlı Sözler

Sayfamızda En Etkileyici Sevgiliye Anlamlı Sözler Resimli Sevgiliye Anlamlı Sözler yer almaktadır.

Sevgiliye Anlamlı Sözler

» Bir şey söyle bana. İçimdeki kayayı kaldırıp atacak bir şey söyle. Nefes alabileceğim bir şey de bana.
» Sevgiyi Seninle Öğrenirken Aşık Oldum Güzel Yüzüne Seninle Aşkı Öğrenirken Sensiz Kalmaktan Korktum güLüm…
» Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma.
» Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti..Çünkü sen benim için daima tektin
» Yıldızlar semada tükenmedikçe, taşlar dile gelip unut demedikçe, ruhum bedenimi terk etmedikçe unutamam aşkım unutamam seni
» Bu gözler, senden başkasına sana baktığı gibi asla bakmayacak..
» Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.
» Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.
» Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da. Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de. Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek.
» Seni sevdiğim kadar yaşasaydım olumsuzluğun adını aşk koyardım. Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!
» Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Simdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.
» Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakin olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakin olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.
» Sen Tanrıya dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yas, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yasadigim ömür, en güzel günlerimsin.
Resimli Sevgiliye Anlamlı Sözler
Rastgele Resimli Sözler

Seni Seviyorum Sözleri Berat Kandili Sözleri Komik Fıkralar Güzel Sözler Eski Sevgiliye Kapak Sözler Sorumluluk Sözleri Anlamlı Sözler Komik Fıkralar

Diğer » Resimli Sözler
Yeni Sevgiliye Anlamlı Sözler Resimli Sevgiliye Anlamlı Sözler

Resimli Güzel Sözler Anlamlı Sevgiliye Anlamlı Sözler Aşk Sözleri Etkileyici Sevgiliye Anlamlı Sözler Uzun Mesajlar Aşk Mesajları Resimli İndir En Güzel Kısa Sevgiliye Anlamlı Sözler En İlgili Sözleri Bulabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Kozaklı - Güzel Sözler - Resim İndir - Resimli Sözler - Site Haritası

Birbirinden Güzel Aşk Sözlerini Yeni Sevgiliye Anlamlı Sözler Resimli İndir Sevgiliye Anlamlı Sözler İndir Sevgiliye Anlamlı Sözler Kısa En Güzel Sözler Kozakli.Net'de...

Kozakli.Net Sevgiliye Anlamlı Sözler