Güzel Sözler » Resimli Sözler

Uzun Mesajlar

Uzun Mesajlar

Uzun Mesajlar

Uzun Mesajlar

Uzun Mesajlar

Uzun Mesajlar

Uzun Mesajlar

Uzun Mesajlar

Uzun Mesajlar

Uzun Mesajlar

Resimsiz Uzun Mesajlar

Uzun satırIar yazdım acıIar üstüne kısa satırIarda kaIdı mutIuIuk, onu da parantezIere bıraktık ,noktaIar koymadık virgüIIerIe anIatamadıkIarımızı ünIemIe bitirdik.YazdıkIarımızı soru işaretIerimize bıraktık ,meseIa dedik kurduğumuz hayaIIere umut dedik.İ
Kendini bilmeli insan, kendini görebilmeli, elalemi tarttığı terazisinin bir kefesine kendini, bir kefesine de vicdanını koyabilmeli.. Evet koyabilmeli, koyabilmeli ki; haddini, hududunu sınırını görebilmeli.. Evet görebilmeli ki; hiç te masum olmadığını anlayabilmeli...
Kalbini kıranlara öfkelisin, biliyorum. Çok değer verirken birden bire az değer görmek incitti seni, anlıyorum. Anlamaz mıyım hiç? Ama sende anla biraz. Hayat böyle, insanlar böyle. Gör biraz. Hiç yapmaz dediklerin, yapmaz dediğin şeyleri yapar. Hiç gitmez dediklerin, hiç gitmeyeceğini sandığın bir anda gider. Ortada kalırsın. Oysa onlar seni kırdıklarını sandıklarında, seni bambaşka biri yaptıklarından habersizlerdir. Bunu unutma; kırıldıkça değişirsin. Bunu asla unutma; seni üzmüş olanlar, seni mutlu edenlerden daha çok yarar sağlamıştır sana.
Bir odalı ev yeter bana. Seninde içinde olduğun hayallerimle, varlığınla yeterince geniş bi dünyam var zaten benim. Bi ocağımız olsun yeter, akşam işten geldğinde seni doyurabilmem, sana yemekler yapabilmem için. Gece olunca birlikte uyuyalım, birlikte uyanalım sabaha. Sonra bakıp birbirimize 'günaydın sevgilim' diyebilelim aynı aşkla .. Kahvaltı hazırlıym sonrasında, sarılıp öptükten sonra doyasıya, işe yolcu ediyim. Ben sana yine şiirler yazıym .. Bir kızımız olsun seninle, birde erkek çocuğumuz. Birlikte parka götürelim, derslerine yardım edelim. Haftasonları ellerinden tutup gezdirelim. Sen kapıyı çal, ben sana 'hoşgeldin' diym. Hayatıma girdiğin gibi gel evimizede. Aynı heycanla, aynı telaşla, hep aynı aşkla.
Sinirliyken gözlerimin hemen dolmasından nefret ediyorum, başımdan geçen kötü bi olayı anlatırken ağlamamdan nefret ediyorum, kısacası güçlü kalamadığım için kendimden nefret ediyorum.
Bazen diyorum da onunla birlikte olsaydım ne olurdu? Kıyamet mi kopardı, insanlar mı ölürdü, uzaylılar dünyayı mı basardı, dünyanın 7 harikası da çökermiydi, deprem mi olurdu, çocuklar mı ölürdü,savaş mı çıkardı, ortaya bir virüs falan mı yayılırdı, haftaya bir gün daha mı eklenirdi ya da bir gün 23 saat mi olurdu, şubat 30 mu çekerdi. Oysa fazla birşey istememiştim ki ben. Bir dakika sarılsam, kokusunu içime çeksem yeterdi..
Birileri seni soruyor, artık aramızda bir şey yok diyorum. Oysa aramızda sorunlar yerine ikimize de benzeyen bir şeyin büyümesini nasıl da isterdim. Şimdi gözlerini kapat ve ikimize de neler kaybettirdiğini bir düşün. Dünyalar senin olsun, ben senden küçücük bir şey istemiştim... Umarım değer gittiğine...
Üzdüler dimi seni, kırdılar, canını sıktılar. Bırakıp gitmek istedin ne varsa. "Lanet olsun" dediğin anlar oldu mutlaka. Gözyaşın aktı, annenin öpmeye kıyamadığı yanaklarına. Çıkmak istemedin evden, bazen sarılıp yastığa. Kimsede hissedemediğin sıcaklığı aradın yatağında. Üstüne üstüne geldiler, anlamını yitirdi sevdiğin ne varsa. Yaklaş bişey söyleyeceğim kulağına; "boşver anlamaz onlar halden" Sen kendine iyi bak, iyi beslen, sıkı giyin, çorapsız yere basma. Gördün işte kimsen yok senden başka. İçindeki çocuğun ellerini bırakma...... Ve sıkı sarıl inandıklarına...!
Biliyorum mesajların (1) oldu.. Çok şaşırdın değil mi? Aylar sonra attığım 'Seni çok özledim' mesajıma.Boşver ben bile çok şaşkınım nasıl attığıma.. Aslında her zamanki gibi resimlerine bakacaktım sadece.Sonra gözlerim dolacaktı.. Her zaman olduğu gibi seni çok özledim yazacaktım..Ve her zamanki gibi mesajı yollamadan anasayfaya dönecektim işte.. Ama ilk kez okudum biliyor musun? 'Mesajın gönderilmedi sayfayı terkediyorsun' uyarısını.. Bilirsin ben pek beceremem terketmeyi..
Asla sevmediğim birine seni seviyorum demedim, Ya da asla birini severken karşılığını beklemedim. Dostluğuma değer biçmedim,sevgime ise hiçbir zaman sınır çizmedim. Sevdiysem sonuna kadar gittim, bitirdiysem öldürse de hasreti geriye dönmedim. Bazen çok kırıldım, bazen belki de kırdım. Ama hata insana mahsustur dedim. Affettim, af diledim. Kimileri birden fazla kırdılar kalbimi ama ben onları yinede affettim. Onlar belki beni saflıkla yargıladılar. Belki de içten içe sinsice güldüler. Ama asıl unuttukları şuydu; Ben aldanmadım..! Aldanan her zaman kendileri oldular ama bunu anlayamadılar. Bir insan kaybının ne olduğu bilemedikleri için, Kaybetmek onlar için bir alışkanlık haline geldiği için. Oysa ben hiç insan kaybetmedim. Sadece zamanı geldiğinde vazgeçmeyi bildim o kadar..
Uzun Mesajlar

Tüm Hakları Saklıdır © Kozakli.Net 2018 - Resimli Sözler - Resim İndir

Resimli Uzun Mesajlar İndir Aşk Sözleri Resimli Güzel Sözler Yeni Anlamlı Sözler Hareketli Görsel Sözler Ücretsiz Uzun Mesajlar Resimli Facebook Paylaş Yeni Uzun Mesajlar Etkileyici Sözler

Uzun Mesajlar Resimli, Uzun Mesajlar Anlamlı Kısa Resimli Uzun Mesajlar Paylaş Aşk İle İlgili Yeni Uzun Mesajlar İndir

Resimli Mesajları İndir