Güzel Sözler » Resimli Sözler

Uzun Mesajlar

Uzun Mesajlar

Uzun Mesajlar

Uzun Mesajlar

Uzun Mesajlar

Uzun Mesajlar

Uzun Mesajlar

Uzun Mesajlar

Uzun Mesajlar

Uzun Mesajlar

Resimsiz Uzun Mesajlar

Sen renkli saç uçları istiyorsun ama kendi yıpranmış gibi görünen doğal saçlarının farkında değilsin. Koyu göz rengini sevmiyorsun , ama mavi gözle gören birinden daha iyi şeyler görüyorsun belki ? Yeni model telefonlara özeniyorsun belki ama üstüne birsürü çıkartma yapıştırdığın şirin telefonunun farkında değilsin. Kilonu sevmiyorsun belki, ama fikirlerin zayıf birinden daha güzel inan bana. Birsürü tişörtüm olsun renkli diyorsun , ceketlerim olsun diyorsun ama annenin ördüğü o yeleğin farkında değilsin. Sen kimseye özenmemelisin , kimse sen değil. Bir bak etrafına , seninle aynı fikire sahip biri var mı ? Yok. Çünkü sen o birsürü eşyadan , saçtan, dış görünüşten daha güzelsin. Sen güzelsin, sen kendinsin , sen birtanesin. Aynaya geçip baktığında kendinle gurur duymalısın. Mesela bu yazıyı okuduğun için mutlu ol gülümse istiyorum, belki kimse sevmeyebilir seni , senin güzel olduğuna inanıyorum bunu okuyan kişi , seni seviyorum.
Uzun zaman geçti ayrılığın üstünden. Herkes atlattım sanıyor. Çünkü öyle davranıyorum. Çünkü ben güçlüyüm. Bir erkek için üzülmem, yıkılmam. Hemen toparlanırım. Görenler bile şaşırır. Vay be onca şeye rağmen nasıl dayandı, nasıl başardı ben olsam yapamazdım derler. Çünkü dışarıdan öyle görünüyor insan ağlamayınca gidenin ardından. Hem ben kalabalıklar da ağlayamam bilirsin.Duygularımı gösteremem rahat rahat her insana. Gidişine üzüldüğümü bilirler ama çabuk toparlandım sanarlar hepsi. Onların yanında gülerim. Hayret ederler. Ama aslında sahtedir hareketlerim. Özlemim de vardır üzüntüm de. Bir yanımda da gururum. Her dakika özledim diyip ağlayamam. Herkese seni anlatamam. Yaşadıklarımızı, beni terk edişini herkesin önüne seremem. Benim özelimsin sen çünkü. İyi veya kötü. Benimsin. Kimse bilmez neden ayrıldığımızı. Sadece ayrıldık derim o kadar. Kimse bilmez her gece ağladığımı. Çok özlediğimi. Dışarıda bir çift görünce bakamam mesela. Bizi hatırlatırlar bana unutuyormuşum gibi. Sonra bir de yeni biriyle boşluğunu doldurmaya çalışmak var. Yapamayacağımı bildiğim halde denedim doğru.Ama olmadı. Senin yüzün belirdi gözümün önünde yapamadım. Ve şuan bile onca zamandan sonra hala senin için ağlıyorum. Özlüyorum. Bekliyorum. Ve en kötüsü de bu yaşadıklarımı yine sana anlatmak istiyorum.
Gitmesin istiyordum. Orada otursun, bakışlarıyla beni dinlendirsin, anlattığım şeylerin onun için çok değerli olduğunu belli etsin istiyordum. Bunu belli etmezse kırılıp döküleceğimi anlasın istiyordum.
Ben bir insanı sadece ismiyle tanırım, merak etmem, Özelini bilmem. Önemsizse ilgilenmem. Kaybetmekten korkmam çünkü kaybetmek İstemediğimi zaten bırakmam. Kinim yoktur. Affederim ama hiçbir zaman eskisi gibi olmam. Eğer bir insan beni bitiriyorsa ben onu hiç olmamış sayarım. Çünkü ben bitmemek üzere başlarım..
Asla sevmediğim birine seni seviyorum demedim, Ya da asla birini severken karşılığını beklemedim. Dostluğuma değer biçmedim,sevgime ise hiçbir zaman sınır çizmedim. Sevdiysem sonuna kadar gittim, bitirdiysem öldürse de hasreti geriye dönmedim. Bazen çok kırıldım, bazen belki de kırdım. Ama hata insana mahsustur dedim. Affettim, af diledim. Kimileri birden fazla kırdılar kalbimi ama ben onları yinede affettim. Onlar belki beni saflıkla yargıladılar. Belki de içten içe sinsice güldüler. Ama asıl unuttukları şuydu; Ben aldanmadım..! Aldanan her zaman kendileri oldular ama bunu anlayamadılar. Bir insan kaybının ne olduğu bilemedikleri için, Kaybetmek onlar için bir alışkanlık haline geldiği için. Oysa ben hiç insan kaybetmedim. Sadece zamanı geldiğinde vazgeçmeyi bildim o kadar..
Birine ''Sevgilim'' dediğin zaman, yanında gözlerinin içine bakmaya utanmayacaksın. Öyle romantik fısıldaşmalarmış, el ele tutuşup bakışmakmış bundan ibaret olmayacak. Deli gibi seveceksin, yağmurun altında el ele tutuşup koşturabilecek kadar çılgın; sonra hasta olduğunda sürekli ‘İlaçlarını aldın mı?’ diye kontrol edecek kadar aşık olacaksın. Gözlerine bakmaya hem kıyamayacaksın hem de doyamayacaksın. Kollarındayken kendini çok iyi hissedeceksin. Onun yanında istediğin kadar saçmalayıp istediğini söyleyebileceksin. Öyle ağırbaşlı takılmaya falan çalışmayacaksın rezil olmamak için. Bazen dizlerine yatıp hayal kurabileceksin. Tek bildiği kelime oymuş gibi sürekli ''Aşkım'' diye seslenmeyecek. ''Bebeğim, meleğim'' diyecek sana. Derdin olunca gidip anlatabileceksin, o da sıkılmadan dinleyecek. Yardım edecek. Sana sadece ''Sevgili'' değil ''Arkadaş, abi, sırdaş'' olabilecek. Tutku şefkat sevgi her şeyden biraz barındırabilecek içinde. Ve öyle sebepsiz yere gitmelere de kalkışmayacak. Çünkü giderse öleceğini bilecek. O da sensiz yaşayamayacak. Sen ona ihtiyaç duyduğun için değil de,kendisi sana muhtaç olduğu için kalacak. ''Ben gidiyorum.'' dediğin zaman, ''Hayır kal seni yanımda istiyorum.'' diyebilecek kadar cesur olacak. Geçmişinin nasıl olduğunu ondan önce kimlerin gelip geçtiğini umursamayacak çünkü kalbinde tek olduğunu bilecek. Hayatını seninle geçirmekten de öte, O'nun hayatının tamamı ''Sen'' olacak. Senin olacak; seninle olacak.
Bazen diyorum da onunla birlikte olsaydım ne olurdu? Kıyamet mi kopardı, insanlar mı ölürdü, uzaylılar dünyayı mı basardı, dünyanın 7 harikası da çökermiydi, deprem mi olurdu, çocuklar mı ölürdü,savaş mı çıkardı, ortaya bir virüs falan mı yayılırdı, haftaya bir gün daha mı eklenirdi ya da bir gün 23 saat mi olurdu, şubat 30 mu çekerdi. Oysa fazla birşey istememiştim ki ben. Bir dakika sarılsam, kokusunu içime çeksem yeterdi..
Karşılıksız aşk nedir? -Diyelim ki sen balık ol. Çok yaramaz bir balık ol ama. Bir gün canın sıkılsın ve suyun yüzeyine çok yaklaş. O kadar çok yaklaş ki elle tutulabilecek kadar bulutları seçebilecek kadar. Sonra bir buluta aşık ol. Öyleaniden saçma sapan. Seni görecek hatta halini beğenmeyecek diye hemen suyun en dibine kaç. Havalar yağmurluymuş o sıra. Her gün gör o bulutu. Yağmur damlalarını yakalamaya çalış ondan sana gelen birer hediyeymiş gibi. Diğer bulutlardan ve şimşeklerden kıskan onu. En çok şimşeklerden. O da seni seviyordur belki. Yoksa bu kadar yağmur yağamazdı. O kadar çok yağamaz ki. Bir gün yüzeye çıkarken sıcak bassın yüzgeçlerini. Sankimesela heyecandan mesela onu göreceksin diye bastı. Bir de bak ki o gitmiş. Güneş gelmiş. Güneş ne ki? O kötü bir şey. Güneş kötü bir şey olmasa bulut gitmezdi. Bu sefer sen yağmur yağdır bütün denize. Bir daha göremeyeceğin için değil. Çünkü sevse o ufacık beyaz bulut kalırdı orada. Uğraşırdı denize inebilmek için. Sis olurdu siz olurdunuz.
Bir odalı ev yeter bana. Seninde içinde olduğun hayallerimle, varlığınla yeterince geniş bi dünyam var zaten benim. Bi ocağımız olsun yeter, akşam işten geldğinde seni doyurabilmem, sana yemekler yapabilmem için. Gece olunca birlikte uyuyalım, birlikte uyanalım sabaha. Sonra bakıp birbirimize 'günaydın sevgilim' diyebilelim aynı aşkla .. Kahvaltı hazırlıym sonrasında, sarılıp öptükten sonra doyasıya, işe yolcu ediyim. Ben sana yine şiirler yazıym .. Bir kızımız olsun seninle, birde erkek çocuğumuz. Birlikte parka götürelim, derslerine yardım edelim. Haftasonları ellerinden tutup gezdirelim. Sen kapıyı çal, ben sana 'hoşgeldin' diym. Hayatıma girdiğin gibi gel evimizede. Aynı heycanla, aynı telaşla, hep aynı aşkla.
Uzun satırIar yazdım acıIar üstüne kısa satırIarda kaIdı mutIuIuk, onu da parantezIere bıraktık ,noktaIar koymadık virgüIIerIe anIatamadıkIarımızı ünIemIe bitirdik.YazdıkIarımızı soru işaretIerimize bıraktık ,meseIa dedik kurduğumuz hayaIIere umut dedik.İ
Diğer Uzun Mesajlar
Güzel Anlamlı Sözler Yeni Resimli Uzun Mesajlar Resimli Mesajı İndir

Tüm Hakları Saklıdır © Kozakli.Net 2017 - Resimli Sözler - Resim İndir

Uzun Mesajlar Resimli, Uzun Mesajlar Anlamlı Kısa Resimli Uzun Mesajlar Aşk Sözleri Yeni Uzun Mesajlar İndir

Resimli Mesajları İndir