Güzel Sözler » Sevgiliye Ağır Sözler

Sayfamızda En Anlamlı Etkileyici Sevgiliye Ağır Sözler Resimli Sevgiliye Ağır Sözler yer almaktadır.

Sevgiliye Ağır Sözler

» Dilerim ki en mutlu olduğun anda kırılsın umudun... Sana kıyamadığım kadar çok kırıl, incin... Benim gibi ol, eksik kal, hep biraz yarım, hep eksik... Ağla sevgilim, ağla! Sayamadığım o kadar çok ahım var ki sana, tırnağın kırılsa beni hatırla..
» Sen yarası dahi olmayan biri için çabalarken, ben kan kaybından öldüm. Halbuki çok bir şey yapmana gerek yoktu, üflesen geçerdi içime açtığın en derin yara.
» Yüzünü Düzeltir Makyaj ; Yüzsüzlüğünü Değil Güzelim . . !
» "Sana kemik değil, Aşk verdim. Şimdi itlik yapmanın alemi yok!.. Gitme diyorsam gitme."
» Açtığın yarayı artık kimse saramaz, iyileşmez içimdeki Sancılar beni Bırakıp Gittin Kinim Sadece Sana git artık dokunma bana..
» Savurdun kalbimi hiç düşünmeden attın beni bir köşeye vurdun kalbime acıları her zamanki gibi ağlayan ben mutlu olan sensin bu kin bitmez bende artık beddualarım seninle..
» SABRIM kalmadı nefret ediyorum hayattan yaşama hevesim söndü kin duyuyorum yalanlara sevemiyorum artık mutlu olamıyorum ağlıyorum ve ağladıkça sana kin duyuyorum..
» Beni Silebilirsin Ama Asla Anıları Silemezsin, Duygularını Kalbinden Atabilirsin Ama Sana Olan Kinimi Aslan Unutamayacaksın.
» Yarım kaldı Hayatım Senden Sonra nefret Duyuyorum Bu Dünyaya Bırak beni kendi başıma lanet Olsun Sana..
» Artık Çıkış Yok hayatımda Nefret ediyorum ve usulca gidiyorum sadece sana kin dolu bir dünya bırakıyorum içimde..
» Kinim sana değil isyanım bu hayata, kinim insanlara sevipte bırakanlara, senin gibi kalpsiz ve ruhsuzlara.
» Seni kalbimin derinliklerine bıraktım üzerine kapıları kapattım beni öyle acıttınki seninle olan hatıraları istesemde hatırlayamıyorum.
» Seni sevdiğimi söyleyemedim sen bir güldün kalbimde açan bazen zifiri karanlık gecede parlayan bir yıldız bazende göremediğim bir melektin. Oysaki yanılmışım kelek bile olamazsın dümbelek
» Benden sonra başkasına nasıl canım diyorsan seninde canın o kadar acısın
» Hayat ne geçen zamanı geri getirir nede gideni geri dönderir gittin ve bittin bende.
» Bir ömür seninleyim desende boş sevgili sen rüzgarın savurduğu bir yapraksın bugün bana gelir yarın bir başkasına gidersin.
» Benim kalbimi kırmak yazın yağan kara benzer benim gönlümü almak kışın çiçek açan ağaca benzer sen yazın kar yağdırdın şimdi kışın ağacın çiçek açmasını bekle.
» Acılar içinde kalbim sensiz saatlerde sitemim sana değil seni seven bu kalbime vefasız sevgili.
» Öyle acılar tattırdın ki bana gün gelir rabbimde sana çektirsin öyle yaşaki bir gün gülmeden, öyle yaşaki hep ağlayarak ölme sakın, acılar çekerek yaşa..
» Gökyüzündeki yıldızlar gibi parlaktın benim için dağ aralarında akan ırmaklar gibi berrak, göllenmiş yağmur suları gibi temizdin şimdi başka kollara yar oldun yazıklar olsun aşkım:(
» Demem o ki; İnsanlar da zarflara ßenzer. İçinden ne çıkacağını ßilemezsiniz. Dolu sandığınız ßoş, ßoş sandığınız dolu çıkaßilir.
» Seninle her yere gelirim dediysem, O kadarda değil, İhmale, İhanete, Ş*refsizliğe, yalana dolana Gelemem.
» Parça parça kalbim gözlerim hayata bakmıyor sözlerim beni yaşatmıyor artık içimde sadece sana karşı kin ve nefret var yaşamıyorum sayende..
Resimli Sevgiliye Ağır Sözler
En Etkileyici Sevgiliye Ağır Sözler Resimli Sevgiliye Ağır Sözler Aşk'la İlgili Sözler İndir Kısa Sevgiliye Ağır Sözler Sevgiliye Anlamlı Güzel Sözler 2017 Etkileyici Resim Üzerine Yazılacak Sevgiliye Ağır Sözler Uzun Mesajlar İndir En İlgili Sözler Sevgiliye Ağır Sözler Etkileyici En Damar Sevgiliye Ağır Sözler Kapak Sevgiliye Ağır Sözler En Romantik Sevgiliye Ağır Sözler Resimlere Yazılacak Sevgiliye Ağır Sözler İndir Sevgiliye Ağır Sözler Resim İndir Mesajlar Sevgiliye Ağır Sözler Uzun Mesajlar Kısa Sevgiliye Ağır Sözler Sevgiliye Sözler İndir

Tüm Hakları Saklıdır Sevgiliye Ağır Sözler © Güzel Sözler 2017 Model Sözler Kozakli.Net'de - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Güzel Sözler - Aşk Sözleri - Resimli Sözler

Sevgiliye Ağır Sözler

Güzel Sözleri Güzel Sözleri