Güzel Sözler » Seni Seviyorum Mesajları
Bu Sayfada Seni Seviyorum Mesajları yer almaktadır.

Seni Seviyorum Mesajları

SENİ SEVİYORUM. Yazdım büyük harfLerLe.. Küçük harfLere biLe razıydım..'bende seni' deseydin..

Seni seviyorum ama her defasında incinen ben oluyorum. Ama pes etmiyorum, söylesene seni sevmek hep acı mı verecek?

Ekmek gibi , su gibi nimet sayıyor seni onları başımın üzerinde seni ise kalbimin tepesinde taşıyorum neden mi ? "Seviyorum ulan seviyorum bundan öte bi neden mi olur."

Seni seviyorum 🌹 Sevdiklerinize verebilecek en güzel hediye sevgidir. Onlara sevdiğinizi söyleyin.

+ Seni seviyorum - Bunu kaç kıza söyledin ? + Hepsine. - Hepsine mi ? + Evet, seni sevdiğimi hepsine söyledim

Ne zamandır seni seviyorum biliyor musun? Bana ilk defa “keşke yanımda olsaydın” dediğinden beri. Hayır eminim, hoşlanma değil bu. Seviyorum işte.

Uzun lafın kısası"seni hala seviyorum"bittiğini artık kabul ettim ama kendimi buna alıştırmakta henüz güçlük çekiyorum.Zamanı ilaç olduğu için değil,seni içimde öldürecek bir katil olduğunu düşünerek yarama basıyorum.Hani çıksa biri bir gün,o öldü dese; Zerre acı yada nefret hissetmeyecek kadar sana yabancı biri gibi olmak istiyorum öyle doluyum ki sana,öyle seviyorum; öyle yarım,öyle çaresizim ki sensiz; inan ne diyeceğimi bile bilmiyorum.Ve bir gün sana,uzun lafın kısası "artık seni sevmiyorum diye bilmek istiyorum.

" Papatya sandı galiba beni. Seviyor muyum sevmiyor muyum anlayabilmek için koparıyor her seferinde bir parçamı "

Hayat Bir Yarış benim için Zorlu ve Acımasız, Seninleyken Unutuyorum Bütün hayat telaşını Seninle buluyorum kendimi huzurlu ve rahat Seninle Bir bütün Olduğumu Anlıyorum Kimsenin bozamayacağı bir bütünüz Aşkım Seni Seviyorum..

Seni Unutamam Asla Unutmak için Zaman geçsede Silemez Seni hayatımdan Asla! ben Sana Sevdalıyım Sana Yangın Seni Seviyorum Başka Dünyada Yaşamak Anlamsız gelir Sensiz bana…

Seni Severken Ağlamayı Sevdim Senin Yanında Gülmeyi Sevdim Seninleyken Ben Seni özledim Seni Seviyorum Derken Titreyen Yüreğimi o halimi Sevdim bebeğim Seni Çok Seviyorum.

Yaşamakmı benimkisi Söyle Sevgili? Seni gördüğümden beri Çekiyorum Aşk Derdini, Sana Söylemek istiyorum Sevgimi cesaret edemiyorum utanıyorum Belki Ama 2 kelime Kurdum içimde Seni Seviyorum… Yalansız Dolansız Bir aşk benimkisi, Kimse Bilmez içimdeki Seni, Derdimin Dermanısın Sevgin içimde Ebedi Kimse Durduramaz içimdeki Sevgini Seni Seviyorum..

Seni Canımdan çok Seviyorum Seni Hayatla Paylaşamayacak kadar Kıskanıyorum Seni Helalim geleceğim Olduğun için Saklıyorum kendime içimde Yaşıyorum Seni Seviyorum bebeğim..

Bugün seni seviyorum,,yarında bir neden bulur severim.Daha sonra seni yenidn keşfeder yeniden severim.Benim senden başa işim yok ki?:)

Ne zamandır seni seviyorum biliyor musun? Bana ilk defa “keşke yanımda olsaydın” dediğinden beri. Hayır eminim, hoşlanma değil bu. Seviyorum işte.

Yağmur yağarken dışarı çıkıp iki elini de aç tutamadığın yağmur damlaları kadar çok seviyorum seni ......

Ben seni çok sevdim ve sen ne yaptın beni öyle yalnız bırakıp gittin ben ise hep yollarını gözledim ve bir gün pişman olup geri dönersin diye senden başkasını sevmedim ve gün geçtikçe gelmeyeceğini bile bildiğim halde yine ben umutluydum çünkü seni çok seviyorum....

"Dünyada hiçbir şeyi seni sevdiğim kadar sevmiyorum: Bu garip değil mi?" SHAKEASPEARE

Bir telefon bekliyorum, sevgilim diye başlayan, seni seviyorum diye biten. Bir telefon bekliyorum, dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen.

Uzaktan seviyorum seni Kokunu alamadan Boynuna Sarılmadan Yüzüne Dokunamadan Sadece Seviyorum..

Deli bir yağmur olsam seni YAĞDIĞIM yerler kadar severdim. Deli bir rüzgar olsam seni ESTİĞİM yerler kadar severdim. Ama ben sadece DELİYİM ve seni ALDIĞIM HER NEFES KADAR ÇOK SEVİYORUM !!!!

"Seni Seviyorum" Dedi. Anam bi gülesim geldi, Tövbe yarabbi, bünye alışık degil tabi....

"Seni seviyorum" diyen, seni gerçekten seven değildir. Seni gerçekten seven; "Seni seviyorum" demeye çekinendir.

Birini seviyorsanız her şeyiyle sevmelisiniz. Hatalarını sevmelisiniz mesela. Sana iyi gelmesini seviyorsan kötü gelmesini de sevmelisin mesela. Sana yaşattığı her şeyi sevmelisin.

Ne bir şarkı, ne bir söz, olayın özü iki kelimelik bir söz SENİ SEVİYORUM...

Akşamı son bulan ufuklarda..güneş damla damla erirken..hayatta kalan duygularımla..sana iki kelime söylüyorum…”SENİ SEVİYORUM”

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

Seni Canımdan çok Seviyorum Seni Hayatla Paylaşamayacak kadar Kıskanıyorum Seni Helalim geleceğim Olduğun için Saklıyorum kendime içimde Yaşıyorum Seni Seviyorum bebeğim..

SENİ SEVİYORUM Duvar yazısı değil alın yazısıdır... Herkese söylenmez

Şuan seni sevmek yaşamayı bilmeyen birine yaşamayı öğretmek kadar güzel.... Seni Seviyorum

Sana seni seviyorum derken asla yalan söylemedim Yalan söylerken de asla seni seviyorum demedim

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim...

Seni seviyorum kelimesini benden başka, sana kimse söylemesin, yalnız bana sakla dudaklarını, seni benden başka kimse öpmesin.

"Günün birinde hepimiz sonsuza dek susacağız Onun için sevdiklerinize simdi 'Seni seviyorum,' demekten çekinmeyin (George Eliot)

Ağlasam çizgi çizgi, Gözyaşlarım sana değilmiş gibi, beklesem, Zamansız, dünsüz, yarınsız gelmeyişini, silinmiyor hüzünlerim, Seni seviyorum.

Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum

Her yağmur damlası seni seviyorum demek olsaydı her yeri sel götürürdü.

'Sorma bana ne kadar seviyorsun diye. O kadar işte! Tavanı kadar sokağın, dibi kadar cehennemin..' Nazım Hikmet

Çok Tatlı Bakıyorsun bana Alamıyorum Gözlerimi Senden Alamıyorum Kalbimi Sevginden Seni Seviyorum bebeğim Sen Benim Tiryakimsin…..:)

Sana bir gül versem bilmem kabul eder misin? ama seni seviyorum desem acaba ne dersin? :-)

Seni Sevdim Diye Kızdıysan...Sende Beni Sev De İntikam Al...:)

Seni seviyorum çünkü; İçimden başka bir şey yapmak gelmiyor ve bu duyguyu hayatımda ilk defa hissetmenin keyfine varıyorum..

Nasibim Kadar, Seviyorum Seni, Ötesini Bekleme.

Deniz duru toprak kuru tek sözüm I love you

Bir Bakışınla Bu kalbim Atmaya Başladı Sözlerinle Yürümeye Başladım Gülüşünle Yalan Dünyamı Aydınlattın Aşkım Seni Çok Seviyorum.

Seni seviyorum deniz gözlüm ama sana söyleyemiyorum sana aşkımı böyle itiraf edebiliyorum seni seviyorum

Mesafelere takılmaksızın, Kusurlarını görmeksizin, İmkansızlıkları aşa aşa, Tüm kalbimle seni seviyorum...

Ben seni Bir Kum Tanesine Adını Yazacak Kadar Değil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adını Yazacak Kadar Çok Seviyorum

Seni Seviyorum Mesajları Seni Seviyorum Mesajları

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Kozakli.Net - Güzel Sözler - Seni Seviyorum Mesajları

Güzel Sözler - Resimli Sözler - Resim İndir

Seni Seviyorum Mesajları İle İlgili Seni Seviyorum Mesajları Kısa Seni Seviyorum Mesajları Uzun Seni Seviyorum Mesajları İndir İlgili Yeni Seni Seviyorum Mesajları Paylaş
Sozleri