resim
Güzel Sözler » Sevenler için Sözler

Sevenler için Sözler İlgili Güzel Sözler yer almaktadır.

Sevenler için Sözler

"Ne kadar çok sevdiğini söyleyebilmek çok az sevmektir." PETRARCA

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

Bir bekleyenin olmalı. Sen kendinden vazgeçsende, senden vazgeçmeyen.

Birlikte Yaşayabileceğin Biriyle Değil, Onsuz Yaşayamayacağın Biriyle Ol. Gelip Boşluk Dolduranlardan Değil, Gittiğinde Yeri Dolmayanlardan Olsun.

Öyle bir yare tutul ki sürüye sürüye seni cennete götürsün.

Acısıyla Tatlısıyla Seni Yaşıyorum Ufacık hayatımda Seni Seviyorum Senden Vazgeçemiyorum bebegimmmmm

Ne Zor bir Yaşantım oldu Nede Çok Kolay yaşadım Bu hayatta, Ne Bukadar Sevdim birini Nede Ağladım onun için Bunlar şimdi Sadece Senin için Oluyor Birtanem Seviyorum Seniiiii

Herzaman Adın Dilimde Resmine Bakıp Çekerim Sıgaramı içten içe, Senin Düşündüğümde Kendime geliyorum Sessizce, Seviyorum Seni Dedikçe Hayata Bağlıyorum kendimi Seni Düşünüyorum Seni çiziyorum gecenin Sessizliğine Sadece Seni istiyorum Bu Hayatta Amacım Kalmasada Seninle Yaşıyorum Bunu Unutmaaaaaaa

Severken Seni Böyle Delice Durduramıyorum Kalbim Atıyor Gerektiğinden Fazla Senin düşününce benimkisi Aşk Değil Delice Bir Sevgi Canım benimmmmmm

Ben.. Sen…Öylece durmayı seviyorum ben..Durup ardından bakmayı..Sen yürümeyi seviyorsun ama arkana bakmadan..Yaprak seviyorum ben yaprak..Kuru, yaş ayırmadan..Sen ezmeyi seviyorsun, neye bastığına bakmadan..!!!!!!

Hayatta çokşey var yaşanılacak.Bunlardan birtaneside sensin.Ben seni yaşamak isterdim bir ömür boyu sadeliğinle.Sence seni yaşamaya değmezmi?Bence değer..!!!!

Kalbimi Söksende ismini Silemezsin üstünden Seni yazdım kimse silemez yerinden Seviyorum Seni kimse susturamaz Adını Kalbimden Değil Dilimdende Alamaz…!!

Terk Edilmeyen Bir Duygusun içimde Eskimeyen Sevgisin kalbimde Sen benimsin her Halinle Seviyorum Seni Delice…!!!

Yıldızları izliyorum hergece, Senin gibi parlak Yıldızlarda Büyülüyor Beni Gecenin Sesinde, Sana Şarkılar besteliyorum yıldızlara Bakarak, Seni Seviyorum Yıldız Gözlüm benimmmm

Benim Sevgim ikimizin Boyunu geçecek Kadar Büyük Aşkımmm..

Olumsuz düşünceleri sildim artık beynimden seninle ilgili düşünceler kuruyorum kalbimden seviyorum seni en derinden duygularımla besliyorum adını kalbimde sevgilim….

Sevenler herzaman Dert çekecekse Bırak Derdim Sen Ol razıyım Sevenler Çeker Bu Derdi Senin için çekerim dünyanın Kahrını Birtanem….!!!

Tiryaki olmuş Bu Kalp Sana Senden Başkası Susturamaz içimdeki Asi Aşkı ne olur Anla! Sevenler Görüyor Halimi Sende gör Seviyorum Seni…!!!

Vedalar gözle sevenler içindir, gönülden sevenler ayrılmazlar…!!!!

Ağlɑyɑcɑksɑm yɑnımdɑ ol isterim güleceksem yɑnımdɑ ol isterim herzɑmɑn yɑnımdɑ olmɑnı istiyorum ɑsIındɑ sɑdece benim oI sɑdece ɑdım kɑlbinde yɑzsın seviyorum seni prensesim.

Resimli Sevenler için Sözler

Sevenler için Sözler Resimli

Sayfamızda Kısa Sözler Uzun Mesajlar Anlamlı Sevenler için Sözler En Güzel Sevenler için Sözler Sevenler için Sözler Kısa Sevenler için Sözler Uzun Aşk Sözleri Uzun Sözler Dini Güzel Mesajlar İlgili Sözler bulabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Kozakli.Net - Güzel Sözler

Güzel Sözler - Resim - Resimli Sözler Sozleri